استرالیا با هدف راه اندازی به صورت محلی ساخته شده ترکیبی راکت توسط 2022

گیلمور فضا استرالیا به طور فزاینده ای علاقه زیادی به استقلال بیشتر در spaceflight. دانشگاه کو

توسط DOSTEMANSALAM در 26 خرداد 1399
Gilmour Space Eris rocket
گیلمور فضا

استرالیا به طور فزاینده ای علاقه زیادی به استقلال بیشتر در spaceflight. دانشگاه کوئینزلند و گیلمور در فضا در حال حرکت رو به جلو در داخل کشور ساخته شده "نسل بعدی" ترکیبی موشک است که می تواند شروع به راه اندازی ماهواره به مدار زمین کم در سال 2022. مهمتر از همه موشک و قطعات خواهد بود ساخته شده در استرالیا — آنها نمی خواهد که به تکیه بر دیگر کشورها برای موتورهای.

دانشگاه تیم تمرکز انرژی خود را بر روی سیستم سوخت که دکتر اینگو یاهن مشخص به عنوان "یکی از پیچیده ترین چالش های مهندسی" برای یک موشک.

کشور نیست و به تنهایی در فشار برای بیشتر از یک وطنی فضا میباشد. آمریکا و چین و روسیه هنوز تسلط spaceflight (نه به ذکر است اتحاد مانند آژانس فضایی اروپا) اما کشورهایی مانند استرالیا و هند و اسرائیل به سرعت در حال ساخت از تلاش های خود را. این نسبت برای تازه واردین می تواند تغییر تعادل و ایجاد پروازهای فضایی نسبتا عادی در سراسر جهان است.

در این مقاله: استرالیا, فضا, موشک, دانشگاه کوئینزلند, گیلمور فضا و پروازهای فضایی, اریس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن