خرید رپورتاژ

Apple iPad Mini
کریس Velazco / Engadget

بهترین فروش با تخفیف پایه آی پد مینی مدل 70 دلار در ساخت آن 330 دلار در حال حاضر است. ورود به سطح نوع امکانات 64GB ذخیره سازی و فقط وای فای اتصال. هر سه رنگ — نقره فضای خاکستری و طلا در فروش شامل. در گذشته ما دیده ایم خرده فروش iPad Mini برای $350 ساخت این همه زمان کم برای اپل ناز و کوچک قرص. علاوه بر این در 330 $مینی اپل در حال حاضر با همان قیمت به عنوان ورود این شرکت در سطح 10.2 اینچ و iPad.

خرید آی پد مینی در بهترین خرید با شروع در $330

بهترین خرید نیز با تخفیف 256GB مدل. آن را در حال حاضر 100 دلار در ساخت آن 450 دلار. یک بار دیگر شما می توانید تمام سه رنگ برای کاهش قیمت. اگر شما می خواهید تلفن همراه اتصال این مدل با تخفیف هستند و همچنین با 64GB و 256GB مدل در حال حاضر در قیمت 460 دلار و $580 بود.

اگر شما احساس می کنید مانند یک دستگاه اندازه آی پد مینی متناسب با زندگی خود را, آن را یکی از بهترین های کوچک-فرم قرص شما می توانید خرید. Engadget کریس Velazco به این تبلت نمره 85 زمانی که او آن را بررسی. با اپل A12 Bionic چیپ داخل مینی اپل است که مقدار زیادی سریع. علاوه بر این از شرکت واقعی تن تکنولوژی و گسترده تر از وسعت رنگ پشتیبانی همچنین بدان معنی است که این مدل جدید دارای یک صفحه نمایش بهتر از پیشینیان خود — حتی اگر آن کافی ناهنجاری آن را نگاه مورخ. خوشبختانه مدل های جدید همچنین می افزاید: اپل مداد پشتیبانی می کند. که گفت: حمایت محدود به نسل اول مدل, بنابراین شما نمی توانید مغناطیسی ضمیمه قلم به مینی و شارژ را می توان در بی طرف. آن هم تنها با یک آهسته شارژر 12W. به عنوان ذکر شده, مینی اپل نمی خواهد را حس برای همه, اما در 330 $آن را حتی ساده تر به توصیه به کسانی که دوست دارند خود را عامل شکل است.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide, اپل, مینی اپل, تبلت, ios, اپل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت