AppleCare+ برنامه های ماهانه در دسترس هستند در کانادا و ژاپن و استرالیا

applecare plus japan canada australia

Engadget

اپل برای اولین بار نورد پرداخت های ماهانه برای Applecare+ سال گذشته تا کنون خدمات محدود شده است به ما. در حال حاضر اپل در حال گسترش است این برنامه در خارج از کشور به سه کشور دیگر: ژاپن و استرالیا و کانادا (از طریق MacRumors).

AppleCare+ گسترش خود را به طور منظم گارانتی و شامل صدمات ناشی از پوشش. به عنوان در ایالات متحده lump-sum طرح محدود به 24 ماه (یا 36 ماه اگر شما خود را یک Apple Watch Edition یا Hérmes) در حالی که ماهانه طرح تجدید به طور نامحدود هر ماه تا زمانی که شما آن را لغو. اما با پرداخت تنها گزینه ارزان تر از برنامه های ماهانه بیش از دو یا سه سال دوره. (همه که یک تعمیم به بسیاری از شرایط و ضوابط اعمال می شود).

مشتریانی که پرداخت در صف مقابل برای AppleCare+ می توانید آن را گسترش خرید طرح ماهانه با قیمت های متفاوت بسته به نوع دستگاه و کشور است. ماهانه برنامه در حال حاضر زندگی می کنند با توجه به AppleCare+ صفحات در استرالیا و کانادا است.

در این مقاله: اپل applecare+, applecare پلاس, آی فون, مک, اپل, ماهانه, ژاپن, کانادا و استرالیا, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>