هواپیماهای بدون سرنشین به طور فزاینده ای مقرون به صرفه تر این روز و دیگر فقط یک اسباب بازی برای کسانی که مایل به صرف صدها هزار دلار — و در واقع خوب و ارزان هواپیماهای بدون سرنشین می تواند هزینه کمتر از $500 اگر شما آن را به خانه در حالی که آن را در فروش می باشد. به کمک این ساده تر ما گرد کرده ام تا بهترین ارزان هواپیماهای بدون سرنشین معاملات در دسترس در حال حاضر.

امروز بهترین هواپیماهای بدون سرنشین می پردازد

  • Snaptain SP600 WiFi FPV هواپیماهای بدون سرنشین70 دلار (نجات $29)
  • Snaptain S5C WiFi FPV هواپیماهای بدون سرنشین$80 (نجات $80)
  • Potensic T25 GPS هواپیماهای بدون سرنشین180 دلار ($30 کوپن در دسترس)
  • مقدس سنگ HS120D GPS هواپیماهای بدون سرنشین$190 (جویی در هزینه $10, $30 کوپن در دسترس)
  • Potensic D85 GPS هواپیماهای بدون سرنشین260 دلار ($40 کوپن در دسترس)
  • DJI Mavic هوا شعله قرمز$785 (نجات $134)
  • DJI Mavic 2$1,599 (نجات $130)

چگونه به انتخاب یک هواپیماهای بدون سرنشین

حق هواپیماهای بدون سرنشین برای شما بستگی به آنچه شما به دنبال به انجام. ارزان هواپیماهای بدون سرنشین — به خصوص کسانی که زیر 250 یا بیشتر — ارائه خواهد شد کمترین امکانات و ممکن است فاقد برخی از قابلیت های است که ممکن است آن را به بهترین راه حل برای شما است.

به طور کلی (و این یک قانون سخت و سریع) ارزان هواپیماهای بدون سرنشین به طور معمول ویژگی های 720p و تصویری در کاهش نرخ فریم معمولا 30 فریم در هر ثانیه است. در حالی که برای بسیاری از ما این خواهد بود که خوب این ویدئو به شما نبود که سینمایی صافی. پله های میانی هواپیماهای بدون سرنشین (به طور معمول در 250 $به $750 محدوده) می شود شما ویدیو 1080p و اغلب در 60fps, که در نتیجه در ویدئو با کیفیت بالاتر.

مدرن ترین بالاتر پایان هواپیماهای بدون سرنشین ارائه 4K video, اما شما به احتمال زیاد نیاز به صرف شمالی از $1000 به دریافت 4K 60fps تصویری. اگر تصویری با کیفیت اصلی و نگرانی و انتظار به پرداخت بیشتر.

ارزان هواپیماهای بدون سرنشین را نیز فاقد ویژگی های مفید دیگر از جمله قابلیت ردیابی و تصویری و هواپیماهای بدون سرنشین ثبات. در ایده آل پرواز شرایط این نمی تواند یک موضوع است. اما شما می خواهید این ویژگی اگر شما برنامه ریزی برای پرواز در شرایط مختلف و یا اجازه آن را به کار بدون یک معامله بزرگ از ورودی کاربر.

ما همچنین متوجه بسیاری از ارزان تر هواپیماهای بدون سرنشین یا عدم اجتناب از برخورد با موانع و یا به عنوان خوب نیست به عنوان گران تر هواپیماهای بدون سرنشین است. اگر شما در حال پرواز در فضاهای باز شما نمی خواهد از حد از یک موضوع در اینجا. اما اگر شما برنامه ریزی برای پرواز در مناطق با موانع در نزدیکی شما می خواهید برای اطمینان از هواپیماهای بدون سرنشین شما را انتخاب کنید کافی است اجتناب از برخورد با موانع قابلیت های.

آیا هواپیماهای بدون سرنشین ایجاد سر و صدا ؟

همه هواپیماهای بدون سرنشین را به برخی از سر و صدا. ترین توصیف آن به عنوان یک صدای وز وز نوع مانند یک زنبور عسل است. پروانه در حال چرخش در یک سرعت بسیار بالا و این چیزی است که باعث می شود که سر و صدا. آن را بیشتر قابل توجه زمانی که شما نزدیک به هواپیماهای بدون سرنشین, اما شما به سختی آن را بشنوند و اگر در تمام بار بالاتر از آن است که در هوا است.

می تواند به شما پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در شب ؟

اکثر هواپیماهای بدون سرنشین را می توان پرواز در شب اگر چه ما نمی توصیه به انجام این کار تا زمانی که شما تا به حال یک معامله خوب است از تجربه. ما توصیه می کنیم نگه داشتن هواپیماهای بدون سرنشین خود را در بینایی در هنگام پرواز در شب — و هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند در شب شامل چراغ به طوری که آنها می تواند دیده می شود در طول شب پرواز.

آیا به یاد داشته باشید که اکثر هواپیماهای بدون سرنشین ندارد, دید در شب, قابلیت, بنابراین تصویری که شما را در طول شب پرواز کرد و فقط روشن شده توسط هر محیط روشنایی موجود مانند مهتاب خیابان روشنایی و غیره.

می تواند به شما پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در باران ؟

اکثر هواپیماهای بدون سرنشین تولید کنندگان توصیه می کنند در برابر پرواز هواپیماهای بدون سرنشین خود را در باران. ارزان ترین هواپیماهای بدون سرنشین هستند نه ضد آب و مقاوم در برابر آب تا حتی مقدار کمی از آب می تواند آسیب به هواپیماهای بدون سرنشین خود را به خصوص به موتور و باتری. رطوبت باعث یک اتصال کوتاه خواهد شد که باعث هواپیماهای بدون سرنشین خود را برای متوقف کردن عملکرد با کمی و یا بدون هشدار. بنابراین به عنوان یک قاعده کلی نیست و پرواز هواپیماهای بدون سرنشین خود را در باران و مه و یا بیش از حد شرایط مرطوب.

اگر شما گرفتار در این شرایط زمین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و هواپیماهای بدون سرنشین خود را در جایی خشک و قطع باتری و اجازه می دهد آن را به خشک. شما همچنین ممکن است بخواهید به لرزش هواپیماهای بدون سرنشین خود را به آرامی به دست آوردن آب از داخل مسکن و اجازه دهید که خشک به عنوان به خوبی. استفاده از تکنیک های مشابه برای خشک کردن تلفن مرطوب به خشک کردن هواپیماهای بدون سرنشین خود را و اولین بار که شما آن را پرواز بعد از آن نگاهی به برخی از زمان برای تست کردن هواپیماهای بدون سرنشین در ارتفاع پایین قبل از پرواز آن را به طور معمول دوباره.

آیا هواپیماهای بدون سرنشین باید ثبت نام ؟

اداره هوانوردی فدرال مستلزم آن است که شما ثبت نام هواپیماهای بدون سرنشین خود را بر اساس چگونه شما قصد دارید به آن پرواز و هواپیماهای بدون سرنشین خود را با توجه به شماره ثبت. هر هواپیمای بدون سرنشین با وزن بیش از 0.55 پوند (250 گرم) و کمتر از 55 پوند باید ثبت نام را پوشش می دهد که فقط در مورد هر هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر فروخته شده در بازار است. این ثبت نام تمدید باید هر سه سال.

شما همچنین باید حمل و اثبات ثبت نام در همه زمان ها در هنگام پرواز و ممنوع از پرواز برای مقاصد تجاری تحت شرایط مجوز. پرواز هواپیماهای بدون سرنشین تنها مجاز زیر 400 فوت ارتفاع و کلاس “G” و یا غیر قابل کنترل حریم هوایی. این مسئولیت خود را به پیروی از این قوانین.

برخی از ایالت ها نیاز به خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین به دنبال اضافی مقررات بنابراین مطمئن شوید برای بررسی قوانین دولت شما در حال پرواز در قبل از اینکه شما را خاموش.

آیا شما نیاز به یک مجوز برای پرواز هواپیماهای بدون سرنشین?

در این زمان وجود دارد این است که هیچ مجوز مورد نیاز به صورت تفریحی یا سرگرمی خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین. اما پرواز برای مقاصد تجاری ممکن است نیاز به اضافی گواهینامه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت