کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه beginner's guide

نینتندو استقبال ما را به جهان از ماریو با کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه. معشوق سری در زمان اندکی شیب در محبوبی

توسط DOSTEMANSALAM در 8 مرداد 1399

نینتندو استقبال ما را به جهان از ماریو با کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه. معشوق سری در زمان اندکی شیب در محبوبیت با رنگ چلپ چلوپ و Sticker Starاما اوریگامی پادشاه می یابد راه خود را به بازیکنان قلب حتی بدون اصلی مبارزه با سیستم.

این بازی به ارمغان می آورد شوخ طبعی داستان و شخصیت های جدید است که به خوبی شناخته شده در کاغذ ماریو سری. و اگر چه این یک بازی بچه ها وجود دارد به بخش گیم پلی است که می تواند به ما ترک یک کمی متلاطم و نا امید. می توان آن را سخت به حرکت بازی به دلیل آن است که یک جهان بزرگتر است که در حال مرگ است به کاوش. وجود سنگهای پنهان در همه جا در این بازی که منجر به برخی از موارد عبور ما از آنجا که ما نه به دنبال نزدیک به اندازه کافی.

زمانی که برای اولین بار با شروع از وجود دارد چند چیز شما نیاز به نگه داشتن چشم را برای به منظور موفق شدن. با بسیاری از اقلام و چیزهایی که برای پیدا کردن آن می تواند طاقت فرسا. خوشبختانه ما چند راهنمایی برای کمک به شما در صرفه جویی در پادشاهی قارچ!

مطالعه بیشتر

وزغ در حال مبدل به عنوان هر چیزی و آنها همه جا هستند

Paper Mario: The Origami King Toad as a Scorpion

پیدا کردن و جمع آوری وزغ شده اند که خورده سرگرم کننده و چالش برانگیز است. بخشی از مشکل این است که یک وزغ را می توان به هر چیزی کاملا. از برگ درختان به اشکالات به بیل, این وزغ را تجربه ناگوار خورده به اشیاء روزمره و موارد. و اگر چه آن را کمی خنده دار به عنوان خوانده شده چگونه وزغ احساس می کند هنگامی که آن را گشوده می توان آن را خسته کننده به سعی کنید برای پیدا کردن هر وزغ که 100% تکمیل امتیاز.

شکار کردن تمام وزغ می توانید احساس می کنید غیر ممکن است. اگر چه خورده وزغ ایستادگی کردن کمی (یا بودن پنبه ای-تا توپ نیم چسبیده در زیر سنگ و یا ظاهر شدن به عنوان اوریگامی پروانه ها), آن را هنوز هم می تواند انجام وظیفه ای دشوار برای پیگیری این افراد پایین است. آنها حتی گاهی اوقات پنهان در پشت درختان و بوته و آن را حتی سخت تر به آنها را پیدا کنید. آنها به معنای واقعی کلمه در همه جا و می تواند همه چیز را. مطمئن شوید برای بررسی هر آیتم در یک سطح برای پیدا کردن همه وزغ که در واقع منجر به نقطه بعدی.

خرید وزغ بل و لوازم جانبی در اسرع وقت

به عنوان به زودی به عنوان لوازم جانبی فروشگاه باز است در وزغ شهر وزغ پشت پیشخوان به شما ارائه می دهد یک فرصت برای خرید یک وزغ بل و لوازم جانبی. این شانس را در حال حاضر و فقط آن را خرید. این کمک خواهد کرد که در محل مزاحم وزغ است که پنهان شده است در همه جا در سراسر نقشه. این باعث می شود سنجاق کردن وزغ,' محل در طول بازی خود را راه آسان تر است. اگر چه آن را نمی کند به شما دقیقا بگویید که در آن وزغ است و پنهان کردن آن را به شما می دهد یک بیت از یک ایده که در آن برای شروع به جستجو.

مطمئن شوید که برای تجهیز آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هنگامی که بازیکنان در درون محدوده خاصی از یک وزغ کوچک زنگ صدا خواهد شد و بل شاخص ظاهر خواهد شد بیش از ماریو ، این به شما می دهد یک فرصت برای کشف مجاورت برای دیدن اگر شما می توانید پیدا کردن وزغ. و مطمئن باشید برای بررسی مناطق بالا و پایین ماریو چرا که گاهی اوقات وزغ پنهان وجود دارد (مکان های مانند دیوارهای غار زیرزمینی تونل ها و مسیرهای, و غیره.).

نگه داشتن چشم در اطلاعیه ها

یکی از ویژگی های این بازی است که به صورت دوره ای و اطلاعیه ها خواهد بود ساخته شده برای کمک به راهنمای شما. این اطلاعیه به شما خواهد گفت که ساختمان های جدید در وزغ شهر باز هستند, گزینه های جدید در عرصه نبرد در دسترس هستند زمانی که تجهیزات جدید در دسترس است و دیگر به روز رسانی است که می تواند واقعا مفید است.

بازی تلاش می کند برای کمک به آن را آسان برای شما به شنیدن زمانی که یک اطلاعیه در حال آمدن است. یک حلقه کوچک اتفاق می افتد و در گوشه بالا سمت راست کمی اطلاعات ظاهر خواهد شد. مطمئن شوید که برای نگه داشتن گوش باز و چشم را برای این اطلاعیه ویژه!

نترس به درخواست وزغ برای کمک به

بیایید واقعی: این بسیار شرم آور به درخواست یک وزغ برای کمک به. آنها دوستداشتنی است اما دانستن اینکه چگونه اغلب این بچه ها کمی درمانده هستند و ما باید برای نجات آنها باعث می شود درخواست آنها را برای کمک به یک کمی شرم آور است. اما درخواست وزغ به صورت واقعا می تواند کمک به افزایش شانس خود را از گرفتن در این بازدید خوب در برابر دشمنان قوی.

زمانی که در یک نبرد وزغ در جمعیت ساخته شده از وزغ شما ذخیره کرده اید را در طول بازی. به آرامی جمعیت بزرگتر می شود که شما در پیدا کردن بیشتر وزغ. شما مجبور به پرداخت وزغ به منظور رسیدن به آنها را برای کمک به, اما زمانی که شما گیر در یک نبرد سخت این بچه ها کمی واقعا می تواند مبارزه خود را در راه آسان تر است. وزغ را به شما نشان می دهد چگونه شما ارتباط برقرار کردن با بازی هیئت مدیره و حرکت در سراسر آن و یا در طول یک به طور منظم دشمن مبارزه وزغ حرکت خواهد کرد فضاهای برای شما. آن می تواند کمک به شما صرفه جویی از هزینه های پول در وقت های اضافی نیز هست.

Paper Mario: Origami King

همه چیز را بررسی

درست مانند هر دیگر کاغذ ماریو بازی وجود دارد چیزهای پنهان در اکثر مبهم و مکان های مخفی. برخی از مکان های مخفی شما قادر خواهید بود برای دیدن در حالی که دیگران خواهد آمد به عنوان یک شگفتی کامل. راه سازندگان آیتم های مخفی در سراسر هر سطح باهوش است, سرگرم کننده و گاهی اوقات خسته کننده اعصاب. گاهی اوقات شما قادر خواهید بود برای دیدن یک آیتم یا یک وزغ مخفی خیلی نزدیک اما برای برخی از دلیل شما فقط نمی تواند کشف کردن که چگونه است که وزغ وجود دارد و یا چگونه شما را در رسیدن به آن است.

مطمئن باشید که برای ارتباط برقرار کردن با همه چیز را در محیط زیست است. از برخورد به دیوار با چکش خود را به پرش در هر کجا که شما می توانید مطمئن شوید که برای چک کردن همه چیز. وجود معابر مخفی و پنهان سینه گنج در همه جا در این بازی شما هرگز واقعا می دانید که هنگامی که یکی را نشان می دهد.

استفاده از نبرد آزمایشگاه

درست مانند هر دیگر کاغذ ماریو بازی نبرد سیستم نیاز به زمان بندی خوب خود را در بخشی. هر سلاح و حمله آیتم است که شما می توانید اضافه کردن افزایش آسیب یا حمله به استراتژی است که کمی متفاوت از آنچه شما استفاده می شود. پرتاب چکش های مختلف داشته اعتصاب الگوی از ماریو را به طور منظم چکش و آتش گل نیاز به پرتاب کاملا به پایان رسیده اگر شما می خواهید که "عالی!" ضربه " است. شما همچنین می توانید تمرین امنیت برای جلوگیری از آسیب های اضافی است که شما نمی توانید خطر ابتلا به. برای دریافت اضافی که آسیب در دشمنان و یا افزایش خود را در حفاظت از مهارت های شما نیاز به زمان هر حرکت درست و مناسب است. و محل مناسبی برای انجام این نبرد آزمایشگاه.

نبرد آزمایشگاه نه تنها یک محل برای دریافت تمرین خوبی در; شما همچنین می توانید آیتم هایی که کمک به شما در نبرد. یکی از موارد شما می توانید زمان های it. این کمک خواهد کرد که افزایش زمان خود را در جنگ و یا حتی اضافه کردن سکه برای شما به گسترش زمان خود را اگر شما نبرد تایمر صفر قبل از شما به پایان رسید خود را تبدیل می شود.

درختان و گیاهان شیرینی

شیرینی است که یک کالا در این بازی است. ما را تشویق به صرفه جویی در کاغذ ماریو جهان, بنابراین ما نیاز به پر کردن ته چاله که پادشاه Olly ایجاد کرده است تا مبادا فقیر شیرین وزغ شد به سقوط. که در آن برف می آید در اکثر دستی. با پرتاب تکه کاغذ بر روی حفره های جهان می شود وصله و امن است. متاسفانه ما به طور مداوم جمع آوری شیرینی و سوراخ بزرگتر و مانع راه ما را بیشتر به بازی می رویم.

این مهم است به یاد داشته باشید که تمام زندگی گیاهی در این بازی در واقع دارای پولک. از درختان به گل به صورت تصادفی علف های هرز از گیاهان در اریگامی پادشاه باید شیرینی پنهان شده در آنها است. این کمک خواهد کرد که نگه داشتن شما را از همیشه در حال اجرا و گرفتن گیر کرده است.

نگاهی به زمان برای استراحت بر روی نیمکت

در طول بازی وجود دارد یک سری از نیمکت است که می تواند یافت می شود. مطمئن شوید که به زمان خود مشغول گیم پلی به توقف و استراحت! هر نیمکت شما توقف در به شما می دهد دوباره پر کردن سلامت خود را. این محل مناسب برای توقف و استراحت به ویژه پس از جنگ و یا کشش طولانی از آسان دعوا.

همچنین کمک می کند که ماریو و اولیویا یک بیت زیبا محاوره ای بسته که مشخصه شما استراحت در. این یک راه سرگرم کننده برای دریافت به دانستن اولیویا کمی بهتر و یاد بگیرند که چگونه ما ماجراجویی جدید اچ جهان را می بیند.

پیدا کردن سنسور آزمایشگاه دفاتر ماهواره ای

سنسور آزمایشگاه یکی از جدیدترین مکان های ارائه شده در اریگامی پادشاه. هنگامی که شما در باز کردن سنسور آزمایشگاه دفتر اصلی آن را تبدیل به یکی از سریعترین راه به سر به عقب به وزغ شهر. اگر چه پیچ و تاب لوله ها را می توان در مکان های مختلف در طول بازی وجود دارد همچنین سنسور آزمایشگاه دفاتر ماهواره ای. هر سنسور آزمایشگاه های ماهواره ای دفتر اجازه می دهد تا شما با استفاده از آن فکس سفر به سر به دفتر اصلی و یک پیچ و تاب لوله درست در مقابل دفتر اصلی شما را به وزغ شهر. این می تواند کمک به شما در پشت سر به وزغ شهر هنگامی که شما یافت نشد, لوله فقط رتبهدهی نشده است.

علاوه بر این سنسور آزمایشگاه main office یک وزغ است که دوست دارد به بازی با تجهیزات. به صورت دوره ای آن را به شما ارائه آیتم های جدید است که کمک خواهد کرد که شما را در راه های مختلف در طول بازی. از یک وزغ رادار به بسته بندی شما می توانید آیتم هایی که باید یک پنجره زمان به استفاده از, اما بسیار مفید در تلاش خود را برای نجات شاهزاده خانم.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن