"ندای' بازی در حال حاضر صفحه نمایش سیاه و سفید زندگی می کند موضوع پیام

Infinity Ward ندای وظیفه: جنگ های مدرن به روز شده است با یک صفحه نمایش چلپ چلوپ پیام در حمای

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
Call of Duty Black Lives Matter splash screen
Infinity Ward

ندای وظیفه: جنگ های مدرن به روز شده است با یک صفحه نمایش چلپ چلوپ پیام در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم سازمان است. "جامعه ما را جریحه دار است. سیستمیک نابرابری های جامعه ما تجربه یک بار دیگر در مرکز صحنه" توسعه Infinity Ward نوشته است. "Call of Duty Infinity Ward ایستاده برای برابری و شمول است. ما ایستادگی در برابر نژاد پرستی و بی عدالتی ما سیاه و سفید جامعه ماندگار. تا زمانی که تغییر اتفاق می افتد و زندگی موضوع ما هرگز واقعا جامعه ما به تلاش بود."

اولین گزارش The Verge, کالا, تایید کرده است که صفحه نمایش به نظر می رسد در Sony کنسول PS4 اما نه بر روی رایانه های شخصی در حال حاضر. آن بالا میآید هر بار که بازی راه اندازی شده است و یا زمانی که شما سوئیچ بین حالت های بازی را به طوری که آن را ملزم به رسیدن به هر دو جدی و بازیکنان گاه به گاه.

Infinity Ward قول داده است دیگر اقدامات برای مبارزه با نژاد پرستی. این شرکت در حال حاضر متوقف شد انتشار فصل 4 زیر به اتهام قتل جورج فلوید و پس از آن در سراسر کشور شد. این شرکت قول داده است برای نظارت و شناسایی نژادپرستانه مواد تقویت در بازی گزارش سیستم و به طور دائم ممنوع بیشتر همیشگی مجرم. همچنین با اضافه کردن محتوای فیلتر سفت محدودیت در تغییر نام و "ارزیابی" تغییرات را گزارش نژادپرستانه بازیکنان آسان تر است.

در این مقاله: AV, Call of Duty Black Lives Matter, صفحه نمایش چلپ چلوپ, چند نفره, به روز رسانی, نژاد پرستی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن