اپل AirPods در پایین ترین قیمت در آمازون

بیلی استیل/Engadget همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شر

توسط DOSTEMANSALAM در 27 خرداد 1399
Apple AirPods Pro
بیلی استیل/Engadget
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

شما ممکن است بخواهید به سرعت عمل می کنند اگر شما شده است انتظار برای فروش در اپل AirPods Pro. آمازون با فروش سر و صدا لغو واقعی بی سیم از earbuds برای 220 $که $30 خاموش معمول دشنه و پایین ترین قیمت را ما دیده ایم در آمازون تا به امروز است. که هنوز هم گران تر از استاندارد AirPods با شارژ بی سیم مورد (آنها در فروش برای $170 همانطور که ما در نوشتن این) اما انتخاب فقط یک کمی آسان تر اگر شما مایل به پرداخت حق بیمه اندک.

خرید AirPods Pro در آمازون - $220

نرم افزار مدل ارتقا تقریبا در هر جنبه ای از تجربه است. مهمترین آنها صدای بهتر — تطبیقی EQ آهنگ فرکانس به گوش خود را در حالی که فعال لغو سر و صدا مانع از خارج سر و صدا از اذیت نمودن آهنگ های خود را. آنها همچنین بهتر است برای تمرین بین تر و با ثبات مناسب و IPX4 مقاومت در برابر آب برای نگه داشتن عرق در خلیج. ما در بر داشت آنها را راحت تر به طور کلی بیش از حد. و معمول AirPods قدرت پردازش هنوز هم اعمال می شود: آنها بسیار آسان به راه اندازی در دستگاه های اپل, tout دست آزاد سیری و می تواند نگه داشتن شما را برای مدت طولانی با تشکر از آسان به استفاده از مورد باتری با شارژ بی سیم.

البته آنها برای همه نیست. شما می توانید آنها را با غیر اپل اما شما از دست دادن برخی از ادغام تنگ. ما در بر داشت کنترل های لمسی بی دست و پا در زمان. و به عنوان خوب به عنوان این صدا تنظیمات شما ممکن است هدایت شما را نسبت به رقبا مانند سونی WF-1000XM3 یا Jabra نخبگان 75t. اگر شما زندگی می کنند در اپل اکوسیستم و می خواهید خوب صدایی جوانه که دور برخی از پیچیدگی های صوتی بلوتوث گرچه AirPods Pro یک انتخاب بی خطر است.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: اپل, تجارت, engadgetdeals, thebuyersguide, AirPods Pro, av, earbuds, صوتی, هدفون, اخبار, دنده


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن