In this handout photo provided by California Department of Corrections and Rehabilitation, San Quentin’s death lethal injection facility is shown before being dismantled at San Quentin State Prison on March 13, 2019.

در این جزوه عکس ارائه شده توسط California Department of Corrections و توانبخشی سن کوئنتین مرگ کشنده تزریق تسهیلات نشان داده شده است قبل از اینکه از میان بردند در زندان ایالتی سن کوئنتین در 13 مارس 2019.
عکس: گتی

در حال متحده خودداری زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر از covid-19 بيمار از آنجا که آنها در حال انباشت آنها را برای اعدام به جای ؟ آن را کاملا سوال—و یکی که به نظر می رسد برای بدست دفن این هفته در سیل از وحشت در حال حاضر بازدید بر آمریکا روزانه.

تبلیغات

یک بال حرفه ای پزشکی—نزدیک به یک دوجین جراحان و داروسازان و متخصص بیهوشی در نخبگان دانشگاه های آمریکا—درخواست شده است با مجازات مرگ متحده به دست بیش از مواد مخدر است که در تامین کوتاه مدت هستند که پزشکان می گویند می تواند “نجات جان هزاران نفر از مردم” از جمله بالقوه صد بدحال از coronavirus.

“بسیاری از داروهای مورد نیاز در طول این زمان بحرانی هستند همان داروهای مورد استفاده در تزریق کشنده اعدام” متخصصان پزشکی نوشت: در نامه ای به مقامات دولتی. این لیست میدازولام واکرونیوم برمید rocuronium برمید و فنتانيل به عنوان دارو بشدت مورد نیاز توسط بیمارستان کمانش تحت هجوم حیاتی بیماران است.

تبلیغات

“آرام بخش و paralytics در حال حاضر خطرناکی در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور ما تبدیل خواهد شد کمیاب که این ویروس همچنان به رفت و برگشت از طریق بیمارستان های ما” آن را در ادامه می گویند.

این نامه برای اولین بار گزارش شده توسط آسوشیتد پرس. (یک کپی کامل در دسترس است در اینجا.)

ميدازولام استفاده شده است که به عنوان یک بیهوشی و فنتانيل قدرتمند مخدر ذکر شده است “در حال حاضر در کمبود” توسط سازمان غذا و دارو و همچنین به عنوان توسط American Society of Health‐System داروسازان (ASHP). این ASHP همچنین لیست در تامین کوتاه مدت واکرونیوم و rocurionium که هر دو بيمارستان استفاده در لوله گذاری تراشه در بیماران نیاز به هواکش.

این چهار مواد مخدر در میان دوجین یا بیشتر شناخته می شود و به مرگ و گاز ، اما به عنوان تزریق کشنده کوکتل wildly مختلف متفاوت است توسط دولت و بسیاری از آنها حاضر به طور علنی اذعان خود عرضه آن را دشوار است به دانستن چگونه بسیاری از ویال از مواد تشکیل دهنده باید بودen انبار و که در آن. این عصبی عامل مسدود کردن واکرونیوم برای مثال شناخته شده است ثابت از به اصطلاح “سه کوکتل مواد مخدر” که همچنین شامل یک نمک اسید باربیتوریک برای بیهوشی و کلرید پتاسیم برای وادار ایست قلبی.

تبلیغات

اکثر شرکت های دارویی به دنبال disaffiliate خود را از اعدام های خارج از نگرانی است که دانش عمومی زنجیره تامین خواهد آسیب غیر قابل جبرانی را تصویر (دفعات بازدید: قیمت سهام). چندین شکایت کرد برای حفظ محصولات خود را از دست مقامات زندان که آنها متهم در برخی از موارد با استفاده از فریب برای به دست آوردن آنها.

تبلیغات

هر چند اکثر توصیفاتی از جلادان سیاه و هود در طول تاریخ در نظر گرفته شده جعلی در ایالات متحده است که هنوز تمرین مجازات مخدوش کردن هویت خود است عمل رایج است. “گمنامی کفن جلادان. آنها کار خود را در مخفی اتاق پشت کشیده پرده” AP خبرنگار جان باربور نوشت: در سال 1986. “در فلوریدا جلاد است ابلق غریبه برداشت در کنار جاده ای در مرده شب.”

“برخی را لمس هرگز کسی آنها را بکشند” او اشاره کرد. “برخی از هرگز چیزی بیش از یک روپوش دار هدف در یک صندلی.”

تبلیغات

متحده اخیرا مبارزه کرده اند با درجات مختلفی از موفقیت برای پنهان کردن نام داروخانه های که خود را عرضه سموم. در برخی موارد این شامل خرید آنها را در مخفی با پاکت پول نقد. این مراحل عبارتند گرفته شده برای محافظت از یک زنجیره تامین است که اگر در معرض خواهد به ناچار سقوط.

پنتوباربیتال مثلا شد جلاد مبارزه با مواد مخدر-از-انتخاب پس از مواد مخدر تولید کننده Hospira ترک ساخت تيوپنتال سديم در تلاش برای جدا کردن خود از مرگ و گاز ، پنتوباربیتال اروپایی تولید کننده مواجه قابل مقاومت برای تهیه زندانهای آمریکا در سال 2011 و متوقف توزیع. اتحادیه اروپا پس از آن ممنوع صادرات مواد مخدر برای استفاده در اعدام ها در دسترس نباشد. زمانی که برگ برنده دولت اعلام شد که آن را به برقراری federal مجازات مرگ در تابستان گذشته ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار اعلام کرد که پنتوباربیتال خواهد بود مواد مخدر خود را از انتخاب. معلوم نیست چگونه این برنامه برای به دست آوردن آن است.

تبلیغات

در نامه خود به وزارت امور خارجه مقامات پزشکان به دنبال قرار دادن مواد مخدر به صرفه جویی در زندگی به جای گرفتن آنها گفت که بسیاری از کشورها حاضر به افشای حتی تعدادی از ویال آنها در حال برگزاری است.

“بر اساس اطلاعات در دسترس عموم از یک تعداد انگشت شماری از کشورهای انبار اعدام عرضه مواد مخدر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان بیش از یک صد COVID‐19 بيمار. وقتی که یکی از عوامل مواد مخدر برگزار شده توسط ایالات متحده است که حاضر به انتشار اطلاعات خود را از منابع آن است که به احتمال زیاد چند بار که تعداد بیماران می تواند از آنها به نفع آزادی است.ششم تمام گفته این منابع می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نجات جان بالقوه صدها نفر از بیماران مبتلا به COVID‐19 و هزاران نفر از بیماران در ICU تنظیمات.”

تبلیغات

AP خود را انجام داد خود legwork و سعی کردم برای قرار دادن meds اما تا به حال هیچ موفقیت.

در حالی که برخی از کشورها تماس گرفته توسط آسوشیتد پرس از جمله آلاباما و فلوریدا, نمی, پاسخ به سوالات در مورد حرف دیگران از جمله آرکانزاس تگزاس و یوتا, محدود, نظر خود را به طور عمده گفت که آنها نمی باید این داروها در سوال. تنسی انرا تایید اینکه آیا آن است که مواد مخدر و نشان داد قصد ندارد به هر گونه داروها به یک بیمارستان است. اوکلاهما گفت: آن را تا به حال دریافت هر گونه درخواست برای چنین داروها از بيمارستان های دولتی.

تبلیغات

پزشکان درخواست است نه خونسرد یک”کسانی که ممکن است ذخیره شده و می تواند شامل یک همکار و یک دوست و یا حتی شما” آنها گفته بود که:—اما متقاضي Joel Zivot یک شخص از کالج سلطنتی پزشکان (کانادا) و دانشیار بیهوشی و جراحی در اموری دانشگاه گفت: AP این هیچ ربطی به با انتقاد مجازات اعدام.

“من در تلاش نیست به اظهار نظر در مورد درستی یا نادرستی رفتار سرمایه مجازات,” او گفت:. “من در حال حاضر به عنوان یک بالین پزشک مراقبت از بيماران لطفا به من کمک کند.”

تبلیغات

دیگر پزشکان امضا کنندگان این نامه عبارتند از: Leonidas جورج Koniaris استاد جراحی در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی; Joshua M. journal club, معاون دین برای سلامت عمومی عمل در دانشگاه جانز هاپکینز; David B. Waisel دانشیار بیهوشی در دانشکده پزشکی هاروارد و Robert B. Greifinger مراقبت های بهداشتی سیاست مشاور و استاد سلامت و عدالت کیفری.

دیگر امضا عبارتند از: Kenneth گودمن که تاسیس و هدایت دانشگاه میامی اخلاق زیستی و بهداشت موسسه سیاست; Prashant Yadav, دانشگاه هاروارد, مدرس و محقق از سلامت زنجیره تامین; دونالد داونینگ بالینی استاد داروسازی در دانشگاه واشنگتن; یک Philip D. Hansten اشاره کرد کارشناس تداخلات دارویی و استاد بازنشسته در دانشگاه واشنگتن در سیاتل.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو