اپل به روز رسانی مدرسه برنامه برای کمک به معلمان مدیریت کلاس های درس از دور

اپل اپل به روز رسانی آن همکاری آموزش و پرورش برنامه با ویژگی های جدید است که آن را آسان تر ب

توسط DOSTEMANSALAM در 7 خرداد 1399
Apple Schoolwork 2.0.
اپل

اپل به روز رسانی آن همکاری آموزش و پرورش برنامه با ویژگی های جدید است که آن را آسان تر برای دانش آموزان و معلمان به شرکت در فعالیت های کلاس درس از راه دور. شرکت مدرسه برنامه داده شده است قابل توجه قبل با به روز رسانی است که آن را آسان تر برای معلمان برای مدیریت تکالیف از دور.

نرم افزار جهت یابی دوباره طراحی شده است بنابراین معلمان می تواند به سرعت تب را از طریق تمام جزوه برای هر کلاس و سرعت دسترسی به پیش نویس و مورد علاقه های شما. از طرف این نرم افزار را نیز نشان می دهد که تکالیف مقرر در سراسر هر یک از کلاس های خود را.

The Schoolwork app shows teachers how far students are in their assignments.
اپل

معلمان همچنین می توانید در حال حاضر شیر به تکالیف فردی و مشخصات هر دانش آموز در پیشرفت و چقدر زمان آنها را صرف در محل کار در مقایسه با بقیه از کلاس. در حالی که این تغییرات مفید خواهد بود حتی در حالت عادی محیط کلاس درس می تواند به معلمان ارائه بینش ارزشمندی به دانش آموزان در حال کار از راه دور. اگر یک دانش آموز است که مصرف به طور قابل توجهی طولانی تر را به پایان برساند انتساب و یا در پایان بسیار سریع تر از بقیه از کلاس است که می تواند اجازه دهید معلم می دانم که آنها نیاز به کمک اضافی برای مثال. معلمان نیز در حال حاضر توانایی به پیام و یا FaceTime دانش آموزان از طریق مدرسه برنامه در مورد آنها بیشتر نیاز به یک توجه است.

اپل برای اولین بار منتشر شد و آن مدرسه برنامه در سال 2018 در کنار آیپد جدید نسبت به مدارس. اما با بسیاری از مدارس در حال حاضر تطبیق با کار از راه دور, آخرین تغییرات می تواند کمک به سرعت بخشیدن به تصویب شرکت ابزار آموزش است. این شرکت همچنین راه اندازی جدید "یادگیری از خانه" بخش از وب سایت خود را با منابع برای کمک به مربیان در ایجاد کنترل از راه دور-دوستانه درس.

در این مقاله: اپل, آموزش و پرورش, مدارس, اپل, coronavirus Covid-19, آموزش, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن