Apple, Facebook, مایکروسافت و دیگر شرکت فنی محکوم قصد دارد برای نظارت آمریکایی ها ترافیک وب

مجلس نانسی پلوسی در امضای استیضاح مقالات در کنار مظنونان حمله به دانشگاه جری Nadler, Adam Schiff و Zoe Lofgren

توسط DOSTEMANSALAM در 3 خرداد 1399
House Speaker Nancy Pelosi during the signing of impeachment articles alongside Reps. Jerry Nadler, Adam Schiff, and Zoe Lofgren, among others, on January 15, 2020 in Washington D.C.
مجلس نانسی پلوسی در امضای استیضاح مقالات در کنار مظنونان حمله به دانشگاه جری Nadler, Adam Schiff و Zoe Lofgren در میان دیگران در ژانویه 15 سال 2020 در واشنگتن دی سی
عکس: گتی

یک ائتلاف عمده شرکت های فن آوری دیجیتال و سازمان های حقوق با ارسال نامه ای در روز جمعه به خانه رهبران هر دو طرف اصرار آنها را به اجازه می دهد یک رای در اصلاحیه منع FBI from جمع آوری آمریکایی ها در حال دیدن سایت وب اطلاعات بدون حکم.

تبلیغات

این نامه می آید به خانه آماده برای رای دادن به عنوان اوایل هفته آینده به reauthorize سه کلید FBI ابزار نظارت تحت ایالات متحده آمریکا آزادی عمل می کنند. این قانون به تصویب رسید در سال 2015 تصویب چندین حریم خصوصی اصلاحات در آورده با ادوارد اسنودن افشاگری. اما حریم خصوصی hawks در کاپیتول هیل هشدار مجدد مجوز لایحه است که در حال حاضر تحت بررسی شامل یک خمیازه سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن که فعال کردن FBI به اصل حرکت شبیه چمچه زنی تا جستجو و مرورگر تاریخ آمریکا از شهروندان بدون حکم.

جمعه نامه شامل امضا از تقاضا پیشرفت ق موزیلا توییتر و Patreon. اصلاحات دولت نظارت یک گروه حمایت از, که نشان دهنده , گوگل, اپل, مایکروسافت, Facebook, LinkedIn, ضربه محکم و ناگهانی, Inc., Dropbox و Verizon رسانه ای نیز امضا کرد این نامه است.

تبلیغات

اینترنت زیرساخت Coaltion یا i2Coalition همچنین وام آن پشتیبانی می کند. این ائتلاف اعضای عبارتند از آمازون, GoDaddy, NordVPN و اوراکل در میان ده ها تن از دیگران است.

نامه تماس در بالای نمایندگان مجلس از جمله مجلس نانسی پلوسی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی به اجازه یک رای در یک خانه نسخه Wyden-Daines متمم که در آمد فقط تنها یک رای خجالتی عبور در سنا هفته گذشته است. اصلاح پی به منع FBI از دسترسی به جستجو و تاریخچه مرور وب از شهروندان آمریکایی بدون اخذ حکم جستجو.

"به عنوان پیشرو در کسب و کار اینترنتی و سازمان های ما معتقدیم حریم خصوصی و امنیت ضروری برای اقتصاد ما, کسب و کار و رشد مداوم از اینترنت آزاد و باز. به وضوح با تائید این حمایت کنگره می تواند کمک به حفظ اعتماد کاربران و تسهیل ادامه داد: استفاده از اینترنت به عنوان یک قدرتمند کمک نیروی ما برای بازیابی" در این نامه می گوید.

تبلیغات

آن را ادامه می دهد:

جستجو و تاریخچه مرور ارائه می کنند دقیق پرتره از زندگی خصوصی ما. آن را ممکن است نشان دهد شرایط پزشکی اعتقادات مذهبی و روابط شخصی است و باید آن را محافظت موثر حقوقی پادمان. برخی از ما نمی جمع آوری این اطلاعات; برخی از ما فشرده دادگاه برای اتخاذ یک استاندارد بالاتر برای این داده ها; همه ما اعتقاد داریم که این اطلاعات تنها باید تولید یک حکم. کنگره باید این فرصت را به حل و فصل هر گونه بالقوه ابهام و ارائه قوی حمایت های حقوقی برای همه جستجو و تاریخچه مرور.

ما کاربران تقاضا است که ما به عنوان مسئول استوارت از اطلاعات خصوصی خود را و صنعت ما مبتنی بر آن اعتماد. آمریکایی ها سزاوار به خود را آنلاین جستجو و مرور خصوصی نگه داشته و تنها در دسترس برای دولت به موجب یک حکم. ما با احترام از شما می خواهم که شامل متن Wyden/Daines متمم به عنوان بخشی از ایالات متحده آمریکا آزادی با عبور نمود Ac

تبلیغات

دوباره مجوز لایحه بازگشت به خانه این هفته پس از دیگر حریم خصوصی و حفاظت اضافه کردم به این لایحه. تشکر. Zoe Lofgren دموکرات از ایالت کالیفرنیا و الیوت انگل ، وارن دیویدسون جمهوری خواه از اوهایو پیشنهاد معرفی نسخه خود را از Wyden-Daines و در حال فشار دادن دموکراتیک رهبری اجازه می دهد تا یک رای.

در نهایت آن را به خانه قوانین کمیته به ریاست Rep. جیم مک گاورن که آیا رای گیری اتفاق می افتد. صحبت به شرط ناشناس ماندن Gizmodo این منابع می گویند McGovern تنها به احتمال زیاد به فشار برای یک حکومت طرفدار در صورت رای مجلس نانسی پلوسی آن را اجازه می دهد. تا کنون پلوسی به نظر می رسد به شدت مخالف جانبداری با تشکر. آدام شیف رئیس مجلس کمیته اطلاعات.

تبلیغات

در علاوه بر این به Pelosi و همتای جمهوریخواه مک کارتی روز جمعه نامه خطاب به اعضای کنگره جری Nadler و جیم اردن رئیس و عضو ارشد کمیته قضایی مجلس بود. کمیته اولیه صلاحیت خارجی نظارت مسائل و بالای آن اعضای " صداها به طور گسترده ای به تصویر کشیده شده به عنوان با نفوذ در مبارزه است.

در روز پنج شنبه Gizmodo گزارشاد که در طول یک جلسه تماس رهبران دموکرات ادعا کرد که هر دو شیف و Nadler بودند هیئت مدیره خواستار تعلیق رای مخاطره آمیز مانور که نیاز به یک اکثریت دو-سوم و قرار داده خواهد این لایحه را طرفدار حفظ حریم خصوصی اصلاحات که در حال حاضر شده است تایید شده در معرض خطر است. Nadler, اما, نمی شد در حال حاضر برای تماس و رئیس خود را سخنگوی مناقشه رهبری را ادعا می کنند.

تبلیغات

Gizmodo همچنین گزارش داد که Nadler اتحاد بخش خصوصی حمایت برای اصلاح امن آمریکایی' مرورگر تاریخ از ضمانت مجموعه اما گفته دستیاران او قصد ندارد به می گویند تا علنا در مخالفت با Pelosi.

جداگانه ائتلاف نامه امضا شده توسط 71 گروه و رهبری اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و FreedomWorks, نیز نامیده می شود در پلوسی, مک کارتی, McGovern, Nadler و دیگران اجازه می دهد تا یک رای در مجلس گفت: آن را "کمک به آدرس نگرانی های جدی در میان مردم است که آزادی های مدنی در افزایش خطر در طول این زمان از بحران است."

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن