بیل گیتس: "من آرزو می کنم من تا به حال انجام داده بیشتر به هشدار در مورد کوروناویروس

بیل گیتس هشدار بوده است و از رهبران حکومت در مورد جهانی همه گیر برای سال, اما coronavirus هنوز هم گرفتار ملل

توسط DOSTEMANSALAM در 23 اردیبهشت 1399

بیل گیتس هشدار بوده است و از رهبران حکومت در مورد جهانی همه گیر برای سال, اما coronavirus هنوز هم گرفتار ملل خاموش نگهبان — و نیکوکار و مایکروسافت از بنیانگذاران گفت که یکی از بزرگترین حسرت.

"من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر انجام می شود برای جلب توجه به خطر" گیتس گفته وال استریت ژورنال. "من احساس وحشتناک. نقطه تمام از صحبت کردن در مورد این بود که ما می توانیم را در عمل و به حداقل رساندن آسیب است."

دروازه شروع به هشدار در مورد خطر بیماری همه گیر در سال 2014. در آن زمان ابولا در رادار خود را.

سال بعد او به یک بحث TED خواستار بیماری های عفونی یک تهدید بزرگتر به جهان از جنگ هسته ای نوشت و در مجله پزشکی نیوانگلند است که "یک بیماری همه گیر است که یکی از چند فجایع است که می تواند مجموعه ای از جهان به شدت در چند دهه آینده است."

این یک تم او تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن بر رهبران جهان ملاقات او با جمله و سپس رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. اما متقاعد کردن سیاستمداران به صرف مقدار زیادی از پول در چیزی است که نیست یک تهدید فوری ثابت یک کار دشوار است با توجه به دروازه.

او گفت: وال استریت ژورنال که او تاسف هل دادن سخت تر است.

"من آرزو می کنم این هشدار که من و دیگر مردم به حال منجر به هماهنگی بیشتر اقدام جهانی" او گفت:. "من امیدوارم که در حال حاضر این است که رهبران در سراسر جهان که مسئول حفاظت از شهروندان خود را به آنچه که آموخته شده است از این فاجعه و سرمایه گذاری در سیستم برای جلوگیری از شیوع آینده."

بنیاد گیتس متعهد است در $305 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس تا کنون — و گیتس می گوید او انتظار دارد که برای سرمایه گذاری خیلی بیشتر قبل از همه گیر شده است.

دروازه های محکم ایستاده در coronavirus و اقدامات ایمنی ساخته شده است که او را به یک هدف از نظریه پردازان توطئه. و بنیاد روابط نزدیک با سازمان بهداشت جهانی او ساخته شده یک منتقد شدید از تهمت های اخیر تصمیم به توقف کمک های مالی ،

او تا به حمایت توده خاموش شدن ناگهانی برای جلوگیری از گسترش این بیماری و پیش بینی در اوایل ماه آوریل که زندگی می تواند شروع به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از نرمال در ماه ژوئن.

دو و نیم هفته بعد که خوش بینی پژمرده با گیتس گفت که او "فوق العاده نگران" در مورد موج دوم COVID-19 هدف قرار دادن آمریکا به عنوان متحده شروع به استراحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن