رئیس جمهور برزیل اعلام کرد که او بیش از Coronavirus شمار با هیدروکسی کلروکین


Brazilian President Jair Bolsonaro announced that he had tested negative for covid-19 on Saturday.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro اعلام کرد که او تا به حال آزمایش منفی برای covid-19 روز شنبه.
عکس: Andressa Anholete (گتی ایماژ)

بدنام coronavirus شکاک Jair Bolsonaro رئیس جمهور برزیل پیروزمندانه اعلام کرد در روز شنبه که او تا به حال بهبود از covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. برای جشن Bolsonaro ارسال شده یک عکس از خودش را انجام thumbs-up با هیدروکسی کلروکینضد مالاریا مواد مخدر او را ترویج nonstop به عنوان یک درمان برای این بیماری وجود رشد شواهد علمی است که در آن موثر است و می تواند به طور بالقوه خطرناک برای covid-19 بيمار.

تبلیغات

به گزارش نیویورک تایمزمدت کوتاهی پس از اعلام منفی خود را به نتیجه Bolsonaro چپ اقامتگاه ریاست جمهوری در برزیل در یک موتور سیکلت با امنیت دستیاران. او همچنین مطرح شده برای عکس ها با هواداران خود را قبل از رفتن به یک فروشگاه موتور سیکلت. رویترز گزارش که رئیس جمهور آغاز خواهد شد سفر در سراسر کشور—که گزارش شده بیش از 2.3 میلیون موارد دوم-بدترین شیوع در جهان پس از ایالات متحده آمریکا—پس از دوره نقاهت بعد از بیماری است.

تبلیغات

Brazilian President Jair Bolsonaro went for a motorcycle ride in Brasilia on Saturday after announcing that he had tested negative for covid-19.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro رفت و برای یک موتور سیکلت سوار در برازیلیا در روز شنبه پس از اعلام کرد که او تا به حال آزمایش منفی برای covid-19.
عکس: سرجیو لیما/AFP (گتی ایماژ)

Bolsonaro مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس پس از خستگی و درد عضلانی و تب در آغاز ماه ژوئیه. زمانی که او اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت Bolsonsaro گفت که او احساس “خوبی” از آنجا که او تا به حال گرفته شده هیدروکسی کلروکین, دارو که به نام “بازی تغییر” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او نیز آن را در زمان در یک نقطه.

رئیس جمهور برزیل گفت: آزمایش مثبت برای ویروس قابل پیش بینی بود با توجه به بارچرا که سبک رهبری نیاز به او را به میان مردم است. Bolsonaro اشاره نمی کند این واقعیت است که او اغلب حاضر به پوشیدن ماسک—او وتو واجب استفاده از ماسک و خصوصی تنظیمات اما تایید استفاده از آنها در خیابان و در حمل و نقل عمومی و با حضور انبوه تظاهرات حامیان او.

“من از رئیس جمهور من باید در خط مقدم مبارزه,” او گفت: هر بار. Bolsonaro نیز در مقایسه با ویروس به “باران است که برای رسیدن به شما.”

تبلیغات

Bolsonaro شده است انتقاد خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر در برزیل. مانند تهمت Bolsonaro بارها عنوان جدیت ویروس آن را “دوام سرد” و گفت که او نمی تواند هر چیزی در مورد افزایش مرگ و میر. او همچنین مخالف مستندات و تحت فشار قرار دادند برای کسب و کار به بازگشایی با وجود بدتر شدن شیوع.

تبلیغات

یک گروه به نمایندگی از برزیل روزنامه نگاران در حال حاضر تحت پیگرد Bolsonaro برای گرفتن ماسک خود را خاموش در حالی که او به آنها صحبت کرد زمانی که او اعلام کرد او مثبت covid-19 تشخیص است. آن است که بسیار مهم برای افرادی که بیمار هستند با covid-19 به پوشیدن ماسک صورت و دور ماندن از دیگران به خاطر منt کمک می کند آنها جلوگیری از گسترش ویروس.

“با وجود دانستن او آلوده با covid-19 رئیس Jair Bolsonaro همچنان به عمل در یک جنایی شیوه ای و به خطر انداختن جان دیگران” گفت: پائولو Jeronimo ده سوسارئیس جمهور برزیل انجمن مطبوعات, در بیانیه ای.

تبلیغات

برزیل انجمن مطبوعات استدلال می کند tکلاه Bolsonaro شکست قانون ممنوع است که انتقال یک بیماری جدی به دیگران و همچنین افشای زندگی سلامت دیگران را مستقیم و خطر قریب الوقوع است.

در حالی که این خبر خوبی است که رئیس جمهور بهبود این نگران کننده است که او را با استفاده از تجربه خود را با covid-19 زندگی به عنوان اثبات این که ویروس است که هیچ چیز به نگرانی در مورد. با توجه به اینکه ما رسیده بیش از 16 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان در این آخر هفته که آخرین چیزی که برزیل و یا هر کسی نیاز دارد.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net