سالانه PS Plus و PS در حال حاضر عضویت قطره به $42 در آمازون

PlayStation Pro

Engadget

اگر شما عضویت پلی استیشن پلاس در مورد به پایان می رسد اکنون زمان مناسبی برای گسترش آن است. شرکت آمازون با تخفیف 12 ماه پیش پرداخت پلی استیشن پلاس و پلی استیشن در حال حاضر اشتراک برای $42. در حالی که ما دیده خرده فروشان مانند Newegg به فروش سالانه پلی استیشن پلاس اشتراک برای به عنوان کم به عنوان $40 که توسعه تنها در دسترس برای یک زمان کوتاه است.

خرید پلی استیشن پلاس (1 سال) در آمازون – $42

خرید پلی استیشن در حال حاضر (1 سال) در آمازون – $42

آمازون ارائه خواهد شد هر دو کدهای دیجیتالی, بنابراین بدون نیاز به صبر کردن برای هر چیزی در پست الکترونیکی. اما یک چیز را به یاد داشته باشید که شما نیاز به اضافه کردن پیش پرداخت کدهای سبد خرید خود را قبل از اینکه شما قادر خواهید بود برای دیدن قیمت فروش.

پلی استیشن پلاس عملا اجباری اگر شما می خواهید به بازی آنلاین است. اما برای بسیاری از مردم به دلیل دریافت خدمات به صورت رایگان, بازی سونی دهد و به دور از هر ماه. با پلی استیشن 4 در سال های گرگ و میش پلی استیشن به علاوه تا به حال برخی از کنسول بهترین عناوین از جمله بازی Uncharted 4 و سایه کلوسوس, در ارائه در ماه های اخیر. موجود در ژوئن به ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم و جنگ ستارگان Battlefront II.

Sony نشده گفت: اگر پلی استیشن 5 صاحبان نیاز به سرویس بازی آنلاین, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد حمل بیش از. این شرکت اعلام کرده این سیستم قادر خواهد بود به بازی “اکثریت قریب به اتفاق” از عناوین PS4.

به عنوان برای پلی استیشن در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را به جریان بیش از 700 PS2, PS3 و PS4 عنوان بر روی PlayStation 4 و PC. مگر اینکه شما می خواهید به دوباره بازی های کلاسیک مانند میمون فرار و ابر تیرهما فکر می کنم پلی استیشن پلاس معامله بهتر برای اکثر مردم است.

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide, پلی استیشن 4, پلی استیشن 5, بازی های ویدئویی, PS5, PS4, پلی استیشن, پلی استیشن پلاس, خدمات, sony, آمازون, پلی استیشن در حال حاضر, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>