کالیفرنیا شکایت بارگذاری, بلند کردن اجسام به زور آنها را به رانندگان کارکنان

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا است تحت پیگرد Uber و Lyft بیش ادعایی خود را misclassification از کارگران خود را به عنوان پیمانکاران مستقل به جای به عنوان کارکنان.

بکررا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دو rideshare شرکت در روز سه شنبه گفت که آنها نقض کالیفرنیا جدید مجمع 5 لایحه قانون است که نیاز به برنامه های مبتنی بر شرکت ها برای شناسایی پیمانکاران به عنوان به طور منظم کارکنان شرکت. در لایحه پیمانکاران واجد شرایط حمایت های اساسی مانند حداقل دستمزد مورد نیاز مزایای سلامت و امنیت اجتماعی است.

“این شرکت ها را به کار کارگران, اما آنها قبول نمی کند کارگر حمایت. کالیفرنیا قوانین زمین با حقوق و حمایت از کارگران و کارفرمایان خود را. ما قصد داریم به مطمئن شوید که Uber و Lyft قواعد بازی” بکررا گفت.

Uber
ماریو تاما/گتی ایماژ

طرح دعوی در دادگاه به دنبال تا 2500 دلار برای هر تخلف و همچنین به عنوان یک دائم توقف misclassifying رانندگان و مجازات مدنی است که می تواند تا رسیدن به صدها میلیون دلار است.

بکررا گفت که به خصوص در طول coronavirus همه گیر rideshare درایور های از دست رفته در پایه مزایای کارکنان است که اجازه می دهد آنها را به برخی از کمک در طول این زمان دشوار است.

“شرکت های انکار است که رانندگان آنها حق بیمه بیکاری ایالت و همچنین دولت موظف به پرداخت مرخصی استعلاجی و سایر مزایای کارکنان. این شرکت ها موجب طفره رفتن از تعهدات خود به خود نیروی کار و تغییر بار بر روی رانندگان و مالیات دهندگان در یک زمان زمانی که آنها آسیب پذیر هستند,” بکررا اعلام گوید.

روندهای دیجیتال به خارج کردن اجسام و بارگذاری به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان زمانی که ما گوش به عقب.

Lyft و بارگذاری قبلا صریح خود را در مورد اختلافات با مجلس لایحه 5. دو rideshare شرکت های پیوست نیروهای با درب داش در ماه اوت و صرف 90 میلیون دلار برای یک رای گیری ابتکار عمل به معنای معاف آنها را از این لایحه که در نهایت کاهش یافته است.

مجمع 5 لایحه به قانون امضا شده بود در ماه سپتامبر و به طور رسمی در زمان اثر در تاریخ 1 ژانویه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>