دولت استرالیا شکایت گوگل برای گمراه کردن مصرف کنندگان در جمع آوری داده ها

Robertus Pudyanto via Getty Images دولت استرالیا در زمینه دوم آن دعوی علیه گوگل در کمتر از یک

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
BANGKOK, THAILAND - JANUARY 18: Australia flag detail inside the Australia dressing room prior to the AFC U-23 Championship Quarter Final match between Australia and Syria at Rajamangala National Stadium on January 18, 2020 in Bangkok, Thailand. (Photo by Robertus Pudyanto/Getty Images)
Robertus Pudyanto via Getty Images

دولت استرالیا در زمینه دوم آن دعوی علیه گوگل در کمتر از یک سال بیش از نگرانی های حریم خصوصی این بار وی از سوی مامورین فن آوری های غول پیکر گمراه مصرف کنندگان استرالیایی در تلاش برای جمع آوری اطلاعات برای تبلیغات هدفمند. استرالیا رقابت و مصرف کنندگان کمیسیون (ACCC) کشور مصرف کننده دیده بان می گوید گوگل نمی, به دست آوردن رضایت صریح و روشن از مصرف کنندگان به جمع آوری اطلاعات شخصی با توجه به بیانیه ای.

این ACCC نقل از یک سال 2016 تغییر گوگل به سیاست که در آن شرکت شروع به جمع آوری اطلاعات در مورد دارندگان حساب کاربری گوگل فعالیت در سایت های غیر Google. این دادهها توسط آگهی در خدمت تکنولوژی شرکت DoubleClick و ذخیره شده بود به طور جداگانه و مرتبط به کاربران حساب گوگل. گوگل به دست آورد DoubleClick در سال 2008 و 2016 تغییر گوگل به سیاست به معنای DoubleClick گوگل و آمار مربوط به مصرف کنندگان همراه بود. گوگل سپس با استفاده از beefed تا داده ها به فروش و حتی بیشتر تبلیغات هدفمند.

از ماه ژوئن سال 2016 به دسامبر 2018 گوگل حساب دارندگان بودند ملاقات با پاپ آپ که توضیح داد: "ویژگی های اختیاری" به حساب مورد چگونگی شرکت جمع آوری داده های خود را. مصرف کنندگان می تواند با کلیک بر روی "موافقم" و گوگل خواهد شروع به جمع آوری یک "طیف گسترده ای از اطلاعات شناسایی شخصی" از آنها با توجه به ACCC. طرح دعوی در دادگاه ادعا که pop-up نیست به اندازه کافی توضیح آنچه مصرف کنندگان موافقت خود را برای.

"این ACCC معتقد است که مصرف کنندگان به طور موثر به پرداخت هزینه برای خدمات گوگل با داده های خود را پس از این تغییر معرفی شده توسط گوگل افزایش قیمت' از خدمات گوگل بدون مصرف کنندگان دانش" گفت: ACCC صندلی راد سیمز. تا به حال بیشتر مصرف کنندگان به اندازه کافی درک گوگل تغییر در سیاست های بسیاری ممکن است راضی به آن با توجه به ACCC.

گوگل گفته آسوشیتد پرس آن را مخالف با ACCC را با اتهامات و می گوید: دارندگان حساب کاربری گوگل خواسته شده بود تا "رضایت از طریق برجسته و آسان برای درک اطلاعیه ها." این معلوم نیست چه مجازات های ACCC در صدد است با طرح دعوی در دادگاه.

در اکتبر گذشته ACCC گوگل شکایت کرد و ادعا شرکت گمراه آندروید کاربران در مورد توانایی انتخاب کردن از محل ردیابی در تلفن های همراه و قرص. که مورد رهبری به میانجیگری در هفته آینده با توجه به فوریه دنیای کامپیوتر مقاله.

در این مقاله: استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون رقابت, حریم خصوصی اطلاعات, گوگل, طرح دعوی در دادگاه, پرونده های حقوقی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب