اسباب بازی بادی چیست - و چه چیزی نیست

استفاده از وسایل بازی بادی در مهد کودک ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به دلیل این که وجود این تجهیزات،

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

استفاده از وسایل بازی بادی در مهد کودک ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به دلیل این که وجود این تجهیزات، شخصیت اجتماعی کودک را شکل میدهد و هم چنین نظم و سازش را در او به وجود می آورد. وسایل بادی بسیاری از بازیهایی را که امکان انجام دادنشان در منزل وجود ندارد، به خانهها آوردهاند. استخر توپ بادی کیفیت بسیار بالایی دارد که سبب شده این استخر در برابر مواد شوینده مقاومت خوبی از خود نشان دهد پس از لحاظ بهداشتی استفاده از آن بسیار مناسب است. البته به این نکته هم توجه کنید که وسایل بازی فکری هم سبب پویاتر شدن و سالم تر ماندن ذهن کودکان می شود. به سبب کیفیت بالای محصولات این شرکت تمام افراد در گروه های سنی مختلف بتوانند از آنها استفاده نمایند و تجربه ای منحصر به فرد را در استفاده از وسایل بادی کسب نمایند. چین ۲۸۹ مدال (۱۳۲ طلا، ۹۲ نقره و ۶۵ برنز) کسب کرد و برای دهمین بار در تاریخ بازیهای آسیایی، قهرمانی را از آن خود کرد.

This post was ​done by GSA ᠎Conten t Gene᠎rato​r ᠎DE MO!

شما میتوانید برای خرید اسباب بازیهای بادی اینتکس، از میان طرحها و مدلهای متنوعی که در اینتکس کالا جمع آوری شده است، اسباب بازی مورد علاقه فرزند خود را انتخاب و خریداری کنید. البته باید در هنگام خرید این اسباب بازی ها، به سطح توانایی کودک هم توجه زیادی شود. هر کدام از این وسایل بازی از جنس پلاستیک های فشرده ساخته شده اند که برخی از آن ها را میتوان بر روی سطح آب هم استفاده کرد. برای مثال قبل از استفاده از استخر یا قلعه بادی از سطح زمینی که قرار است وسیله بازی را روی آن قرار دهید از هر گونه اجزا یا اشیا اضافی پاکسازی کنید. طراحی یک سری از این وسایل به گونه ای است که فقط در فضای بسته می توان آن ها را استفاده کرد. این کیسه بکس بادی intex دارای مخزنی در زیر کیسه می باشد که حدود 1 لیتر آب در درون آن پر می شود وزن کیسه را سنگین کرده و در این حالت کیسه بکس به تعادل میرسد و در برخورد با هر گونه ضربه ای حرکت نکرده و در جای خود می ایستد. این چادرها قابل حمل هستند و میتوان آنها را در سفرها نیز همراه خود برد و به کودکان حس استقلال بخشید.

آنها در رویاهایشان به سفر می روند و در جایی اطراق می کنند و می خواهند کمپ بزنند. همانطور که می دانید همه کودکان به پرش روی وسایل بادی و هیجان علاقه مندند. بدون شک همه کودکان در هر سنی به بازی کردن علاقهمندند و انواع اسباب بازیهای متنوع و رنگارنگ آنها را به وجد میآورد. با داشتن چنین استخری میتوان لذت داشتن یک استخر در منزل را به دلبندتان هدیه دهید. گفتنی است که بعد از استفاده هم میتوان هوای داخل آن را خارج کرد. کودکان و حتی نوجوان ها دوست دارند ساعت ها بر روی اسباب بازی های نرمی که انگار آنها را برای بالا و پایین پریدن بیشتر هل می دهد ورجه ورجه کنند و از این که این اسباب بازی ها در اثر وزن آنها نمی ترکند و همچنان با مقاومت زیاد آن ها را به بیشتر پریدن و جهیدن تشویق می کنند برای بیشتر ماندن بر روی این وسایل اصرار زیادتری می ورزند. بر اثر وزن سکه بشقابک چند لحظه در حالت مایل قرار میگرفت تا اینکه سکه به پایین میافتاد و در این زمان نیروی عکسالعمل موجب هل دادن اهرم به بالا و در نتیجه، بسته شدن شیر آب میشد.

در هنگام خرید حتما به جنس این تجهیزات توجه کنید به دلیل اینکه اگر این وسایل از ایمنی پایینی برخوردار باشند، سلامت کودک را به خطر میاندازند. این محصول برای کودکان ۶ الی ۱۲ سال طراحی شده است و ممکن است برای کودکان زیر ۶ سال خطراتی را به وجود آورد. یادگیری، تخیل و تصور و تظاهر بخش جدایی ناپذیر دوران کودکی است. به کودکتان این تصور را بدهید که بهترین و قویترین است. مخترع بالن لاستیکی لاتکس طبیعی (رایجترین بالون) مایکل فارادی بود که در سال ۱۸۲۴، از طریق آزمایشها با هوا و گازهای مختلف چنین بالنی را تولید کرد. از آنجا که این استخرها لبههای تیز ندارند برای کودکانتان انتخاب بسیار مناسبی خواهند بود. از طرفی دیگر شما نگران افتادن دلبندتان از روی صندلی نخواهید بود. عروسک بادی طرح صندلی کودک شاید از آن وسایل مورد نیاز هر اتاق کودکی محسوب شود. او همچنین میتواند پذیرای مهمان های کوچکش بر روی صندلی خود باشد. همچنین این محصول با توجه به وزن بدنه بسیار کم و امکان راه اندازی آسان در سریع ترین زمان ممکن، برای استفاده در مسافرت های شما و کودکانتان نیز توصیه می شود. این شناور بادی intex دارای سایبان بوده که هنگام استفاده در فضای بیرونی یا روی آب از برخورد مستقیم نور آفتاب به کودکان جلوگیری می کند .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن