اسباب کشی با هزینه پایین - پرندبار

اسباب کشی با هزینه پایین : یکی از واقعیت های زندگی این است که تقریبا همه ما حداقل یک بار اسباب کشی را تجربه کر

توسط مدیر سایت در 2 اردیبهشت 1402

اسباب کشی با هزینه پایین : یکی از واقعیت های زندگی این است که تقریبا همه ما حداقل یک بار اسباب کشی را تجربه کرده ایم . جابجایی هزینه بر است و داشتن توان مالی برای اجاره و رهن کردن خانه خود یک نوع دغدغه برای مستجر می باشد . لذا خیلی از افراد توان پرداخت هزینه باربری را ندارند . اما در اینجا برخی از توصیه هایی را برای پایین آوردن هزینه باربری و اتوبار را برای شما شرخ می دهیم . مورد زیر بر اساس تجربه چندین ساله ما جمع آوری شده است .

 

جابجایی به محل های دور توسط باربری

اگر توان مالی پایین دارید بهترین راه در جابجایی انتخاب خانه در محله خودتان است . این واضح است که با افزایش مسافت هزینه باربری و اسباب کشی شما بیشتر می شود. لذا اولین نکته توجه به انتخاب خانه جدید در محل و اطراف محل زندگی کنونی شماست .

وسایل اضافی خود را حذف کنید

همیشه یکی از فاکتورها برای تخمین هزینه در باربری و اسباب کشی مقدار اثاثیه موجود می باشد. لذا تا جایی که می توانید وسایل اضافی منزل خود را حذف کنید . وسایل استک , مجله ها و کتاب هایی که دیگر مطالعه نمی کنید یا وسایل برقی که خیلی وقته خراب شده اند ولی شما هنوز آنها را نگهداری می کنید و از این قبلی چیزها . با این کار شما در امر بسته بندی نیز به راحتی می توانید هزینه های خود را پایین بیاورید. برخی از این وسایل را شما می توانید به سمساری ها بفروشید . و از طریق پول آن در منزل جدید چیز جدیدی بخرید . که اینکار برای شما به صرفه تر خواهد بود.

دور ریختن و پیدا کردن وسایل اضافی خیلی راحتر است . این کار را می توانید در حین بسته بندی انجام دهید و وسایل اضافی را تفکیک کنید.

با دور ریختن وسایل اضافی هزینه اسباب کشی را کاهش دهید

انتخاب باربری حرفه ای جهت اسباب کشی

انتخاب باربری حرفه ای جهت اسباب کشی با هزینه پایین : تعداد باربری ها و اتوبارها در سطح شهر بسیار زیاد است . اما مهمترین چیز در اسباب کشی انتخاب یک باربری مدرن و حرفه ای است در اصل انتخاب یک باربری خوب اهمیت بالایی دارد. انتخاب باربری خوب می تواند هزینه های شما را بسیار پایین بیاورد.باربری خوب می تواند درباره بسته بندی لوازم منزل , بسته بندی لوازم شخصی مسافر و …برای شما مشاوره حرفه ای دهد.با این کار شما می توانید بهترین و استانداردترین بسته بندی را داشته باشید و از آسیب دیدگی احتمالی اثاثیه خود حین باربری و جابجایی بکاهید . هزینه بسته بندی خود را با مشاوره گرفتن از یک باربری حرفه ای پایین بیاورید . یک باربری حرفه ای دقیق می داندکهاثاثیه شما چه مقدار لوازم بسته بندی نیاز دارد.

با مشاوره گرفتن از یک بابری حرفه ای هزینه های بسته بندی و اسباب کشی خود را کاهش دهید . و یک اسباب کشی با هزینه پایین داشته باشید.

زودتر از موعد قرارداد اجاره نامه را فسخ نکنید

توجه داشته باشید که برخی از قوانین در اجاره نامه شما قید شده است . اگر قبل از موعد قرارداد را فسخ کنید برای شما پیامد مالی خواهد داشت. لذا تا انتهای قرارداد خود خانه را فسخ نکنید.

انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای اسباب کشی

انتخاب وسیله نقلیه در هزینه جابجایی و اسباب کشی شما تاثیر مستقیم دارد . باید در انتخاب آن دقت داشته باشید . کرایه هر بار حرکت یک کامیونت مسقف برای باربری به مراتب بیشتر از یک نیسان معمولی است . البته باید به این نگته هم توجه کنید که اگر وسایل منزل شما بیشتر باشد نیاز به کامیونت خواهید داشت که تقریبا سه برابر یک نیسان معمولی فضا دارد . که کرایه آن پایین تر از کرایه سه نیسان می باشد . لذا باید بر اساس مقدار اثاثیه و لوازم منزل خود تصمیم درست را بگیرید که از چه نوع وسیله نقلیه ای می خواهید استفاده کنید.

با مشاوره گرفتن از یک بابری حرفه ای پرندبار می توانید بهترین وسیله نقلیه را انتخاب کنید.

آخرین مطالب