بهترین نینتندو سوئیچ بازی برای کودکان و نوجوانان

بر خلاف عمده دیگر کنسول ها در بازار نینتندو مشغول به کار سخت برای ایجاد تغییر به عنوان یک کنسول برای تمام سنین

توسط DOSTEMANSALAM در 31 تیر 1399

بر خلاف عمده دیگر کنسول ها در بازار نینتندو مشغول به کار سخت برای ایجاد تغییر به عنوان یک کنسول برای تمام سنین است. این اجازه می دهد تا بازیکنان در تمام زمینه قادر به انتخاب کنید تا سیستم و بازی آنها لذت بردن از بسیاری از جمله کودکان و نوجوانان.

با بسیاری از بازی ها در بازار می توان آن را سخت به بگویید که بازی برای کودکان و نوجوانان که به دور ماندن از. خوشبختانه ما وارد شده اند تعداد کمی از محبوب ترین بازی های کودکان و نوجوانان برای تغییر همه در یک مکان!

مطالعه بیشتر

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart

بازی مسابقه هستند برخی از بهترین راه برای معرفی بازی به کودکان و نوجوانان است. Mario Kart 8 لوکس است که ساده ترین و لذت بخش ترین بازی مسابقه ای بر روی نینتندو سیستم سوئیچ. اگر چه آن را به یک پورت از Wii U Switch نسخه از ماریو Kart 8 معرفی بسیاری از پرداخت به صورت DLC از Wii U می دهد و آن را به عنوان بازیکن به طور منظم محتوا. این را جوانی خود را یک شانس را به بازی به عنوان هر یک از شخصیت های ماریو و همچنین چند بازیکن از Splatoon و افسانه از موبایل و کامپیوتر.

هیچ گفت و گو و یا داستان به دنبال بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد بچه های خود را قادر به دنبال کردن داستان. علاوه بر این کنترل بسیار آسان به حرکت. اگر چه برخی از این سریع تر سطوح را می توان روی حیله و تزویر بچه ها که شروع در ساده ترین سطح و سرعت و سپس کار راه خود را تا مطمئن شوید که به احساس می کنید که موفقیت از برنده شدن است.

Untitled غاز بازی

Untitled Goose Game
خانه خانه

Untitled غاز بازی بود بسیار پیش بینی indie انتشار از نینتندو است. خانه خانه انجام یک کار فوق العاده از reimagining بسیار منفور محله قلدر: غاز. این شهر کوچک بود که با بهره گیری از یک روز تا زمانی که شما یک وحشتناک غاز نشان می دهد. آن را تا به شما برای مطمئن شوید که هیچ کس لذت می برد یک روز دوست داشتنی. به عنوان یک غاز شما ایجاد فساد با در نظر گرفتن همه چیز روستاییان می خواهید از بین بردن باغ ها و سرقت های لباس صرفا برای رضایت از ساخت هر کس در اطراف شما ناراحت کننده باشد. آن را خنده دار و آسان به بازی و آن را مناسب برای تمام سنین است.

این بازی بسیار کم است و به هیچ خواندن. چرا که شما به عنوان یک غاز که نمی تواند درک زبان انگلیسی به هر حال کمی وجود دارد نیاز برای کلمات در طول بازی. تنها زمان کلمات به نظر می رسد این است که در طول آموزش. پس از آن بازیکنان چپ به دستگاه های خود را برای کشف جهان و چیزهایی که آنها می توانید پاره کردن. در حالی که این یک بازی پازل — و برخی از آنها کمی از روی حیله و تزویر — در حال اجرا در اطراف و باعث هرج و مرج یک انفجار بیش از حد.

کمیته مبارزه با سانسور

Minecraft

Minecraft یکی از محبوب ترین بازی های کودکان و نوجوانان به دلیل آن است که صرفا با تمرکز بر ماجراهای. شما را تشویق به کشف به طور تصادفی تولید شده در جهان ساخت فوق العاده خانه و حفر کردن عمیق به جهان خلقت است. شما همچنین قادر به سادگی سلاح و زره برای دفع خطرناک اوباش در حالی که کاوش. این بازی با استفاده از قالب دار اشکال و 18 بیت گرافیک برای تاکید بر اهمیت تخیل و ساختمان.

Minecraft یک بازی بچه ها بزرگ به دلیل آن را افزایش خلاقیت, مشکل, حل, خود, جهت, همکاری, و دیگر مهارت های زندگی. همچنین مکمل مدرسه مهارت های خواندن و نوشتن و ریاضی و تاریخ است. این بازی به شما اجازه واردات به طور کامل بازسازی شده از نسخه های معروف ساختمان ها و نشانه در علاوه بر این به شما اجازه ایجاد خود را. این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کودکان در کشف ساختمان ها و مکان تور آنها ممکن است فرصتی برای رسیدن به.

Yoshi گردد جهان

Yoshi's Crafted World
آمازون

هیچ cuter دینو در این بازی ویدیویی جهان از که Yoshi. نینتندو به ما نشان می دهد چقدر ناز او واقعا می تواند با Yoshi گردد جهان به ما یک کل جدید تخم مرغ-پر از ماجراجویی. این Yoshis هستند و زندگی مسالمت آمیز در جزیره Yoshi و در بالاترین قله نشسته یک گوهر-مجموعه مصنوع شناخته شده به عنوان Sundream سنگ. این سنگ دارای قدرت "هر کسی را وحشی ترین رویاهای به حقیقت می پیوندند." متاسفانه Kamek و نوزاد Bowser خود باید چشم خود را تنظیم در سنگ. در حالی که تلاش برای آن را سرقت سنگهای قیمتی در حال پرت در سراسر جهان است. این برگ شیرین Yoshis به کار هم پیدا کردن تمام جواهرات از دست رفته و قرار دادن Sundream سنگ پشت هم برای نجات جزیره Yoshi.

Yoshi به ما می دهد یک چشم انداز جدید در اشیاء روزمره مانند جعبه ها و لیوان های کاغذی در این اسکرول سمت ماجراجویی. شما قادر به تلنگر هر سطح اجازه می دهد بازیکن برای دیدن پشت هر مقاله مورد است که قبلا گذشت. شما همچنین باید این فرصت را به بازی در حالت co-op بازی اضافه کردن بیشتر Yoshi خوبی برای حزب خود را. شایان ستایش بازی مناسب برای بازیکنان جوان است.

سوپر ماریو ادیسه

nintendo switch deals

یکی از بهترین بازی ها برای انتشار برای نینتندو سوئیچ سوپر ماریو اودیسه ما به ارمغان می آورد گرافیکی شگفت انگیز با جدید سوپر ماریو بازی. هلو شاهزاده خانم ربوده شده است (دوباره) و آن را به ماریو به نجات شاهزاده خانم! این بار ماریو است که با توجه به یک شخص وابسته جدید, Cappy. Cappy را می توان مورد استفاده برای کنترل شخصیت های مختلف در سراسر جهان است. این به شما می دهد دسترسی به مناطق و مهارت است که ماریو به طور معمول ندارد. بازی های رنگارنگ و سرگرم کننده و آسان به بازی برای علاقهمندان به بازی در تمام سنین است.

بزرگسالانی که آشنا هستند با Super Mario 64 را احساس نوستالژی بازی. بازی کادمیم به N64 حتی به بازیکنان این گزینه به لباس ماریو در یک مدرسه قدیمی نگاه اگر آنها را انتخاب کنید. سوپر ماریو اودیسه بزرگ است برای بازیکنان که می خواهند به بازی بازی های است که تشویق به کاوش. دنیای متفاوت هستند و هر یک ارائه سبک خود را از مشکلات را حل کند.

تالار: let's Go

Pokemon: Let's Go

گوگل یکی از نینتندو بزرگترین بازی های. با گوگل: let's Go Eevee و Pikachuبازیکنان جوان معرفی می شود به Poké-جهان است که اکثر بزرگسالان در آن بزرگ شده. این بازی reimagines و reintroduces کلیپ های قرمز و آبی و زرد با گرافیک به روز شده و جدید, راه های مبارزه با و به طور کامل متوجه جهان است. شما حتی باید این گزینه برای خرید یک Pokéball کنترل بیشتر شما غرق در جهان گوگل.

این بازی مناسب برای کودکان بزرگتر به دلیل جنگ سیستم نیاز به یک کمی از استراتژی پیچیده. بازیکنان نیاز به کشف کردن که گوگل تایپ بهترین برای شکست دشمنان. علاوه بر این برخی از خواندن مورد نیاز است به منظور به دست آوردن اثر کامل از این بازی است. اما این بدان معنا نیست که کودکان خردسال نمی تواند آن را کشف کردن. به علاوه با چنین موجودات شایان ستایش, آن را قطعا یک بازی است که جذب بازیکنان در تمام سنین است.

Captain Toad: Treasure Tracker

Captain Toad Treasure Tracker

بازی پازل هستند برخی از بهترین برای کودکان و Captain Toad: Treasure Tracker این قاعده مستثنی نیست. Captain Toad در شکار برای سرقت برق ، تبه کار کلاغ Wingo به سرقت رفته قدرت ستاره همراه با Toadette از سمت راست زیر Captain Toad بینی. در حال حاضر آن را تا به Captain Toad برای پیدا کردن همه ستاره گم شده. شما نیاز به پیگیری کردن Wingo لانه خرگوش و غیره نجات شایان ستایش Toadette و بازیابی قدرت ، که نیاز به یک قرمز پوش قهرمان هنگامی که شما می توانید ماجراجویی خود را?

Captain Toad: Treasure Tracker, پر از های جالب و جذاب پازل. بر خلاف بازی های دیگر به منظور کمک به کاپیتان وزغ رسیدن به هر ستاره شما نیاز به چرخش کل سطح. این به شما می دهد دیدگاه های مختلف که در آن ستاره ها و سکه ها پنهان معابر مخفی و آیتم های مخفی در سراسر سطح. علاوه بر این شما می توانید با دعوت از دوستان برای کمک به حل مشکلات. به دو بازیکن می تواند به حل پازل با هم. این بازی مناسب برای بازیکنان که می خواهند برای بهبود مهارت های حل مسئله اما هنوز هم لذت بردن از یک شایان ستایش بازی ماریو.

Splatoon 2

Nintendo Switch deal walmart discount bundle sale Splatoon 2

زمانی که جهان احساس خاکستری وجود دارد هیچ راه بهتری برای لرزش آن را نسبت به پرتاب رنگ ها در همه جا. وقوع دو سال پس از اصلی Splatoonپاپ بت ماری نگران است که شکست او بیش از Callie تحت تاثیر Callie منفی. ماری مجموعه را در ماجراجویی خود را ترک پدر و مادر او در Inkopolis برای بازگشت به خانه و دیدن چگونه Callie است. پس از بازگشت به خانه او می یابد که بزرگ Zapfish که قدرت این شهرستان ناپدید شده و به Callie. ماری طول می کشد تا گوشته یک بار دیگر به عنوان عامل 2 از جدید Squidbeak Splatoon به بررسی آنچه اتفاق افتاده است. او را جذب شما اگاهی از Inkopolis به نام Agent 4 به بررسی آنچه اتفاق می افتد.

این بازی رنگارنگ و سرگرم کننده بازی یک لذت برای بازیکنان بیش از سن 9. این بازی پر از موسیقی و شادی است که آن را تقریبا سخت به این باور است که یک رابطه جنسی خشن زمان جلوتر است. وجود دارد یک حالت چند نفره و تک بازیکن در حالت داستان و DLC برای نگه داشتن بچه ها سرگرم برای مدتی.

ستاره کربی متحدان

Kirby Star Allies

یکی دیگر از نینتندو اصلی است, کربی, شایان ستایش توپ صورتی که جذب قدرت از دشمنان او استنشاق. و کربی ستاره متحدان علاوه بر مناسب برای کربی حق رای دادن. دور از کربی خانه, سیاره, سیاره, Popstar تیره کریستال قلب منفجر می شود. این را می فرستد متعدد قطعاتی به نام Jamba قلب برخورد در فضا, تاثیر سیارات مختلف آن برخورد. متاسفانه برای سیاره Popstar چند از ساکنان آن تصمیم گرفت به بررسی این Jamba قلب. این چراغ به آنها برخوردار تاریکی قلب کریستال. خوشبختانه برای کربی, زمانی که او به بررسی قلب او کسب توانایی برای همراهی کردن با دشمنان است. در حال حاضر آن را تا به کربی برای نجات دوستان خود سیاره Popstar و شکست Jambastation بد را به صرفه جویی در روز!

به منظور شکست Jambastation baddies شما نیاز به استخدام دوستان مختلف برای پیوستن به نبرد خود را. با تشویق دشمنان (و دوستان) به مبارزه در کنار شما, شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن توانایی های بیشتر از همیشه قبل از. تا چهار بازیکن می تواند در پیوستن به نبرد تشویق کار تیمی و همکاری بین افراد متفاوت است. این بازی بسیار آسان است به اندازه کافی برای کودکان جوان برای یادگیری کنترل بنابراین در تمام سنین دعوت به آن را امتحان کنید!

Lego City Undercover

Lego City Undercover
نینتندو

نینتندو دارای تعداد زیادی از بازی های لگو, اما یکی که خارج از غرفه است Lego City Undercover. شما به عنوان تعقیب مک کین یک افسر پلیس است که به مخفی برای شکار به تازگی موفق به فرار رکس خشم. کمک به پایان دادن به سراسر شهر بود موج جرم و جنایت از بدنام خشم قبل از آن ' خیلی دیر!

این باز جهان شهر بازی اجازه می دهد تا به دو بازیکن به بازی با هم. در حالت co-op بازی دوستان را تشویق به کشف جهان بزرگ که شامل بیش از 20 ولسوالی های منحصر به فرد. شما قادر خواهید بود برای بررسی جنایات سینه سارقان خودرو کشف فیلم مراجع جمع آوری صدها نفر از اقلام و رانندگی وسایل نقلیه در سراسر شهرستان. این یک بازی سرگرم کننده برای بازیکنان در تمام سنین به اکتشاف.

سوپر سر و صدا وارنر نهایی

super smash bros ultimate

معرفی کودکان و نوجوانان به بازی های مبارزه می تواند یک خطر اما با سوپر سر و صدا وارنر نهاییکمی وجود دارد نیاز به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه این بازی مبارزه بیش از حد است. این بازی قرض شخصیت از سراسر نینتندو بازی های ویدئویی طیف اجازه دادن به هر کس لذت بردن از بازی به عنوان شخصیت های مورد علاقه خود را بدون توجه به سری. این بازی دارای چندین راه مختلف برای بازی. با, تیم, جنگ, داستان حالت ها و چالش ها در طول بازی این سری خواهد اجازه دهید بازیکنان در تمام سنین لذت بردن از لگد زدن به یکدیگر در سراسر صفحه نمایش.

برای بزرگسالان نگران بازی های ویدئویی خشونت این بازی به نگرانی در مورد. هیچ گور بدون خون و این خیلی کارتونی که کودکان قادر به جدا کردن بازی با واقعیت است. دکمه ها و combos آسان به حرکت و همچنین ساخت این یک بازی بزرگ برای بچه ها.

Snipperclips: برش آن را با هم!

snipperclips
Snipperclips برش آن را با هم!

Snipperclips یک بازی شایان ستایش است که متکی بر کار گروهی است. این اقدام-پازل بازی تشویق بازیکنان به کار با هم برای غلبه بر موانع روی حیله و تزویر. هر دو احمقانه و سرگرم کننده این بازی این است که یک لذت برای تمام اعضای خانواده. تنها محدود به حل پازل در این بازی این است که بازیکنان تخیل.

بازی ارائه می دهد حالت های مختلف برای بازی اجازه می دهد تا چهار بازیکن را به بازی با هم. این بازی مناسب برای کودکان و نوجوانان به دلیل آن را تشویق می کند مشکل خود را حل و تیم-ساختمان مهارت است. این شهر همچنین دارای برخی از cutest هنر در یک بازی ویدیویی.

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing New Horizons

گرفتن زندگی آرامی است چه Animal Crossing: New Horizons همه چیز در مورد. شما را دعوت به یک جزیره دور شو که در آن همه چیز زیبا است و زندگی می رود به آرامی. متاسفانه آنچه تام گوشه نیست به شما بگویم این است که این جزیره به طور کامل خالی از سکنه است. آن را تا به شما برای ساخت این جزیره راه شما می خواهید. از تغییر جریان رودخانه به پیدا کردن کامل و قرار دادن برای موزه خود را, شما در کنترل کل چگونه شما در حال حاضر جزیره خود را به همه. آن را زیبا و آرامش بخش بازی را تشویق می کند که بازیکنان به بازی با سرعت خود را دارند.

Animal Crossing: New Horizons شده است برای یک زمان کوتاه است اما در حال حاضر تبدیل به یک ضربه. این بازی مناسب برای بچه ها بیش از سن 3. اگر چه کودکان خردسال ممکن است درک همه مفاهیم و یا دیالوگ در بازی آنها برای قدردانی از حیوانات شایان ستایش و سرگرم کننده و وظایف روزانه بازی را ارائه کرده است. این عالی است برای بچه ها که هم کمی از اضطراب به عنوان قدم زدن از بازی آرام است و عمدا آهسته برای همه برای لذت بردن.

جزئیات کامل ما Animal Crossing: New Horizons نقد و بررسی

لوئیجی عمارت 3

Luigi's Mansion 3 Combat

لوئیجی است و تنها در تلاش برای تعطیلات. در تلاش برای استراحت او سر را به یک هتل که او را دعوت به آمدن استراحت. متاسفانه دعوت نشده بود و همچنین به معنی به نظر می رسد. دشمن اتحاد فریب لوئیجی و دوستان خود را ترک او را به کاوش خالی از سکنه هتل. هر سطح دارای تم های مختلف اجازه می دهد شما را به کشف راه های مختلف به استفاده از لوئیجی جدید Poltergust G-00. ارواح مختلف نیاز به نزدیک مختلف Poltergust فایل پیوست به طوری که بازیکن نیاز به سازمان دیده بان و حرکت چگونه هر یک شبح نزدیک لوئیجی.

برای بچه ها که در حال نشان دادن علاقه کمی در وحشت لوئیجی عمارت 3 است یک راه عالی برای رفتن! اگر چه این بازی به خودی خود نیست و ترسناک وجود دارد برخی از جنبه های آن است که می تواند تکان دهنده است. لوئیجی عمارت 3 نیز ارائه می دهد حالت های بازی های مختلف. تا هشت بازیکن می تواند با هم کار کنند برای جمع آوری آثار مختلف شکست سطوح و گرفتن آن ارواح مزاحم و بوس.

اسلحه

Arms DLC

هیچ چیز بیشتر خنده دار از تماشای مضحک مبارزه با. مگر, البته, آن را مبارزه در آغوش. بازی مبارزه با ستاره های بزرگ از سراسر جهان همه باید تمدید اسلحه که مبارزه به یک سطح کاملا جدید از عجیب و غریب. هر بازو می تواند مجهز به یک فوق العاده متفاوت-طراحی سلاح که منجر به کشت کل ترکیب بی سابقه ای در دعوا. هر شخصیت دارای توانایی های مختلف مانند شفا و یا انتقال. این توانایی کمک خواهد کرد که حرکت بازیکنان از مراحل سخت و دشوار تله مرگبار, و خیلی بیشتر.

سلاح های بازی مبارزه است اما هر یک سوپر جنگنده است مثل بهار اسلحه. این باعث می شود رسیدن به خود را, باور نکردنی, بلکه دعوا خنده دار به تماشای. سلاح های خود را و حرکات بیش از حد بالا و بیاورد می خندد به کل خانواده است.

کلیپ شمشیر و سپر

Pokemon Isle of Armor

جهان گوگل است در حال رشد و همیشه در حال تغییر و با جدیدترین قسط از مسابقات شمشیر و سپر گرافیک و در نهایت ابتلا به خوبی. بازی می گیرد در منطقه جدید از Galar. باریک گستره زمین است که با الهام از بریتانیا وام با قابل توجه نشانه در بازی مربوط به دنیای واقعی مکان های مانند پارلمان و Cerne عباس غول. این منطقه جدید نیز معرفی هرگز قبل دیده می شود گوگل. مربیان در کشتی سوار در یک کاملا جدید سفر از طریق Galar منطقه مبارزه و ابتلا به جدید گوگل, جلسه, جدید, جای بدنسازی, رهبران, و با بهره گیری از به روز رسانی گرافیک در این بازی است.

اگر چه این بازی بزرگ برای تمام سنین از آن است که بشود نسبت به بچه های بزرگتر از 10. در بازی نبرد سیستم تغییر کرده است کمی اجازه می دهد برخی از کلیپ های به از بند باز کردن توانایی است که به طور کامل جدید: Dynamax. این تغییر چگونه شما رویکرد ورزشگاه جنگ معنی بازیکنان که بهتر آشنا هستند در بازی های ویدئویی را ایستاده شانس برنده شدن.

نینتندو لبو

Nintendo Labo Kit

در حالی که اکثر بازی های کنسول هنوز هم باقی می ماند ثابت نینتندو سوئیچ گرفته است یک بیت از یک منحرف با نینتندو لبو مجموعه. همانطور که در حال حاضر وجود دارد پنج نینتندو لبو کیت در دسترس است و هر مجموعه خواهد شد که شما در تعامل با کنسول در راه های مختلف. انواع کیت را به بچه ها فرصتی برای ماهی, بازی, پیانو, کنترل جعلی اشکالات و استفاده از سوئیچ به عنوان یک ماشین مسابقه. ربات کیت به شما اجازه تبدیل شدن به یک ربات بر روی صفحه نمایش با حرکت خود را مطابق با حرکت در در-بازی ربات. بچه ها فرصتی برای مسابقه رانندگی و پرواز وسایل نقلیه مختلف در خودرو کیت. علاوه بر این دو وجود دارد VR کیت. این کیت می تواند بیشتر تجربه بچه ها به دنیای بازی.

هر کیت نیاز به مونتاژ و هر چند که نیمی از سرگرم کننده می توان آن را روی حیله و تزویر برای کودکان به دنبال دستورالعمل. هر کودکی متفاوت است, بنابراین مطمئن شوید که برای ارزیابی توانایی کودک شما را برای قرار دادن این کیت با هم. اما هنگامی که آنها را با هم بچه ها می توانید آنها را در هر راه که آنها می خواهند.

موشک لیگ

Rocket League
Psyonix

آیا این فوتبال ؟ آن است که یک بازی مسابقه ای? چه کسی می داند! آنچه ما میدانیم این است که موشک لیگ یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده بازی برای بچه ها بیش از سن 9. در یک مد مشابه به فوتبال شما نیاز به امتیاز برابر تیم مقابل ضربه توپ را به هدف حریف. اما به جای بازی به عنوان شما می خواهید برای انجام این کار در حالی که هدایت یک موشک طراحی ماشین. این یو پی اس حول و حوش در چگونه به سرعت شما را به حرکت به هدف دفاع از خود در برابر این تیم مخالف است.

موشک لیگ اجازه می دهد تا هشت بازیکن برای شرکت در فوتبال-esque بازی. اگر چه یک تک بازیکن در حالت در دسترس داشتن بچه ها با هم بازی (با مردم می دانند) کمک می کند تا به منظور افزایش تیم ساختمان و همکاری است. به منظور نمره آن شیرین امتیاز و دریافت که پیروزی بچه ها نیاز به کار با هم در خود موشک سوخت خودرو را به نفع خود.

Overcooked! 2

Four players work a chaotic kitchen in Overcooked.
Team17 Digital Ltd

برای موفقیت در شروع کسب و کار شما و مشتریان دریافت مواد غذایی شما نیاز به یک تیم هماهنگ سرآشپزها به کار با هم و در آشپزخانه در حال حرکت است. Overcooked! 2 جهان از سرآشپزها است که احساس عجیب نزدیک به واقعیت است. شما دریافت سفارشات باید غذاهای طبخ و ارائه خدمات به مشتریان بزرگ به منظور پیشبرد به سطح بعدی. اما هر آشپزخانه خطرناک است و متفاوت نما جدید تله ها و موانع را برای شما به گذشته. می تواند به شما خدمت می کنند به اندازه کافی مشتریان در یک دوره کوتاه از زمان به نگه داشتن خود را در آشپزخانه می گذرد ؟

Overcooked! 2 یک بازی شایان ستایش است که تشویق کار تیمی و مثبت. آن را سخت به نگه داشتن یک آشپزخانه رفتن اگر کسی یک downer بنابراین نگه داشتن همه-ضرب و شتم کلیدی برای گرفتن آشپزخانه خود را به درستی. تا چهار سرآشپزها مجاز در آشپزخانه کمک می کند که به آشپزخانه سحر و جادو کار می کنند. بچه ها که عاشق برقراری ارتباط با دیگران و علاقه به پخت و پز را دوست دارم این بازی پازل.

حلقه مناسب ماجراجویی

Ring Fit Adventure Switch
نینتندو

می خواهید برای دیدن شما بچه ها ورزش بیشتر اما واقعا زندگی در یک منطقه که در آن رفتن خارج است آسان گزینه است ؟ نگاه هیچ بیشتر از حلقه مناسب ماجراجویی! بازیکن قادر خواهد بود برای گذشتن از دشت پوشیده از چمن با دویدن در محل حمله دشمنان با بالای سر شانه پرس و دوباره پر کردن سلامت خود را متر و قابل توجه برخی از یوگا poses. بازی را تشویق می کند فعالیت و حتی با استفاده از این شادی منفی به اطمینان حاصل شود که هر بازیکن در حال حرکت است و راه آنها باید باشد.

این بازی مناسب برای بچه ها که مقدار زیادی از انرژی اما هیچ راه واقعی برای توزیع آن است. به منظور حفظ شخصیت خود را رفتن را از طریق سطوح حلقه باهم و پا بند لوازم جانبی ردیابی یا نه بازیکنان در حال حرکت در راه این بازی انتظار دارد. این تضمین می کند که بچه ها به طور مداوم در حال حرکت و تمرین آنها نیاز حتی بدون ترک خانه.

Stardew دره

Stardew Valley

در Stardew ولیشما خود به ارث برده پدر بزرگ, پیر در مزرعه. با hand-me-down ابزار چند سکه و یک قطعه زمین در Stardew ولی شما نیاز به شروع یک زندگی جدید است. بالا بردن حیوانات تمایل دارند محصولات کار بیش از حد رشد زمینه های پر جنب و جوش به مزارع و خیلی بیشتر در این بازی سرگرم کننده و قابل تنظیم بازی. بازیکن قادر خواهد بود برای دیدار با متفاوت townsfolk و ساخت کاملا جدید مزرعه زندگی از زمین تا.

برای بچه ها که عشق, ساختمان بازی ها, Stardew دره است که علاوه بر کامل به بازی های ویدئویی کتابخانه. یادگیری چگونه به روش های مختلف townsfolk کلیدی در کشاورزی موفقیت است. این بازی به شما می دهد یک فرصت برای زندگی در یک مزرعه در واقع بدون نیاز به در یک.

افسانه از موبایل و کامپیوتر: لینک به بیداری

Link hero shot | The Legend of Zelda: Link's Awakening review

افسانه از موبایل و کامپیوتر: لینک به بیداری مقدمه ای از بازی های ویدئویی برای بسیاری از علاقهمندان به بازی. جوان لینک خواب بیدار در یک جزیره مرموز و دور از Hyrule. حیوانات بحث هیولا پرسه زدن و یک تخم مرغ بزرگ می ایستد vicariously بالاتر از ساکنان جزیره. به منظور رسیدن به یک ایده که در آن او است و به rouse افسانه ای باد ماهی لینک ها نیاز به کاوش Koholint جزیره و همه از آن دام-سرند بلند آوازه شو.

برای پدر و مادر که می خواهند بچه ها به درک که در آن خود را در بازی ویدیویی تاریخچه آمد از شروع با افسانه از موبایل و کامپیوتر: لینک به بیداری کامل است. نه تنها remastered بازی شایان ستایش و زیبا اما هر سیاه چال جدید معرفی مشکلات است که نیاز به حل دارد. بچه ها نیاز به قرار دادن خود را بحرانی کلاه تفکر در سفارش به گذشته برخی از سختی زندان ها در این بازی ساخت آن را ایده آل برای بچه ها که نیاز به تحت فشار قرار دادند به فکر کردن در مورد همه چیز متفاوت است.

سوپر ماریو ساز 2

Super Mario Maker

یکی از خلاق ترین بازی ها در بازار است سوپر ماریو ساز 2. شما می توانید طراحی خود را در سطح ماریو, تغییر پس زمینه ها و موانع به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. شما قادر خواهید بود به اجازه دهید تصورات خود را اجرا وحشی با یک آرایه گسترده ای از ابزارهای البته قطعات و ویژگی های. شما می توانید تیم با دوستان به بازی دشوار به حرکت در دروس و یا مقابله با داستان بازی حالت است که بیش از 100 دوره ای که جدید به بازی. شما همچنین می توانید دوره های خود را بازی دوره های ایجاد شده توسط دیگر بازیکنان و خیلی بیشتر با گزینه آنلاین.

Super Mario Maker 2 یک بازی ایده آل برای بازیکنان که عشق را به بازی ماریو و که می خواهند به سطح خود را ایجاد کنید. علاوه بر این هر کودک مشتاق به بازی های ویدئویی طراح ممکن است پیدا کردن این محل ایده آل سعی کنید از مهارت های خود را. شما داده می شود کنترل بیشتری بر نحوه برنامه ریزی و سطح بازی از همیشه قبل از.

Spyro پرسیده سه گانه

Spyro Reignited Trilogy

این یک نفس هوای تازه برای دیدن Spyro بازی های به روز شده و reimagined بر روی سیستم از امروز. Spyro پرسیده سه گانه را می دهد بچه ها یک فرصت برای سعی کنید از هر سه اصلی Spyro بازی ها در یک مکان مناسب. این مجموعه دارای سه Spyro بازی از سری Spyro اژدها, Spyro 2: Ripto خشم!, و Spyro: سال اژدها. بچه ها را باید فرصتی برای بازی به عنوان محبوب بنفش اژدها برای نجات اژدها پادشاهی.

این یک کلاسیک تک بازیکن بازی با چیزهای زیادی برای ارائه. پس بچه ها نمی قادر خواهد بود به دوستان کمک به آنها در این بازی باید با بازی کودکان و نوجوانان 10 سال به بالا. در غیر این صورت, شما در صورت داشتن یک بچه که گیر می شود نسبتا غالبا. تمام کلکسیون جنگ و رئیس و جهان را به شرکت در آن را آسان برای بازیکنان تازه کار گرفتن از دست داد در گسترده جهان است.

جدید سوپر ماریو وارنر U Deluxe

New Super Mario Bros. U Deluxe

جدید سوپر ماریو وارنر U Deluxe است که علاوه بر کامل به هر مشتاق تصویری پرنیان مجموعه است. این بازی کلاسیک ماریو side-scroller ماجرا اما این بار بازیکنان را به را انتخاب کنید از یک آرایه از شخصیت های مختلف برای بازی به عنوان. هر سطح دشوار است و کار تیمی یکی از بهترین راه برای تکمیل هر سطح.

بیشتر چه جدید سوپر ماریو وارنر U لوکس ارائه می دهد چند شخصیت جدید یعنی Toadette و Nabbit. در حالی که Toadette می دهد بازیکن فرصت بازی به عنوان یک شخصیت Nabbit دزد نشان می دهد برای بازیکنان جوان است. Nabbit توانایی اجازه می دهد تا او را به اجرا گذشته و از طریق هر مانع ساخت و او را شخصیت مناسب برای بازیکنان 5 و بالاتر.

Crash Team Racing: نیترو سوخت

Crash Team Racing: Nitro-Fueled
نینتندو

هیچ چیز ضربان بازی مسابقه ای بزرگ و Crash Team Racing: نیترو سوخت این قاعده مستثنی نیست. اگر چه این بازی در اصل در پلی استیشن های remastered نسخه یو پی اس حول و حوش چگونه Crash Bandicoot بود دیده می شود. وجود حالت های مختلف برای بازیکنان برای شرکت در دادن مقدار زیادی از اتاق را برای بچه ها به تصمیم می گیرید که چگونه آنها می خواهند برای دیدن تصادف و دوستان خود را به مسابقه. بازیکنان هم می تواند نبرد در یک ورزشگاه و یا مسابقه به خط پایان با هم.

بسیار شبیه به Mario Kart لوکس, Crash Team Racing یک مسابقه کلاسیک برای بازیکنان در تمام سنین است. کنترل اصلی برای بازی آسان و انتقال آن را به سوئیچ ساخته شده است مسابقه حتی آسان تر است. بازیکنان باید آماده به دوک آن را در راه های مختلف برای بدست آوردن بهترین از مخالفان خود را!

محل باشگاه وانجمن بازی: 51 در سراسر جهان کلاسیک

Clubhouse Games 51 Worldwide Classics
نینتندو

بازی های ویدئویی دارند و در گام بعدی در بازی با حرکت به سمت میز بازی. محل باشگاه وانجمن بازی: 51 در سراسر جهان کلاسیک جمع آوری برخی از محبوب ترین بازیهای استراتژی را در یک مکان. بچه ها را باید یک فرصت برای سعی کنید از tabletops که آنها ممکن است فرصتی برای گرفتن دست خود را در. همچنین کمک می کند تا به صرفه جویی در پول چون به جای خرید 51 فردی تبلتب بازی ها, پدر و مادر تنها نیاز به خرید یک بازی ویدیویی.

بچه ها که عشق تبلتب بازی و یا می خواهید به سعی کنید بازی های دیگر کشورها را دوست دارم این فرصت را به سعی کنید محل باشگاه وانجمن بازی: 51 در سراسر جهان کلاسیک. از Majong به Mancala این بازی تقریبا هر کلاسیک میز شما می توانید از فکر می کنم.

Pode

Pode
نینتندو

Pode یک بازی indie است که کودکان را دوست دارم. شخصیت ستاره افتاده به نام Glo و مفید راک به نام Bulder کار با هم برای حل پازل را برای رسیدن به پایان هر سطح. ستاره افتاده بر روی زمین فرود آمد در نزدیکی یک مشت کردن شیرین سنگ. با هم این دو کار را به حل پازل های باستانی باور نکردنی جهان زیبا. این بازی با الهام از نروژی فرهنگ و هنر برای ایجاد یک co-op بازی پازل است که بر خلاف هر گونه دیگر است. شما خواهید بود قادر به سفر از طریق مرموز و جادویی در کوه های, کشف بقایای تمدن های از دست رفته و استفاده از هر یک از توانایی های شخصیت برای باز کردن معابر مخفی کردن غارهای کوه Fjellheim.

این بازی یک لذت برای هر کودک را امتحان کنید. اگر چه تنها دو بازیکن می تواند مقدار از فکر و خلاقیت است که می رود به حل پازل می سازد سفر ارزشمند است. این یک بازی شگفت انگیز را به بازی با بچه ها و یا برای بچه ها بیش از 8 به بازی با یکدیگر است.

Phoenix Wright: Ace Attorney

Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy
نینتندو

Phoenix Wright: Ace Attorney یکی از بزرگترین بازی های نینتندو را ارائه کرده است. این مجموعه قطعا نمی توانید اعتبار آن پس سزاوار است اگر چه آن را دشوار است به فروش بازیکنان دیگر در مفهوم. شما در بازی به عنوان شخصیت Phoenix Wright یک ادم وکیل با استعداد برای عدالت است. از طریق یک سری از رویدادها او همسان با دراز مدت شاگرد مایا Fey. با کمک شما باید به حل جنایات بزرگ در اطراف شهر. آن را تا به شما برای بررسی صحنه جرم و پیدا کردن شواهد و مدارک و ارائه به دادگاه چرا مشتری خود را بی گناه است. با اشاره به تناقضات در شهود, شهادت, شما قادر خواهید بود برای صرفه جویی در مشتری خود را بدون استحقاق از زمان زندان.

اگر چه این فرض که فرد آن را فوق العاده و دمدمی بازی که بازیکن را به لذت بردن از. 2D گرافیک را در این آرپیجی باید داشته باشند. متاسفانه به دلیل برخی از مطالب ما را توصیه نمی این بازی برای بچه های زیر 12. سه بازی از این سری است که نینتندو ارائه می دهد همه با هم کاملا ارزش وقت خواهد بود و لذت برای هر بچه به بازی. این کار باعث تشویق تفکر انتقادی توجه به جزئیات و ماندن مثبت حتی در سخت ترین زمان است.

فقط رقص 2020

Just Dance 2020
نیاز به یک بازی به نگه داشتن بچه های خود را فعال ؟ بررسي فايلهاي فقط رقص 2020! فقط رقص 2020 نهایی رقص بازی دادن ما 40 top-of-the-نمودار بازدید. آهنگ مانند "خدا زن است" توسط Ariana Grande "یا" شهر جاده (ریمیکس)" با Lil Nax X و بیلی ری سایرس را حفظ خواهد کرد بچه ها در حال حرکت و پیچ تا زمانی که آنها نمی تواند اجرا کنه. شما حتی می توانید با پرداخت فقط برای رقص نامحدود ارائه می دهد که بیش از 500 از برخی از محبوب ترین آهنگ ها. نیز وجود دارد یک بچه حالت در مورد شما می خواهید تا مطمئن شوید که جوانترین بازیکنان نیست و گوش دادن به هر چیزی بیش از حد تحریک کننده است.

نگه داشتن بچه ها در حال حرکت می تواند هر دو دشوار و خسته کننده است. با Just Dance 2020در حال تخلیه به بچه ها انرژی می تواند یک کمی آسان تر است.

Celeste

Celeste

Celeste platformer به چالش کشیدن با قهرمان. بازیکنان کمک مادلین زنده ماندن او سفر باور نکردنی به بالای آسمان کوه است. در این روند او را به زنده ماندن او شیاطین درونی و ناامنی است. این بازی روایت رانده و جذاب بازیگران از کاراکتر ها است. این داستان از دست زدن به کشف خود کمک خواهد کرد که بچه ها فکر می کنم در مورد اقدامات خود را در یک درونگرا تر در راه است. کنترل برای بازی در دسترس هستند و ساده است. قسمت سخت بازی نمی کند ، بلکه چگونه به خوبی کنترل اجرا شده است. با هر مرگ, کودکان و نوجوانان می توانند یاد بگیرند کمی در مورد اینکه چگونه بازی کار می کند و چگونه به درستی استفاده از هر تابع. همچنین respawns به سرعت اتفاق می افتد بنابراین شما نمی خواهد که به صبر کنید از طریق یک صفحه نمایش در حال بارگذاری به عقب بر گردیم در این بازی است.

این بازی بهترین کار را برای کودکان و نوجوانان بیش از 10 سالگی. از آنجا که کودکان و نوجوانان را به استاد زمانی که به استفاده از کنترل های آن می تواند یک کمی خسته کننده برای بازیکنان جوان برای دریافت یک دسته از نحوه بازی کار می کند. علاوه بر این برخی از این ایده ها ممکن است بیش از حد پیچیده برای بچه ها جوان تر به درک.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب