بهترین 4th جولای ربات خلاء معاملات 2020: Eufy و Roomba

از به نظر می رسد از 4 جولای فروش از عمده بازرگانان به نظر می رسد استقلال روز 2020 شامل استقلال از فشار خلاء در

توسط DOSTEMANSALAM در 14 تیر 1399

از به نظر می رسد از 4 جولای فروش از عمده بازرگانان به نظر می رسد استقلال روز 2020 شامل استقلال از فشار خلاء در اطراف. وجود دارد بسیاری از ژوئیه 4 ربات خلاء معاملات در حال حاضر شناور در اطراف به خصوص Roomba معاملات است که اگر شما در بازار برای یک خودکار جارو برقی, شما مقدار زیادی از را انتخاب کنید و برخی از بهترین قیمت های ما تا کنون دیده ام.

بهترین های امروز 4 جولای ربات خلاء معاملات:

 • Ecovacs Deebot 500 ربات خلاء160 دلاربود $280
 • Eufy RoboVac 11S ربات خلاء$180بود $220
 • iRobot Roomba 614$224شد $250
 • iRobot Roomba 675 ربات خلاء$269شد $300
 • Roborock E35 ربات خلاء$320بود $400
 • Neato Botvac D3 ربات خلاء$370بود $400
 • iRobot Roomba 960 ربات خلاء$449شد $650
 • iRobot Rooma i7 (7550) ربات خلاء$799شد $1000

چگونه به انتخاب یک ربات جدید خلاء:

وجود بارهای از گزینه های خوب در میان این سال محصول از 4 جولای ربات خلاء می پردازد. به دلیل قیمت و امکانات می تواند به طور گسترده ای متفاوت است در اینجا برخی از عوامل مهم در نظر گرفتن به عنوان شما را به یک ربات خلاء به شما مجموعه ای از کتابچه راهنمای تمیز کردن زمین.

 • طبقه خود را: به عنوان یک دسته ربات خلاء برای طبقات سخت و کم شمع فرش. اگر شما متوسط تا ضخیم-شمع تابلو فرش و فرش نگاه در بیشتر مدل های قوی ترجیحا کسانی که خود را ذکر فرش-تمیز کردن دلاوری به طور مستقیم. اگر شما یک خانه پر از فرش درهم و برهم ساختن نیست حتی شروع به دنبال هیچ ربات خلاء خواهد شد رضایت بخش است.
 • عمر باتری: ربات خلاء باتری به طور کلی خوب برای 60 دقیقه به 150 دقیقه حداکثر زمان در حال اجرا قبل از آنها سر خود را به ایستگاه docking برای شارژ. چون اکثر ربات vacs به طور خودکار تشخیص انواع کف و یا فوق العاده کثیف مناطق و افزایش قدرت, عمر باتری می تواند متفاوت باشد. برخی از مدل های گران تر شارژ-و-رزومه ویژگی که پس از رفتن به شارژ خود به خود این خلاء را به جایی که آنها به سمت چپ خاموش و نگه داشتن کار تکرار این روند تا زمانی که طبقه تمیز هستند.
 • ناوبری: کمتر از گران قیمت ربات خلاء ربط در اطراف خانه خود را در حال حرکت از یک اتاق به اتاق تمیز کردن به عنوان آنها بروید تا رسیدن به یک نقطه که در آن هیچ چیز بیشتر شده است مکیده در حالی که برای و بازگشت به ایستگاه docking. بیشتر مدل های پیشرفته ایجاد داخلی اتاق نقشه ها و استفاده کارآمد لیزر-کارگردانی خود ناوبری تکنیک های به کار کوتاه ممکن است از تکمیل این کار است.
 • حیوان دوستی: اگر شما حیوانات که ترک مقدار زیادی از مو و شوره اطراف خانه داشته باشید که مو می توانید درهم با خلاء قلم مو و غلطک ها و چرخ. به دنبال مدل — های بسیاری وجود دارد — که ادعای حیوان دوستی که معمولا بدان معنی است که آنها نمی درهم با موهای حیوان خانگی.
 • تصفیه هوا: این عامل نیز مهم برای صاحبان حیوان خانگی اما هر کسی که می خواهد تمیزترین هوا ممکن است در خانه های خود باید به دنبال ربات خلاء مدل هایی که به طور خاص ذکر و جزئیات خود را تصفیه هوا و یا تصفیه ویژگی های. برخی از مدل ها ادعا می کنند هپا-سطح فیلتر توانایی به دام 99.99 ٪ از تمام ذرات کوچک به عنوان 0.3 میکرون از جمله هوابرد گرد و غبار و باکتری ها و مواد سمی و حساسیت زا.
 • گرد و غبار بن: تمام ربات خلاء گرد و غبار سطل است که جمع آوری گرد و غبار و خاک و بقایای آنها انتخاب کنید تا به آنها کار خود را انجام دهد. اندازه متفاوت است اما ربات خلاء dustbins بسیار کوچکتر از نسبتا بزرگ کیسه خلاء در درست vac. بسته به طبقه خود را messiness شما ممکن است مجبور به خالی کردن ربات vac گرد و غبار بن هر بار که شما از آن استفاده کنید. یک تعداد بسیار کمی از مدل های پیشرفته باید یک نفس تخلیه با آن خلاء را گرد و غبار سطل خالی را به یک بزرگتر برگزاری bin در ایستگاه docking.
 • اتصال: تقریبا تمام ربات خلاء کار با برنامه های تلفن همراه است که پیکربندی کنترل و برنامه آنها است. بسیاری نیز شامل مادون قرمز کنترل از راه دور. Wi-Fi مشترک با ربات خلاء و بسیاری از مدل های سازگار با آمازون, الکسا, گوگل, دستیار و یا هر دو خواهد شد و پاسخ به دستورات ساده برای شروع و توقف, توقف و یا بازگشت به ایستگاه docking.
ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن