بهترین روز پدر, اپل, معاملات 2020: آی پد 10.2 و iPad Pro

ماه ژوئن است که در اینجا و روز پدر است که کمتر از دو هفته به دور است. این بدان معناست که آن زمان برای شروع به

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399

ماه ژوئن است که در اینجا و روز پدر است که کمتر از دو هفته به دور است. این بدان معناست که آن زمان برای شروع به خرید برای پدر و خرده فروشان شروع به رول کردن پدر خود را بعد از فروش به صورت جدی. وجود دارد برخی از iPad معاملات وجود دارد و یک قرص جدید باعث می شود یک هدیه بزرگ است. در اینجا بهترین روز پدر اپل می پردازد.

امروز بهترین روز پدر, اپل, معاملات

  • اپل آی پد 10.2 (32GB, Wi-Fi)$279شد $330
  • اپل آی پد 10.2 (128GB Wi-Fi)$400بود $430
  • اپل آی پد 10.2 (128GB, Cellular + Wi-Fi)$515شد $560
  • اپل iPad Air (64GB Wi-Fi)$470شد $500
  • اپل iPad Air (64GB Cellular + Wi-Fi)$600بود $630
  • اپل iPad Pro 12.9-inch 64GB Wi-Fi مدل 2018)$900بود $999
  • iPad Pro 12.9 اینچ, 128GB, Wi-Fi, آخرین مدل)$950بود $1000

چگونه به انتخاب یک iPad جدید

اپل iPad در حال حاضر صف ویژگی های چهار مدل مختلف با طیف گسترده ای از قیمت امتیاز. در حالی که ارزان ترین تبلت در بازار آنها مسلما برخی از بهترین و بنابراین هزینه بالاتر به نظر می رسد توجیه می شود. بدون در نظر گرفتن بودجه خود را در حال رفتن به بازی بخش بزرگی در کدام آیپد برای شما مناسب است مگر اینکه شما نمی ذهن باز کردن کیف پول خود را.

استاندارد, اپل, ارزان ترین و اپل خواهد بود که بهترین برای اکثر خوانندگان ما. جدید سال 2020 مدل دارای یک صفحه نمایش بزرگتر — در حال حاضر 10.2 اینچ — که یک نیم اینچ بزرگتر از قبلی 9.7 اینچ مدل به لطف کوچکتر ناهنجاری در سراسر. IPad جدید همچنین شامل یک هوشمند اتصال است که اجازه می دهد تا شما را به قلاب آن را به طور مستقیم به یک صفحه کلید هوشمند نیز یکی از ویژگی های جدید.

از اینجا, شما می توانید گام به گام برای هر دو آی پد مینی و یا iPad Air. IPad Mini درخشان 7.9 اینچ شبکیه چشم صفحه نمایش لمسی باعث می شود آن را یکی از بهترین کوچکتر تبلت در بازار, اما صفحه نمایش کوچکتر نیست برای همه. اگر شما می خواهید به انجام, قرص, و شما ممکن است بهتر در خدمت توسط نسل فعلی اپل هوا. با 10.5 اینچ شبکیه چشم صفحه نمایش لمسی هوشمند اتصال و عملکرد است که رقبای قبلی نسل iPad جوانب مثبت — اما بسیار ارزان تر است.

در نهایت اگر شما به دنبال برای بهترین بهترین اپل نرم افزار قرص خود را. در آینده هر کدام از دو سایز 11 اینچ و 12.9 اینچ — و فقط به روز شده این سال است. این گفت: نسل مدل هنوز هم در اطراف شناور هستند و اغلب با شیب تخفیف به عنوان خرده فروشان سعی کنید به روشن کردن سهام. IPad Pro دارای بزرگترین صفحه نمایش و بهترین سخت افزار از دسته آن را به خصوص انتخاب عالی برای کسانی که قصد استفاده از رایانه لوحی خود را با یک صفحه کلید برای مدت طولانی است.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن