برزیل بانک مرکزی نیروهای WhatsApp را به حالت تعلیق پرداخت موبایل

WhatsApp برزیل بانک مرکزی است و قرار دادن یک توقف در واتساپ پرداخت در کشور با توجه به بلومبرگ

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399
WhatsApp
WhatsApp

برزیل بانک مرکزی است و قرار دادن یک توقف در واتساپ پرداخت در کشور با توجه به بلومبرگ. ظاهرا این بانک تصمیم به تعلیق این ویژگی به "حفظ کافی محیط رقابتی است که تضمین عملکرد یک سیستم پرداخت که قابل تعویض سریع, امن و شفاف و باز و ارزان است."

Facebook, WhatsApp, پدر و مادر, شرکت نورد پرداخت در برزیل در اوایل این هفته پس از دو سال از تست. این کشور آمریکای جنوبی که واتساپ دومین بازار پس از هند ساخت آن از یک نقطه شروع عالی برای یک ویژگی است که Facebook می گوید در نهایت خواهد شد در دسترس برای همه. این اجازه می دهد تا کاربران را به پرداخت هزینه برای خرید از تجار محلی بدون خروج از برنامه و بدون هزینه های بالا. بسیاری از کسب و کارهای کوچک در هند و برزیل و دیگر کشورهای در حال توسعه با استفاده از WhatsApp به عنوان اصلی خود را حضور آنلاین, آگهی, ویژگی های آنها را یک راه آسان برای قبول دیجیتال پرداخت.

در راه اندازی این سرویس پشتیبانی از کارت های صادر شده توسط Banco do Brasil, Nubank و Sicredi تا زمانی که آنها صادر شده توسط مسترکارت و یا ویزا. بانک مرکزی برزیل خواسته هر دو پردازنده های پرداخت برای جلوگیری از انتقال پول از طریق فعالیت های WhatsApp و یا جریمه. با توجه به بانک مقامات تعلیق خواهد شد اجازه می دهد آنها را برای ارزیابی هر گونه خطر این سرویس ممکن است مطرح به برزیل سیستم های پرداخت و به چه شکل آن را مطابق تمام قوانین لازم به خصوص وقتی که می آید به "رقابت و بهره وری و حفظ حریم خصوصی داده ها" نگرانی.

همانطور که برای Facebook, رادیو فردا می گوید: این بانک تصمیم گرفت آن را با تعجب از این شرکت شده بود در تماس منظم با مقامات آن تا قابلیت راه اندازی شد. یک سخنگوی انتشار گفت:

"هدف ما این است که به ارائه پرداخت دیجیتال به همه کاربران واتساپ در برزیل با استفاده از یک مدل و ما همچنان به همکاری با شرکای محلی و بانک مرکزی به این که ممکن است. علاوه بر این ما از بانک مرکزی PIX پروژه دیجیتال پرداخت و همراه با همکاران ما متعهد به همکاری با بانک مرکزی برای ادغام سیستم های ما که PIX [برزیل پیشنهاد فوری-سیستم پرداخت] در دسترس می شود."

در این مقاله: WhatsApp, facebook, برزیل پرداخت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن