اپل به توسعه دهندگان می تواند چالش App Store قوانین

اپل در یک پست طولانی در مورد آن توسعه فن آوری های جدید اپل اعلام کرده است تغییرات در فروشگاه

توسط DOSTEMANSALAM در 3 تیر 1399
Apple
اپل

در یک پست طولانی در مورد آن توسعه فن آوری های جدید اپل اعلام کرده است تغییرات در فروشگاه App نقد و بررسی فرایند است که ممکن است باعث این هی ایمیل برنامه جنجال. غول فن آوری گفت: توسعه دهندگان نه تنها قادر خواهید بود به درخواست تجدید نظر تصمیم خود را در مورد برنامه خود را نقض یک فروشگاه App راهنما — آنها همچنین قادر خواهید بود برای به چالش کشیدن دستورالعمل های خود را. بیشتر اپل دیگر نمی خواهد به تاخیر رفع اشکال rollouts بیش نقض دستورالعمل برای برنامه های کاربردی که در حال حاضر در دسترس در فروشگاه App. توسعه دهندگان خواهد شد فرصتی برای پرداختن به خود نقض در آینده خود را تسلیم به جای.

اگر شما به یاد بیاورید سیب و Basecamp قفل شاخ در طول هفته گذشته بیش دومی را "هی" چند پلت فرم سرویس های ایمیل. ایمیل برنامه نیاز به یک اشتراک است که هزینه های حداقل 99 دلار در سال برای کار و توسعه آن را طراحی شده به طوری که مشتریان را مجبور به پرداخت در وب سایت به جای آن از داخل خود نرم افزار. که نمی نشستن به خوبی با اپل بوده که 15 تا 30 درصد کمیسیون همه در برنامه خریدهای و پرداخت می شود. زمانی که Basecamp سعی در ارائه یک رفع اشکال اپل حاضر به انتشار آن است. آن را ذکر یک فروشگاه App راهنما در آن رد نامه آمده است:

"اگر شما می خواهید برای باز کردن ویژگی های و یا قابلیت های خود را درون برنامه شما باید با استفاده از در برنامه خرید. برنامه شما نیاز به مشتریان به خرید محتوای اشتراک و یا ویژگی های خارج از برنامه اما کسانی که در مورد در دسترس هستند در دسترس به عنوان در برنامه خرید در داخل نرم افزار به عنوان مورد نیاز توسط فروشگاه App نقد و بررسی دستورالعمل..."

اپل SVP فیل شیلر گفته TechCrunch در مصاحبه ای که هی برنامه iOS تایید شد در خطا و مک برنامه رد شد از گرفتن بروید. او همچنین گفت که این غول تکنولوژی نیست با توجه به هر گونه تغییر حکومت به جای Basecamp اما همه چیز را به وضوح تغییر پس از آن.

Basecamp مدیر عامل Jason سرخ شده در پاسخ به شیلر و اپل در یک نامه توضیح داد که مسئله واقعی با فروشگاه برنامه اپل پرداخت سیاست نیست پول خود را اما "عدم انتخاب و چگونه اپل به زور درج خود را بین [این] شرکت و [آن] مشتری است." David Heinemeier Hansson, Basecamp بنیانگذاران و CTO نیز علنا اعلام کرد که این شرکت نمی خواهد به اپل خواسته است. اپل در نهایت کوتاه آمد و تصویب مجدد نرم افزار بعد از Basecamp بهینه سازی آن را به طوری که آن را ارائه می دهد کاربران iOS رایگان 14 روز محاکمه است.

به تازگی اعلام کرد تغییرات به راه اپل معاملات با راهنمای مسائل اجرا خواهد شد مدتی در این تابستان. اپل نمی استادانه درست شده در مورد چگونگی روند کار خواهد کرد دقیقا, اگر چه, و چگونه آن را تعیین خواهد کرد که آیا شکایت حکم یک تغییر در آن فروشگاه App قوانین.

گرفتن همه آخرین اخبار از WWDC سال 2020!

در این مقاله: اپل wwdc2020, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب