اپل به پادکست به صورت واقعی


Illustration for article titled Apple Is Getting Into Podcasting for Real

تصویر: اپل

به عنوان بخشی از آن همیشه در حال گسترش تخته سنگ از خدماتs اپل در حال شرط بندی بر اصلی پادکست با آن به تازگی اعلام کرد, اخبار روزانه,برنامه, اپل اخبار امروز.

تبلیغات

اخبار روزانه پادکست بخشی از یک سری از ارائه جدید اپل اعلام کرد در یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه و به دنبال یک گزارش از بلومبرگ سال گذشته که این شرکت در حال آماده سازی برای تسویه حساب برای پادکست اصل—اتفاقا تنها چند ماه پس از Spotify در آغاز خوراکی تا پیشنهادهای شرکت برای سرویس خود را.

خدمات بازی واقعی موش نژاد این روزها با فقط در مورد هر کس و مادر خود را راه اندازی جدید جریان محصول از برخی از نوع. و با اپل در حال گسترش خدمات خود شامل بازی, بازی, خبر, سرگرمی و موسیقی—و با توجه به این که آن را یک نرم افزار برای این نوع از چیزی که—آن را می سازد آن را تکیه به اصلی پادکست و همچنین.

تبلیغات

اپل اخبار امروز توسط اپل اخبار ویراستاران Shumita باسو و دوارت Geraldino در دسترس خواهد بود از دوشنبه تا جمعه صبح در اخبار و پادکست نرم افزار. هیچ پوشش خاص برنامه ریزی شده بود نشان داد اما این شرکت گفت: پادکست خواهد “راهنمای شنوندگان از طریق برخی از جذاب ترین داستان در اخبار — و چگونه جهان بهترین روزنامه نگاران هستند که پوشش آنها.”

این شرکت همچنین اعلام کرد که آن را نورد اپل اخبار+ صوتی داستان آغاز چهارشنبه و حرکت رو به جلو در یک کلیپ حدود 20 در هر هفته. این نسخه های صوتی از فرم داستان از اپل انتشار همکاران و در دسترس خواهد بود در اپل اخبار ویژه ، اپل, اخبار, در همین حال, خواهد دریافت اضافی اخبار محلی گزینش از ناشران منطقه ای برای کاربران در انتخاب شهر از جمله منطقه خلیج هوستون و لس آنجلس و نیویورک و سان فرانسیسکو.

“اپل اخبار ویترین بسیار عالی روزنامه نگاری و ما هیجان زده برای کمک به آن را به زندگی در راه های جدید با اپل اخبار+ صوتی داستان های جدید اخبار روزانه نشان می دهد اپل اخبار امروز” لورن کرن, editor-in-chief از اپل, اخبار در بیانیه ای گفت. “ما نیز تا حد زیادی ارزش ما بسیاری از اخبار محلی شرکای جدید ما اخبار محلی از ویژگی های برجسته کار خود را برای خوانندگان که زندگی می کنند و علاقه مند هستند در آن جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de