ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد ظاهرا تایید به بیرون درز Doritos تبلیغی

بعد از بازی در Call of Duty سری است که اعتقاد بر این بود با عنوان "ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سردو ب

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

بعد از بازی در Call of Duty سری است که اعتقاد بر این بود با عنوان "ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سردو به نظر می رسد که این تایید شده است توسط یک منبع بعید است.

Activision و Treyarch توسعه دهنده اند و نه رسما اعلام جدید بازی Call of Dutyاما شایعات به عنوان دور برگشت به عنوان تقریبا یک سال پیش ادعا می کنند که این بازی خواهد شد در جنگ سرد. عنوان Call of Duty: Black Ops سرد جنگ پرتاب شده است در اطراف برای مدتی اما به بیرون درز ارتقاء با Doritos ممکن است تایید کرده اند این بازی را با نام و آرم.

اگر این تصاویر واقعی هستند, دو XP ارتقاء با Doritos شروع خواهد شد در اکتبر 5 و در نهایت در ژانویه 31. این به احتمال زیاد به این معنی است که ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد راه اندازی خواهد شد در پایان ماه اکتبر شبیه به پنجره آزادی از سال گذشته ندای وظیفه: جنگ های مدرن. 2019 Call of Duty's double XP ارتقاء آغاز شده در اکتبر 1 و بازی شد و سپس منتشر شده در 25 اکتبر.

ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد شایعات

اکتیویژن در ابتدا شنود گذاشته پشتیبانی استودیوی Raven Software منجر به 2020 تماس با وظایف از پروژه کنار ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم توسعه دهنده Sledgehammer Games. اما studios گزارش رو به مکرر استدلال منجر به تصمیم به توسعه به Treyarch.

آن باقی مانده است دیده می شود چگونه ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد را با استفاده از کنسول های نسل بعد و اگر آن را دوباره از ویژگی های پلاریزه حالت زامبی شده است که ثابت در Call of Duty: Black Ops بازی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب