کالیفرنیا آیا چیزی هوشمند و سفارشات ساکنان به پوشیدن ماسک صورت در

نشانه ای خارج از وستفیلد سانتا آنیتا مرکز خرید در ژوئن 12 در Arcadia, کالیفرنیا.عکس: فردریک J. Brown (خبرگزاری

توسط DOSTEMANSALAM در 31 خرداد 1399
A sign outside the Westfield Santa Anita shopping mall on June 12 in Arcadia, California.
نشانه ای خارج از وستفیلد سانتا آنیتا مرکز خرید در ژوئن 12 در Arcadia, کالیفرنیا.
عکس: فردریک J. Brown (خبرگزاری گتی ایماژ)

در نور از افزایش covid-19 مواردبیماری ناشی از رمان coronavirus فرماندار گاوین Newsom کالیفرنیا در روز پنج شنبه اعلام کرد که دولت نیاز به همه ساکنان به پوشیدن ماسک یا پوشش های عمومی و در شرایط تلقی معرض خطر. استدلال ساده بود. ظاهرا بیش از حد بسیاری از مردم قمار با سلامت خود و دیگران با قرار دادن ماسک صورت.

تبلیغات

با توجه به دولت را به روز رسانی سلامت هدایتمردم در کالیفرنیا باید پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها در داخل یک فضای عمومی و به دست آوردن خدمات بهداشتی و درمانی, روش سوارکاری, حمل و نقل عمومی و انجام کار است که شامل تعامل با مردم و یا در خارج از منزل در فضاهای عمومی که در آن ممکن است برای حفظ یک فاصله فیزیکی از شش فوت از افراد دیگر در میان دیگران.

تبلیغات

"ما در حال دیدن بیش از حد بسیاری از مردم با چهره های کشف شده — قرار دادن در معرض خطر پیشرفت واقعی ما در مبارزه با بیماری" Newsom گفت: لس آنجلس تایمز در بیانیه ای. "کالیفرنیا استراتژی برای راه اندازی مجدد اقتصاد و مردم به کار خواهد شد موفق خواهد شد اگر مردم عمل می کنند و با خیال راحت و به دنبال بهداشت و درمان توصیه های. که به معنی پوشیدن چهره و پوشش شستن دست های خود را و تمرین فیزیکی فاصله."

Newsom دفتر گفت: بار است که تحت قانون دولت ساکنان که نقض شرط جدید می تواند به اتهام تخطی از قانون و صورت های مالی مجازات است. اما اشاره کرد که زمان آن نامشخص است که آیا مقامات را به این اقدامات به اجرای سفارش. مقامات دولتی ترجیح داده اند برای تشویق به پذیرش و آموزش شهروندان در مورد مزایای استفاده از تدابیر حفاظتی در برابر ویروس.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

وجود دارد برخی از موارد استثنا به راهنمایی های جدید. کودکانی که 2 سال, پیر و جوان ملزم به پوشیدن یک ماسک صورت از آنجا که از خطر خفگی است. مردم با یک وضعیت پزشکی افرادی که مشکل شنوایی دارند افرادی که در حال نشستن و غذا خوردن در یک رستوران و افرادی که درگیر در فعالیت های در فضای باز در میان دیگران را مجبور به پوشیدن ماسک صورت.

تبلیغات

حدود یک دوجین از کشورهای دیگراز جمله نیویورک و میشیگانو برخی از شهرهای بزرگ باید قوانین نیاز ساکنان خود را به پوشیدن ماسک صورت رویترز گزارش داد. بسیاری از این قوانین اعمال می شود که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نمی باشد و یا مشترک در فضاهای بسته مانند فروشگاه و یا حمل و نقل عمومی.

Newsom منظور می آید به دلیل افزایش موارد در کالیفرنیا است. مقامات گزارش دادند بیش از 4000 مورد جدید از این بیماری در یک روز برای اولین بار در روز چهارشنبه. دولت, که, کاهش, اجتماعی فاصله اندازه گیریs و فعال اقتصاد آن گزارش شده بیش از 3000 نفر در یک روز در هشت بار در ماه ژوئن و در سان فرانسیسکو کرونیکل.

تبلیغات

از جمعه کالیفرنیا گزارش 165,416 موارد covid-19 و 5,360 مرگ و میر با توجه به دولت coronavirus پیگیری وب سایت.

کالیفرنیا یکی از اولین ایالت در آمریکا به موضوع اقامت در خانه سفارش با توجه به کروناویروس بحران است. با اینحال نگه داشتن این ویروس در خلیج با همه قفل شده یک چیز است. اکنون کالیفرنیا و دیگران با چالش نگه داشتن این ویروس کنترل می شود در حالی که شل شدن محدودیت و فعال در اقتصاد است.

تبلیغات

ماسک صورت متاسفانه باید تبدیل به یک نقطه از مشاجره در ایالات متحده با برخی از مردم اعتقاد داشتند که توصیه به پوشیدن یک یک حمله بر آزادی فردی. این واقعیت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن است و مقامات بهداشتی از جمله مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر کاملا گیج کننده و متناقض مشاوره در رابطه با ماسک های صورت کمک کنید.

تبلیغات

با وجود آنچه که رئیس جمهور و برخی دیگر می گویند که وجود دارد میزان رشد از تحقیقات نشان می دهد که با پوشیدن ماسک های صورت را کاهش می دهد گسترش ویروس. CDC در حال حاضر توصیه به پوشیدن پارچه ماسک صورت در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ و فراهم می کند آموزش در وب سایت خود را برای افراد علاقه مند به ساخت خود را.

خط پایین: همه باید با پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که آنها در تماس با دیگران و یا نمی تواند به دنبال دستورالعمل های ایمنی. انتخاب به پوشیدن یکی ساده خودخواه و دیگران را در معرض خطر قرار می دهد.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب