Blackmagic جدید $9,995 دوربین, شاخه های 12K تصویری در 60fps

Blackmagic Design حرکت بیش از کانن R5 تاپیک جدید lust شایسته دوربین در شهر است. در روز پنج شن

توسط DOSTEMANSALAM در 27 تیر 1399
Blackmagic Ursa Mini Pro 12K
Blackmagic Design

حرکت بیش از کانن R5 تاپیک جدید lust شایسته دوربین در شهر است. در روز پنج شنبه, Blackmagic Design پرده برداری از Ursa Mini Pro 12K. محور این شرکت نسل سوم Ursa Mini Pro یک 80-مگاپیکسل 12,288 x 6,480 سنسور با 14 گام محدوده دینامیکی و بومی ISO 800. Blackmagic می گوید آن را صرف تقریبا چهار سال در حال توسعه آرایه که ویژگی های تعداد مساوی از رنگ قرمز و سبز و آبی پیکسل. در آن بومی 12K سنسور می توانید ضبط فیلم در 60 فریم در هر ثانیه است. آن را نیز می تواند ضبط 8K و 4K فیلم در 110 و 220 فریم در ثانیه بود.

Blackmagic Ursa Mini Pro 12K
Blackmagic Design

شما احتمالا تعجب که چرا هر کسی که می خواهید به ضرب گلوله یک فیلم در 12K. این ایده در اینجا این است که خیلی به انجام این کار, اما اجازه می دهد تا فیلمسازان را به تصرف مسطح ممکن است فیلم در قطعنامه های مردم مصرف محتوای خود را در حال حاضر. Oversampling اجرا فیلم به فیلمسازان انعطاف پذیری بیشتر وقتی که می آید زمان برای تولید و Ursa Mini Pro 12K می توانید ضبط 8K و 4K فیلم بدون برداشت.

علاوه بر آن موثر حسگر این دوربین شامل ویژگی های مانند قابلیت تعویض لنز و دو UHS-II SD و اسلات. یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب است که دوربین کد فیلم با استفاده از دوربین خود را خام codec که این شرکت ادعا می کند شما را قادر به ویرایش هر 12K فیلم با استفاده از یک لپ تاپ.

با $9,995 قیمت, Ursa Mini Pro 12K خارج از محدوده بسیاری از ما فنا پذیران. اما در مقایسه با سینما دوربین از امثال قرمز و کانن که برخی از آنها می تواند هزینه دهها هزار دلار آن را به یک قیمت معقول برای چه بسیار قادر به دوربین.

در این مقاله: Blackmagic دوربین, 4K, 8K 12K, Blackmagic Design, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب