اپل به زودی بازگشایی فروشگاه در چهار ایالت آمریکا هفته آینده

D. James Morgan via Getty Images اپل به زودی بازگشایی برخی از فروشگاه ها در آیداهو, کارولینا

توسط DOSTEMANSALAM در 19 اردیبهشت 1399
SYDNEY, AUSTRALIA - MAY 07: People wearing face masks waiting in a socially distant manner outside the Bondi Junction store of Apple waiting for permission to enter on May 07, 2020 in Sydney, Australia. Apple stores across Australia reopened today, after closing temporarily in response to the COVID-19 outbreak. Additional safety procedures have been implemented to ensure customer and staff safety, including temperature checks, social distancing measures and limiting the number of visitors in the store at one time. (Photo by James D. Morgan/Getty Images)
D. James Morgan via Getty Images

اپل به زودی بازگشایی برخی از فروشگاه ها در آیداهو, کارولینای جنوبی آلاباما و آلاسکا در هفته آینده. شرکت بسته تمام فروشگاه ها در خارج از چین در اواسط ماه مارس به کاهش گسترش COVID-19. در آغاز مارس آن گفت: کارکنان فروشگاه های اپل در ایالات متحده می ماند بسته حداقل تا اوایل ممکن است.

"تیم ما به طور مداوم نظارت بر بهداشت محلی داده و دولت را ارشاد و به زودی به عنوان ما می توانید با خیال راحت باز ما فروشگاه های ما خواهد شد" این شرکت گفت: CNBC در بیانیه ای. متوسط چک خواهد شد در محل و کارکنان (که چهره پوشانده خواهد شد) تنها اجازه خواهد داد که تعداد محدودی از مشتریان به فروشگاه ها در همان زمان.

اپل شروع به بازگشایی فروشگاه در کره جنوبی و استرالیا و آلمان در طول چند هفته گذشته آن را به عنوان ساخته شده و مراحل آزمایشی نسبت به بازگشت به حالت عادی. این شرکت را تایید نمی کند چگونه بسیاری از شش فروشگاه های آن را در آن چهار متحده باز خواهد شد به مشتریان در هفته آینده, اما آنها به طور عمده تمرکز بر روی محصول تعمیرات -- اپل است که هنوز هم مردم تشویق به خرید کالا آنلاین برای pick-up و یا تماس تحویل به جای جسمی خرید اقلام در فروشگاه.

در این مقاله: اپل, فروشگاه اپل, applestore, covid-19, کروناویروس, آیداهو, آلاسکا, آلاباما, کارولینای جنوبی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب