کالیفرنیا در حال سوختن است: 20,000 هکتار آتش درگیری بر Uncontained مجبور به تخلیه هزاران نفر


The blaze from the Apple fire reached a residential area of Banning, California on August 1.

شعله های از آتش اپل به یک منطقه مسکونی ممنوعیت کالیفرنیا در تاریخ 1 اوت.
عکس: جاش peter bradley/AFP (گتی ایماژ)

در مورد ما نیاز به دیگری یادآوری است که تغییر آب و هوا است که سوزاندن این سیاره کالیفرنیا مقامات گزارش این آخر هفته که یک آتش سوزی در گیلاس دره سوخته است از طریق 20,516 هکتار از زمین است و در حال حاضر موجود نیست.

تبلیغات

اپل Fخشم واقع در شهرستان ریورساید حدود 75 مایلی شرق لس آنجلس آغاز شد و در روز جمعه و در ادامه به خشم از طریق این منطقه در روز پس از آن. ان بی سی نیوز گزارش داد که اوایل روز یکشنبه county fire مقامات گفته بود آتش بود 12 درصد موجود است. اما در آن آخرین به روز رسانیسان برناردینو ملی خدمات جنگل گفت که فروغ شده بود موجود است.

تبلیغات

گزارش های رسانه ها اعلام کرده اند که در هر نقطه از 7,000 به 8,000 به مردم گفته شده برای تخلیه و سفارشات بیشتر انتظار می رود.

با توجه به خدمات جنگل های زیادی از شمال و شرق لبه آتش است در بسیار تند و ناهموار عضوي که در دسترس نیست به آتش نشانی وسایل نقلیه. تصاویری از آتش دردناک روده. برخی از عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی شبیه یک آتشفشان منفجر کردن. دیگران ارائه شده مشاهده از فضا.

تبلیغات

تایم لپس گرفته شده در روز شنبه بود به خصوص دلخراش و وحشتناک است.

تبلیغات

آتش نشانان در ادامه به کار به سرعت گسترش آتش با استفاده از تمام منابع موجود از جمله هلیکوپتر ثابت بال هوا تانکرهای زمینی و تجهیزات دست خدمه در جنگل خدمات. آتش است که موفق تحت یک فرماندهی واحد وجود دارد و بیش از 1200 نفر از پرسنل و اعضای درگیر است. علت آتش سوزی هنوز تحت بررسی است.

در آن بعد از ظهر انتشار اخبار جنگل گفت: مقامات در نظر گرفتن اقدامات لازم برای کاهش خطر آتش نشانان و اولین پاسخ به پتانسیل گسترش covid-19—بیماری های ناشی از رمان coronavirus که رشد در گروه های زیادی از مردم—در هر دو fireline و در آتش اردوگاه.

تبلیغات

Coronavirus همه گیر است مجبور wildland تیم های آتش نشانی در سراسر ایالات متحده به تغییر راه آنها مقابله با آتش سوزی است. چالش ها باید در محدوده مسکن در هنگام کار آتش سوزی به عرضه مواد غذایی به عنوان بسیاری از رستوران ها بسته شده در یک نقطه در طول شیوع بیماری است. دیگر تغییر کرده است متمرکز بر روی تجهیزات. با وجود اینکه خسته از کار 14 ساعت در روز آتش نشانی تیم را برای پاکسازی همه چیز هر روز از جمله ایستگاه های تجهیزات و دنده.

تبلیغات

حداقل یک خانه برای یک خانواده و دو outbuildings نابود شده اند در سی ان ان. اما بدون آسیب گزارش شده است. مقامات آتش از سی ان ان گفت که مراکز تخلیه خواهد اجرا covid-19 پروتکل های مانند دما نمایش فیلم بر ورود ماسک و اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>