ایمپلنت مغز است که اولین گام به سوی بازگشت بینایی به sightless

در اکثر موارد با افرادی که خود را از دست دادن بینایی مشکل این است که ناشی از آسیب به چشم و یا عصب بینایی به

توسط DOSTEMANSALAM در 27 اردیبهشت 1399

در اکثر موارد با افرادی که خود را از دست دادن بینایی مشکل این است که ناشی از آسیب به چشم و یا عصب بینایی به جای "دیدن" بخشی از مغز خود را. که بدان معنی است که آن را ممکن است برای دور زدن چشم و به جای مستقیم اطلاعات مستقیم از دوربین به مغز است.

محققان از کالج پزشکی بیلور در هوستون به تازگی ساخته شده یک گام بزرگ به سوی این هدف از طریق یک ایمپلنت مغزی اجازه داده است که افراد مورد آزمایش برای تجسم شکل حروف به منظور شناسایی آنها. در یک مطالعه شامل چهار اندیش مردم با الکترودهای کاشته شده در مغز خود را برای نظارت بر صرع و دو افراد نابینا با الکترودهای کاشته شده بیش از خود ویژوال قشر محققان نشان داده است که آن را ممکن است برای انتقال نامه ها با استفاده از توالی از تحریک الکتریکی.

"هنگامی که ما با استفاده از تحریک الکتریکی به صورت پویا ردیابی نامه ها به طور مستقیم بر روی مغز بیماران آنها قادر به "دیدن" این نامه در نظر گرفته شده و اشکال می تواند به درستی شناسایی مختلف نامه" نویسنده ارشد دانیل Yoshor در بیانیه ای گفت. "آنها توضیح داده شده دیدن درخشان نقاط یا خطوط تشکیل حروف مانند skywriting."

در انتزاعی توصیف کار خود را محققان نوشتن که "ما تست شده جایگزین استراتژی است که در آن اشکال ترسیم شد در سطح کورتکس بینایی با تحریک الکترود پویا در دنباله. در هر دو بينا و نابينا شرکت کنندگان پویا تحریک فعال شناخت دقیق از اشکال نامه پیش بینی شده توسط مغز مکانی نقشه جهان تصویری. فرم ارائه شد و به سرعت به رسمیت شناخته شده توسط نابینایان شرکت کنندگان تا 86 اشکال در هر دقیقه است. این یافته ها نشان می دهد که یک مغز مصنوعی می تواند تولید منسجم percepts بصری اشکال است."

این کار نشان می دهد که آن را در واقع ممکن است به انتقال اطلاعات بصری به افراد نابینا با خواندن آن به طور مستقیم به مغز است. هنوز هم وجود دارد کار بیشتری باید انجام شود قبل از این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در عمل بالینی ، در اين مطالعه الکترودهای تحریک شده تنها بخش کوچکی از نیم میلیارد سلول عصبی در قشر بینایی اولیه. ایجاد پیچیده تر آرایه الکترود است که قادر به دقیقا تحریک اعداد بزرگتر از الکترود خواهد شد یک گام مهم بعدی. این فوق العاده امیدوار کننده کار می کنند.

یک کاغذ توصیف تحقیقات اخیرا منتشر شده در مجله Cell.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب