میدان جنگ 6 به شیر تنظیم مدرن با نشانه از Battlefield 3

Electronic Arts و DICE قصد به دست آوردن مجدد خود را به شکوه گذشته با فرار از همسر تنظیمات و نگاه به آینده به میدان جنگ 6با توجه به گزارش های جدید.

در یک صدای جیر جیر در سه شنبه, ژوئن 9, Venturebeat, بازی خبرنگار جف Grubb گفت که میدان جنگ 6 تنظیم خواهد شد در حال حاضر. این می آید بعد از خودی صنعت تام هندرسون گفت: بازی “تنظیم و جهت” را نشانه از محبوب Battlefield 3. هندرسون سریع به یاد داشته باشید که آینده عنوان نمی تواند یک میدان جنگ 3 بازسازی.

هر دو EA و DICE آهسته بوده است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد آینده میدان جنگ , طرح, اما آنها گفته اند که در میدان جنگ 6 است که در توسعه و وعده داده شده برای راه اندازی این عنوان زمانی بین اواخر سال 2021 و اوایل 2022. EA تایید کرده است که این بازی خواهد بود طراحی شده برای 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X. آن را ناشناخته که آیا EA و دیگر توسعه دهندگان هنوز هم ارائه می شود نسخه از بازی های جدید خود را برای نسل فعلی کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از در آن زمان.

در یک درآمد تماس در ماه گذشته Andrew Wilson مدیر عامل شرکت EA گفت:”میدان جنگ است و پیشرفت بسیار خوبی است.” او نمی به اشتراک گذاشتن هر گونه عناصر گیم پلی در نظر او, اما او می گویند که آن را در حال حرکت در امتداد بدون هر گونه تاخیر از coronavirus مستندات. نظرات خود را به دنبال EA CFO Blake Jorgensen که گفت در ماه ژانویه که توسعه دهنده بازی انتظار Battlefield 6 برای “ضربه ذهن مردم است.”

اگر میدان جنگ 6 می رود به مدرن آن روز تنظیم آن می تواند علامت یک بازگشت به فرم برای حق رای دادن. پس از موفقیت های مدرن با داستان های EA و DICE تبدیل به جنگ جهانی دوم در میدان جنگ 5 و به دنبال جنگ جهانی اول داستان در میدان جنگ 1. هر دو بازی به طور کلی به خوبی دریافت کرد اما آنها موفق به ایجاد این نوع از تاثیر که میدان جنگ 3 و 4 بود و بسیاری از بازیکنان انتقاد Battlefield 5به طور خاص برای تنظیم حق رای دادن به عقب.

EA خواهد شد برگزاری یک بازی زندگی می کنند livestream در ژوئن 18, جایی که آن را به نمایش گذاشتن برخی از آن بازی های آینده و دیگر اطلاعیه ها. این شرکت نشده است گفت: آیا میدان جنگ 6 را عامل به آن ارائه شده اما با توجه به اهمیت آن به EA گسترده تر تیرانداز اول شخص ترکیب شود جای تعجب نیست اگر آن را ندارد. با راه اندازی یک تاریخ بیش از یک سال و دور آن را ناشناخته آنچه در آن ممکن است قادر به نشان دادن این دور در پیش است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>