آی فون اپل 12 هنوز در مسیر راه اندازی در سپتامبر

سقوط یک زمان مشغول برای سازندگان تلفن به اپل و سامسونگ و گوگل معمولا راه اندازی دستگاه های جدید یک زن و شوهر

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399

سقوط یک زمان مشغول برای سازندگان تلفن به اپل و سامسونگ و گوگل معمولا راه اندازی دستگاه های جدید یک زن و شوهر از ماه قبل از فصل تعطیلات بازدید. Coronavirus همه گیر قرار داده و این برنامه در سوال به عنوان بسیاری از لینک ها در ساخت, مونتاژ و تحویل زنجیره تامین به طور قابل توجهی تضعیف شده است. اپل به نظر می رسد آماده به سرعت بهبود می یابند و ممکن است قادر به تحویل محموله های خود را آی فون بعدی 12 مدتی در ماه سپتامبر به گفته یک تحلیلگر توجه داشته باشید از دانیال ایوس در Wedbush.

اگر هر شرکت تلفن است که رهبری برای رسیدگی به این بحران این اپل. در حالی که استیو جابز شناخته شده بود به عنوان مبتکر و خالق جانشین او تیم کوک قبلا led Apple تنگ زنجیره تامین و تاسیس اپل پیشرو در صنعت توزیع بهره وری. تلفن های راه اندازی در پاییز قاب زمان باید نهایی شده و آماده برای ساخت اوایل تابستان پس از آن چشمگیر است به خواندن گزارش در اواخر ماه ژوئن که اپل موفق شده است برای از میان برداشتن بحران شده است که اخلال در کار به مدت چهار ماه.

شایعات نقطه به چهار جداگانه مدل های آی فون و یا sku ها و آی فون بعدی خواهد شد از ویژگی های 5G تکنولوژی با توجه به Wedbush. تنها اپل در دسترس در ایالات متحده حامل را دریافت فرکانس بالا mmWave 5G شبکه در حال حاضر در حال استفاده در درجه اول در ورایزون. که حس می کند به دلیل اجرای از mmWave شبکه شده است بسیار کند و بسیار موضعی به فضاهای شلوغ. اپل شده است محتاط در گذشته در مورد اتخاذ شبکه های جدید فن آوری است. آی فون شروع به پریدن کرد بر روی شبکه 4G LTE پس از بسیاری دیگر از عمده تولید کننده flagships ارائه شد LTE پشتیبانی; سامسونگ به فروش می رسد LTE-قادر به کهکشان دستگاه برای تقریبا یک سال قبل از اپل آی فون پشتیبانی شبکه.

Wedbush پیش بینی افزایش برای اپل تحت فشار قرار دادند همراه با "5G tailwinds." ایوس می بیند مقید کردن تقاضا برای آی فون ارتقاء و بسیاری از آن تقاضا خواهد آمد از چین است. بازار چین می تواند برای حساب 20% از دور بعدی آیفون ارتقا مشتریان. این شرکت در حال حاضر دارای یک درپوش بازار ارزش 1.5 تریلیون دلار و این می تواند در مسیر تبدیل شدن به اولین $2 تریلیون شرکت در 2021.

هیچ مجموعه تاریخ برای جدید اپل, اطلاعیه ها و اپل معمولا دارای حوادث در اوایل ماه سپتامبر پس از سامسونگ اعلام کرد سقوط آن صف Galaxy Note و Galaxy برابر دستگاه های.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن