خرید رپورتاژ

CHIME radio telescope at night
سنج همکاری

ستاره شناسان با داشتن یک زمان آسان تر برای پیدا کردن سریع radio bursts از اواخر سال و در حال حاضر شامل اولین الگوی منظم برای کسانی که می ترکد. یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه MIT و در جای دیگر کشف شده است که چیزی از 500 میلیون سال نوری دور است که به طور معمول تولید چهار روز از به ظاهر تصادفی اما انفجار کوره در رفته پس از 12 روز سکوت — چیزی است که اتفاق افتاده است به طور مداوم برای 500 روز از مطالعه.

غیر معمول سیگنال های گرفتار شده بودند با استفاده از سنج, رادیو تلسکوپ در کانادا.

فقط چه چیزی باعث انفجار نمی شود. این scientsists می دانم که آن را از یک “ستاره تان شدیدا” منطقه در حومه یک غول کهکشان مارپیچی اما آنچه در آن است. نوترون ستاره ها هستند که مکرر, منبع, اما ممکن است تعدادی از توضیحات. آنها ممکن است که از یک تک ستاره است که هر دو در حال چرخش و wobbling یک سیستم دوتایی با یک گریز از مرکز مدار و یا یک گاز ساطع منبع که خروجی بزرگ توسط ستاره میزبان. اگر چه magnetars به طور فزاینده ای اعتقاد بر این بود که علت این انفجار هیچ تضمینی وجود ندارد یکی درگیر است در اینجا.

مطالعه بیشتر لازم خواهد بود برای پاسخ بهتر. حتی پس این نشان می دهد که سریع رادیو انفجار در حال پیچیده تر از در ابتدا فکر می کردم که وجود دارد مقدار زیادی از رفتار غیر معمول در جهان است.

در این مقاله: سریع, رادیو, پشت سر هم, ستاره شناسی, علم, فضا, magnetar سنج فیزیک نجومی فیزیک, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im