اپل 10.2 اینچ, اپل در فروش برای $250

Apple 10.2-inch iPad
کریس Velazco

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

برای سومین بار به عنوان بسیاری از ماه های اپل ورود به سطح تبلت در فروش است. شما در حال حاضر می توانید 32GB 10.2 اینچ, اپل, برای 250 دلار در Best Buy و Target. 80 دلار تخفیف مسابقات بهترین معامله را دیده ایم برای دستگاه.

خرید 10.2 اینچ, اپل در بهترین خرید – 250 دلار خرید 10.2 اینچ, اپل در هدف – $250

این 128GB مدل نیز در فروش. در حال حاضر آن را 100 دلار در ساخت آن 330 دلار به جای $430. وقتی 10.2 اینچ, اپل در فروش در ماه مه 128GB مدل تنها $30 ، بنابراین اگر شما احساس می کنید مانند مدل 32GB نیست به اندازه کافی برای نیازهای خود را این بار برای گرفتن 128GB نوع. اگر شما می خواهید برای خرید آی پد در یک رنگ خاص, بهترین شرط بندی شما این است که برای خرید آن از بهترین خرید; هدف تنها دارای 32GB مدل در فضای خاکستری و طلا و 128GB مدل در فضای خاکستری است.

اگر شما ذهن خود را مورخ طراحی و تاپیک های زیادی در مورد اپل و ورود به سطح iPad. Engadget کریس Velazco به این تبلت نمره 86. این ویژگی های روشن و رنگارنگ نمایش قانع کننده اکوسیستم اول و برنامه های شخص ثالث و حدود 10 ساعت عمر باتری با هر بار شارژ. آن را سریع ترین آی پد در اپل صف اما آن را باید بیش از اندازه کافی قدرت محاسباتی برای اکثر مردم است. همه کسانی که همان صفات را به چیزی می خواهد به احتمال زیاد بیش از قدردانی به عنوان هدیه روز پدر. اما حتی اگر همه شما در حال انجام است که خرید را برای خودتان آن را سخت به رفتن با اپل آخرین ورود به سطح iPad.

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide, اپل, تلفن همراه, اپل, بهترین, خرید, هدف, تبلت, اپل, 10.2, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>