AOC فایل های اندازه گیری به کشتن نظامی ایالات متحده حرکت یا کشش ناگهانی جریان به عنوان نبرد بیش از معترضان ممنوعیت گرم کردن


Alexandria Ocasio-Cortez speaking at a press conference in Queens in New York on April 14, 2020.

اسکندریه Ocasio-کورتز در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در کوئینز در نیویورک در 14 آوریل سال 2020 است.
عکس: یوهانس Eisele/AFP (گتی ایماژ)

نماینده ایالات متحده اسکندریه Ocasio کورتز برنامه به فایل اصلاحیه که هر بار بخشی از ارتش ایالات متحده از هزینه های بودجه فدرال به کار حساب در هر “تصویری بازی esports یا زنده جریان پلت فرم” معاون گزارش روز چهارشنبه. در همان زمان برجسته های حقوق مدنی خواستار خدمات شاخه بلافاصله معکوس ممنوعیت از کاربرانی که تا به حال با انتقاد از نظامی در حرکت یا کشش ناگهانی تماس آنها را خلاف قانون اساسی است.

تبلیغات

رسمی کشش و اختلاف کانال های اجرا شده توسط ارتش ایالات متحده—و پس از آن نیروی دریایی ایالات متحده—را به خود جلب توجه در هفته های اخیر برای ممنوع کردن کاربران است که تردید نظامی esports تیم در موضوعاتی مانند خود “مورد علاقه w4r جرم و جنایت است.” ارتش گفت: آن را ممنوع کرده بود صدها نفر از کاربران در حالی که نیروی دریایی بوده و ممنوع کردن کاربران برای بالا آوردن موضوعات مانند استخدام تکنیک یا ادی گالاگر مهر و موم نیروی دریایی متهم به جنایات در عراق بود که بعد از عفو توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

که به نوبه خود باعث Streisand Effect. Tاو ACLU caچرا دانیم که پر ممنوعیت یک نقض متمم اول قانون اساسی مطابق با های اخیر فدرال احکام دادگاه (در یک دست کت و شلوار در برابر تهمت) نتیجه رسید که بر خلاف افراد خصوصی مقامات دولتی نمی تواند بلوک اعضای عمومی از زیر و یا درگیر شدن با حساب های مورد استفاده برای کسب و کار رسمی دولت. روز چهارشنبه در دانشگاه کلمبیا نایت متمم اول قانون اساسی موسسه با ارسال نامه ای به ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی و خواستار آن است که آنها بلافاصله متوقف منع کاربران از @USArmyEsports و @AmericasNavy حرکت یا کشش ناگهانی کانال بر اساس دیدگاه به نمایندگی از اردن Uhl یک فعال سیاسی که بسیج کاربران برای پرسیدن سوال مهم از esports تیم و ممنوع اعلام شد به عنوان یک نتیجه:

همچنین روشن است که آقای Uhl (و دیگران) ممنوع شد بر اساس ديدگاه ضمنی در خود پرسش ها و پیام های. آنها ممنوع شد پس از آنها مشغول سخنرانی انتقادی از ارتش جلب توجه به جنایات جنگی انتقاد از تیم’ پاسخ به سوالات در مورد جنایات جنگی و یا سوالات مطرح شده در مورد رئیس جمهور تصمیم به عفو سربازان به جرم جنایات جنگی… پیام بودند ناب سیاسی در سخنرانی که در “هسته متمم اول قانون اساسی.” و نه دولت با اقتدار در یک فروم مثل این یکی به اتخاذ قوانین است که به طور موثر منع کنندگان از انتقاد نظامی است.

تبلیغات

بسیاری از کاربران گفته بودند درگیر در اعتراض مشروع و ممنوع بودند روشنی-سرکوب آزادی بیان است. Fatima Al-Essa یک کاربر توییتر که گفت: Gizmodo این هفته پدر و مادر او تا به حال فرار از عراق به سوئیس در طول جنگ عراق گفت که او ممنوع در ثانیه برای پرسیدن “چگونه بسیاری از xp که تو حمله هواپیماهای بدون سرنشین عراق ، Electronic Frontier Foundation حقوقی همکار نائومی Gilens گفت: Gizmodo این ممنوعیت هستند “سادگی خلاف قانون اساسی” است و نظامی نمی تواند “حق” به سانسور در موافقت نامه های کاربر به دلیل این نیست که “هر راست به نقض متمم اول قانون اساسی در وهله اول است.”

در چهارشنبه Ocasio-کورتز نیز در زمینه اصلاحیه به مجلس تخصیص بودجه لایحه که منع نظامی ایالات متحده خدمات شعب با استفاده از بودجه در قانون برای حفظ “حضور در Twitch.com و یا هر بازی ویدیویی e-ورزشی و یا livestreaming پلت فرم.” که قرار دادن یک توقف به چه تبدیل شده است قابل ملاحظه و خزنده سرمایه گذاری توسط ارتش از اوایل 2000s زمانی که ارتش صرف 10 میلیون دلار در حال توسعه یک بازی به نام ارتش امریکا که مجازی قتل به استخدام ابزار با هدف در افراد جوان است. در سال 2019 ارتش ایالات متحده گروهبان. 1st Class کریستوفر جونز گفت WBALTV 11 که بیش از 7000 ارتش اعمال کرده بود برای پیوستن به آن esports تیم با 16 در نهایت انتخاب شده برای سه سال به طور موقت وظیفه و مأموریت سفر به, مدارس و, ویدئویی, حوادث در یک 18 چرخ, بازی, تریلر.

به عنوان معاون اشاره کرد که این قانون به تصویب مجلس (که نیاز به عبور از طریق کمیته تخصیص و دیگران) قبل از آن حتی می توانید با رفتن به سنا که در حال حاضر در کنترل جمهوری خواهان و در نتیجه به نظر می رسد نه بعید است به تصویب. بنابراین روشن نیست که چگونه قوی شانس هستند که اصلاح آن را به قانون فدرال—حداقل در این سال است.

تبلیغات

“این فوق العاده غیر مسئولانه برای ارتش و نیروی دریایی به استخدام تاثیرپذیر افراد جوان و کودکان از طریق جریان زنده سیستم عامل” Ocasio-کورتز گفت: معاون. “جنگ یک بازی نیست و سپاه تفنگداران دریایی’ تصمیم به شرکت در این ابزار استخدام باید یک سیگنال روشن به دیگر شاخه های نظامی برای توقف این عمل به طور کامل.”

برای آن بخش نظامی که قبلا گفته Gizmodo که ممنوع شد و در واقع برای آزار و اذیت خود را esports تیم استدلال که بعید به نظر می رسد به نگه دارید تا در دادگاه:

ارتش ایالات متحده eSports تیم صفحات رسانه های اجتماعی بودند که هرزنامهای با ‘مورد علاقه خود را چه جنایت جنگی’ memes و سوالات. این eSports تیم مسدود عبارت ‘جنایت جنگی’ در آن حرکت یا کشش ناگهانی کانال پس از کشف این روند به معنای ترول و آزار و اذیت این تیم است. حرکت یا کشش ناگهانی اعضا استفاده خلاق املا به ادامه پست های مرتبط. ارتش ایالات متحده eSports تیم ممنوع کاربران برای رفتار در نظر گرفته شده به آزار و اذیت تنزل و ارعاب که نقض کشش جامعه دستورالعمل.

تبلیغات

Uhl که توضیح داده شده به معاون که استخدام است “بسیار درنده فرآیند می رود که پس از بچه ها که گرفتار این اسطوره جنگ تداوم توسط رسانه” گفت: Gizmodo از طریق توییتر DM که او تحت تاثیر قرار گرفته بود که چگونه به سرعت و مدنی نقل مکان کرد و در مورد این مسئله.

“واکنش و پاسخ واقعا مرا شگفت زده کرد در یک راه خوب” Uhl نوشت. “آن را تشویق به دیدن بسیاری از مردم بلافاصله موافقت آن را غیر قابل قبول و مراحل را نسبت به تغییر همه چیز بهتر است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>