ATSC 3.0: که در آن شما می توانید رایگان NextGen تلویزیون با فرمت?

ATSC 3.0 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان NextGen تلویزیون یک راه کاملا جدید ارائه رایگان پخش تلویزیون بیش از هوا (OTA) و در سال 2020 خواهد بود که در سال اکثر آمریکایی ها می تواند طعم و مزه خود را از این تجربه جدید. اما آنچه که دقیقا ATSC 3.0 و چگونه و در کجا می تواند به شما آن را دریافت ؟

101 از ATSC 3.0

KOMO-TV-Tower
اتمی تاکو / فلیکر

ما نمی خواهد به nitty-ریگ دار از ATSC 3.0 اینجا. اگر شما مراقبت به نگاهی عمیق شیرجه رفتن به تکنولوژی ما را بررسی کنید در عمق ATSC 3.0 مبین. برای کسانی که در زمان کوتاه هستند اما در کنجکاوی در اینجا CliffsNotes خلاصه: ATSC 3.0 آخرین ویژگی های استاندارد برای پخش تلویزیون و این شامل کشت و ارتقاء بیش از رایگان موجود OTA تلویزیون از جمله رزولوشن بالاتر (4K یا بهتر است) محدوده دینامیکی بالا (HDR) و حتی پیشرفته صدای فراگیر با پتانسیل برای 3D فرمت های مانند Dolby Atmos.

در کوتاه مدت آن را به صورت رایگان انجام OTA تلویزیون چه 4K ultra HD Blu-ray را برای دیسک های مبتنی بر فیلم است. بله آن را کاملا ارتقا دهید.

هنگامی که ATSC 3.0 اتفاق می افتد ؟

در حال حاضر. وجود دارد در حال حاضر چند ایستگاه های محلی در ایالات متحده است که شروع پخش در ATSC 3.0. آن را هنوز هم بسیار در اوایل روز و هیچ یک از این ایستگاه های پمپاژ, HDR, 4K, فیلم, در, Dolby Atmos برای هر کسی که در محدوده برج تلویزیون اما رول از ATSC 3.0 را آغاز کرده است و آن را ادامه خواهد داد به رشد است.

“بهار سال 2020 گزارش پیشرفت” منتشر شد در ماه مه سال 2020 توسط پیشرفته سیستم های تلویزیون کمیته — صنعت گروه استاندارد جدید — آنه برنامه ای برای رول کردن خدمات در این تابستان. آن اشاره کرد بیش از 80 NextGen تلویزیون محصول و تکنولوژی برجسته امیدوار کننده بیشتر بازار خواهد اتخاذ این سرویس در هفته آمده است.

از کجا می توانم دریافت ATSC 3.0?

ویکیمدیا / Creative Commons

شروع در جولای 29, هفت ایستگاه در پورتلند, اورگان, منطقه شروع ATSC 3.0 پخش از جمله مردیت متعلق به KPTV (فاکس) و KPDX (MyNet), Nextsar را KOIN (CBS) و KRCW-TV (CW) Sinclair Broadcast Group را KATU (ABC), Tegna را KGW (NBC) و KOPB-TV (PBS) با توجه به TVTechnology.

پنج نشویل ایستگاه — WTVF (CBS), alaska state-TV (ABC), WZTV (فاکس), WUXP-TV (MyNet) و WNAB (CW) — شروع پخش استاندارد جدید در ژوئن 23, پیوستن سه ایستگاه در پیتسبورگ — WPGH (فاکس), WTAE (ABC) و WPNT (MyNet) — تبدیل شده است که همه چیز در یک هفته زودتر.

در اواخر ماه مه چهار لاس وگاس, NV ایستگاه KSNV, KVCW, KLAS و KTNV شروع ATSC 3.0 پخش.

در همه ما انتظار 40 شهرستانها در سراسر ایالات متحده با ATSC 3.0 پخش برنامه های پایان سال است. حداقل این چیزی است که به ما گفته شد انتظار می رود در سال 2019 زمانی که انجمن ملی پخش برگزار شد نشست سالانه در لاس وگاس.

ATSC.org در حال حاضر حفظ این مفید نقشه نشان می دهد که موجود ATSC 3.0 استقرار و تاریخ برنامه ریزی شده برای گسترش در دیگر بازارهای ایالات متحده.

“پخش از جمله ساق بلند Nexstar فاکس ایستگاه های تلویزیونی و NBCUniversal همراه با صنعت کنسرسیوم از جمله SpectrumCo و مروارید تلویزیون اعلام کرد 40 بازارهای ایالات متحده خواهد شد که گرفتن ATSC 3.0 تا پایان سال 2020 است. این بازارها عبارتند از: دالاس-فورت ورث تگزاس; هوستون, تگزاس; San Francisco-Oakland-San Jose, California; شهر فینیکس, آریزونا; Seattle-Tacoma, Washington; دیترویت, میشیگان; اورلاندو-فلوریدا-ملبورن فلوریدا; پورتلند اورگان; پیتسبورگ پنسیلوانیا; رالی-دورهام کارولینای شمالی; Baltimore, مریلند; نشویل, تنسی,;, Salt Lake City, Utah; و سن آنتونیو, تگزاس” با توجه به گزارش های شدید تصویری.

متاسفانه ترکیبی از مسائل مربوط به صدور مجوز و رویدادهای جهان کاهش پیدا کرده است و این طرح تا حدودی. در حال حاضر FCC را دریافت کرده است تنها 24 برنامه های کاربردی برای شروع با استفاده از ATSC 3.0.

آیا من نیاز به سازمان دیده بان ATSC 3.0?

HDHomeRun OTA receiver

تعجب کنید که چگونه به آماده شدن برای NextGen تلویزیون ؟ در اینجا چیزی است: حتی اگر شما زندگی می کنند در فعال ASTC 3.0 بازار, شما نمی قادر خواهد بود به تماشای NextGen تلویزیون بدون سرمایه گذاری در برخی از سخت افزار جدید. خوشبختانه اگر شما در حال حاضر یک HDTV OTA آنتن آن را فقط خوب کار خواهد کرد برای ATSC 3.0. اما موجود خود را تلویزیون — حتی اگر آن را یک نام تجاری جدید, HDR, 4K TV شما خریداری شده در سال گذشته است — نه به طور مستقیم سازگار با فرمت جدید. برای تماشای ATSC 3.0, شما نیاز به یک خارجی سازگار تیونر و/یا DVR.

که ما به ارمغان می آورد به بعد gotcha: با وجود ATSC سازمان گفت: پس از بازگشت در ماه ژانویه وجود دارد که به زودی ATSC 3.0 تیونر برای مردمی برای خرید ما هنوز به یک تک پدیدار شود. SiliconDust ساز محبوب HDHomeRun OTA تیونر به تازگی به اتمام موفق از crowdfunding تلاش برای ATSC 3.0 تیونر در Kickstarter. این شرکت می گوید حامیان شروع خواهد شد خود را دریافت و تیونر در ماه اوت, اما نه مجموعه ای از یک تاریخ یا یک قیمت برای این تیونر به فروش از طریق خرده فروشان به طور منظم.

اگر شما واقعا مصمم به بخشی از موج اول ATSC 3.0 بینندگان یک راه برای پیوستن به حزب خود را به خرید یک جدید سال 2020 مدل از تلویزیون های سامسونگ سونی یا ال جی. هر سه شرکت در حال تعبیه ATSC 3.0 تیونر در انتخاب خود را از مدل های جدید است. به شما کمک کند ما ساخته شده یک لیست کامل از هر تلویزیون است که پشتیبانی از NextGen تلویزیون به روز رسانی به عنوان ما بیشتر از تولید کنندگان تلویزیون.

اگر شما می خواهید را به استفاده کامل از همه چیز ATSC 3.0 را ارائه کرده است, شما همچنین نیاز به یک اتصال به اینترنت و یا اتصال Wi-Fi و یا اترنت برای اتصال خود را از رادیو و یا تلویزیون.

آن را به عنوان عالی به عنوان آنها می گویند ؟

Seatacular/فلیکر

قطعا وجود دارد هیچ پایان دادن به اعتیاد به مواد مخدره وقتی که می آید به ATSC 3.0 اما ما احتمالا باید در حفظ و انتظارات ما کم حداقل در ابتدا. نه تنها وجود دارد مقدار زیادی از کار را در سمت چپ انجام دهید برای دریافت ایستگاه های محلی رادیو و تلویزیون در فرمت جدید به همراه گرفتن مردم در خانه دنده راست به دریافت آن, اما, نیز وجود دارد سوال از محتوای خود را.

در حالی که این درست است که جریان خدمات مانند Netflix و آمازون نخست تصویری و دیزنی+ همه زرق و برق دار, HDR, 4K فیلم و نشان می دهد که مواد حق بیمه است ، آن را بعید است که آن را به طور ناگهانی ظاهر می شود به صورت رایگان در پخش تلویزیون حتی اگر ATSC 3.0 باعث می شود آن را ممکن است. ما باید منتظر معمول پخش بازیکنانی مثل ABC, NBC, CBS و Fox شروع به پمپاژ خود را فهرست اسامی نشان می دهد که در این فرمت را قبل از آنها می تواند منتقل می شود بیش از ATSC 3.0 و تا کنون ما نمی بینیم بسیاری از نشانه هایی که این اتفاق می افتد.

NBCUniversal ممکن است برای اولین بار به انجام این کار اگر تنها به این دلیل که گوینده در حال حاضر ایجاد محتوای 4K برای حق بیمه ردیف از آن طاووس جریان خدمات. این محتوا می تواند در نهایت فیلتر کردن به آن بیش از حد هوا پخش می شود.

به محض این که زندگی به حالت عادی برمی گرداند ورزشی به احتمال زیاد ما بهترین شرط بندی برای 4K OTA مشاهده. 2020 Superbowl LIV پخش شد در 4K HDR برای اولین بار بود که محدود به جریان خدمات. اگر ما خوش شانس Superbowl, LV در سال 2021 می تواند اولین بار طرفداران فوتبال می تواند این بازی را به صورت رایگان در این, با کیفیت بالا با فرمت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im