اپل به دنبال خرید برخی از فیلم تا شما را گه در مورد تلویزیون اپل+

عکس: اپلاپل در نهایت به نظر می رسد غارنوردی به Netflix و این گزارش قصد دارد به مجوز مسن محتوا برای کمک به ساخت

توسط DOSTEMANSALAM در 30 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Apple Looking to Buy Some Movies So Youll Give a Shit About Apple TV+
عکس: اپل

اپل در نهایت به نظر می رسد غارنوردی به Netflix و این گزارش قصد دارد به مجوز مسن محتوا برای کمک به ساخت آن ناچیز صف بیشتر باشه اصل.

تبلیغات

با استناد به منابع آشنا با این موضوع بلومبرگ گزارش روز شنبه که اپل در حال کار بر روی لایه آن قابل ملاحظه ای نازک محتوای صف اصل با سریال و فیلم—تقریبا هر چیزی مهم دیگر جریان خدمات انجام شده است, شما می دانید تقریبا برای همیشه لطفا برای. تلویزیون اپل+ در حال حاضر ارائه می دهد بیش از دو دوجین اصل سریال و فیلم بر روی پلت فرم آن, اما خدمات خود را به سادگی اندازه گیری اولیه آن رقبا مانند HBO Hulu و Netflix—مهم نیست که چقدر اپل در اصل اصرار می خواست آن را به چیزی متفاوت است.

اپل آزمایش کوچک برای اینکه آن می تواند یک اصل فقط نسبتا ارزان اما بسیار نازک کار خدمات است که احتمالا بهترین خلاصه با نگاه کردن به اعداد. بلومبرگ گزارش داد اپل به عنوان با داشتن حدود 10 میلیون اشتراک در فوریه اما ذکر منابع عنوان کرد و گفت که حدود نیمی از آن دسته از کاربران به طور فعال به استفاده از خدمات. دیزنی+ مقایسه, موفق به تامین بیش از 50 میلیون اشتراک در مورد همان مقدار از زمان پس از آن راه اندازی. Netflix بکشد تا برداشت حدود 16 میلیون اشتراک جدید در سطح جهانی در چند ماه گذشته به تنهایی.

تبلیغات

هنگامی که شما در نظر بگیرید که اپل ساخته شده و خدمات خود را رایگان برای یک سال به همه جدید اپل صاحبان دستگاه 10 میلیون اشتراک نمی کند به نظر می رسد به خصوص تعداد قابل توجه. و در حالی که دیزنی+ بدیهی است خدمات هدفمند به خانواده هایی که بدون شک کمک کرده و آن را مانع تعداد قابل توجهی از کاربران در طی یک اقدام بی سابقه جهانی بهداشت بحران روشن است که عظیم و متنوع فروشگاه چیزی است که اکثر کاربران به دنبال در یک جریان خدمات.

یکی از اپل بزرگترین مشکلات این بود که این تصمیم برای بازار تلویزیون اپل+ مثل یکی از دستگاه های خود است که به آن می گویند فوق العاده مرموز و کم حرف در مورد این سرویس قبل از راه اندازی آن. که رویکرد واقعا ترجمه برای محتوای هر چند که مردم می خواهم به دانستن آنچه که آنها می توانید برنامه را تماشا کنید. یک دلیل وجود دارد سینما نیست یک راز چنگ زدن به کیسه ای که در آن شما را به یک صندلی و امید برای بهترین. به عنوان یک سرویس جدید اپل انجام شده است باید بیشتر به کاربران نشان دهیم که چرا آنها باید به گه در مورد محتوای آن زمانی که وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر وجود دارد. اپل ممکن است یک پادشاه در دستگاه های, اما این بچه های جدید در بلوک هنگامی که آن را می آید به آن, تلویزیون و فیلم. و واضح است هر آنچه که اپل فکر کردم این بود که برای رسیدن به این رویکرد نمی تابه.

روشن نیست که چه نوع از محتوای اپل برنامه را به خدمات خود را هر چند بلومبرگ گزارش داد که این شرکت مصرف شده است جلسات با استودیوهای هالیوود در مورد صدور مجوز. با توجه اپل بارها و بارها گفت که می خواهد به ضد Netflix بکشد—در حس که آن را نمی برنامه ریزی برای پرتاب یک دسته از تصادفی گه در برابر یک دیوار برای دیدن آنچه که چوب—احتمالا هر چه محتوای آن را به ارمغان می آورد بر نمی خورد. اما پس از آن دوباره اپل اصل اغلب شده است, شما ممکن است می گویند یک کمی ندارد. بنده خوب بود.

اگر هر کسی می تواند جلو و صرفه جویی در بدون زرق و خدمات است که هیچ کس در مورد مراقبت از آن را قطعا اپل. آن را فقط ممکن است بخواهید به عجله آن را هر چند. این فضا شلوغ است به اندازه کافی در حال حاضر.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب