ارتش مکث استخدام در حرکت یا کشش ناگهانی پس از متمم اول قانون اساسی انتقاد

حرکت یا کشش ناگهانی ارتش ایالات متحده است متوقف شده و فعالیت خود را با کشش حساب پس از رسم انت

توسط DOSTEMANSALAM در 3 مرداد 1399
A screenshot of the US Army's Twitch page.
حرکت یا کشش ناگهانی

ارتش ایالات متحده است متوقف شده و فعالیت خود را با کشش حساب پس از رسم انتقاد از متمم اول قانون اساسی, ممنوعیت گروه برای یک کاربر که خواسته در مورد جنایات جنگی در طول یک livestream. کاربر فعال اردن Uhl پس از آن نوشت: یک مقاله برای ملت در انتقاد از ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی برای استفاده از انقباض به عنوان یک روش استخدام. چهار شنبه, Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز گفته معاون او قصد دارد تا یک فایل اندازه گیری است که می تواند به جلوگیری از نظامی از استفاده از انقباض و مشابه سیستم عامل برای استخدام.

ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی باید e-تیم های ورزشی که جریان در حرکت یا کشش ناگهانی. اما بر خلاف معمول کشش کانال های نظامی, استخدام بازی ندای وظیفه یا Valorant در حالی که چت با بینندگان در مورد زندگی نظامی. با توجه به Uhl مقاله, استخدام, گاهی اوقات برقراری ارتباط با کشش کاربران به عنوان جوان 13.

در طول یک ماه جولای 8th, ارتش, جریان, Uhl تایپ به کانال چت "مورد علاقه خود را u.s. w4r cr1me?" و مرتبط به یک صفحه ویکیپدیا فهرست جنایات جنگی توسط ارتش ایالات متحده. ارتش بی درنگ ممنوع Uhl از کانال. یک ویدیو از تعامل ظاهر شده در توییتر.

شوالیه متمم اول قانون اساسی موسسه در پاسخ دوشنبه با ارسال ارتش و نیروی دریایی نامه ای محکوم Uhl بان کی مون به نقض حق آزادی بیان است. "زمانی که دولت عمدا باز می شود یک فضا برای عموم مردم به صورت رسا فعالیت آن ایجاد یک "انجمن عمومی" تحت متمم اول قانون اساسی و قانون اساسی آن را نمی نوار سخنرانان که از فروم بر اساس دیدگاه" نامه است.

یک سخنگوی ارتش گفت GameSpot "این تیم متوقف شد جریان به نقد و بررسی سیاست های داخلی و روش و همچنین تمام پلت فرم خاص سیاست های به اطمینان حاصل شود کسانی که به شرکت در فضا در حال پاک کردن قبل از جریان رزومه." سخنگوی ارتش Kelli مطلوب گفت: کاربران در حال ممنوع از کانال زمانی که آنها را نقض Twitch را از نظر خدمات و گفت: Uhl ممنوع شد برای آزار و اذیت. یک حرکت یا کشش ناگهانی سخنگوی نمی دیدگاهها برای Uhl بان کی مون اما با اشاره به حرکت یا کشش ناگهانی سیاست که می گوید "کانال صاحبان و مدیران سایت رایگان برای ممنوعیت هر کسی از خود کانال صرف نظر از دلیل است."

ارتش را در کانال Twitch نیز کشیده انتقاد برای تبلیغات "سادگی" برای کنترل ایکس باکس فقط برای یک لینک در آگهی منجر به استخدام فرم. Twitch در پاسخ گفتن به قطع جعلی جالب. هنوز هم برخی می گویند Twitch نامناسب محل برای ارتش به ماهی برای استخدام بالقوه. Ocasio-کورتز می گوید به همان اندازه با او برنامه ریزی شده متمم به لایحه تخصیص بودجه.

"این فوق العاده غیر مسئولانه برای ارتش و نیروی دریایی به استخدام تاثیرپذیر افراد جوان و کودکان از طریق جریان زنده سیستم عامل" Ocasio-کورتز گفت: معاون. "جنگ یک بازی نیست و سپاه تفنگداران دریایی' تصمیم به شرکت در این ابزار استخدام باید یک سیگنال روشن به دیگر شاخه های نظامی برای توقف این عمل به طور کامل."

در این مقاله: حرکت یا کشش ناگهانی, آزادی بیان, اصلاحیه اول, ارتش, نیروی دریایی, نیروی هوایی, u.s. نظامی اسکندریه ocasio-کورتز, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن