Android آینده از ویژگی ضبط تماس می تواند منطقه محدود

Engadget در اوایل سال جاری یک APK teardown نشان داد که گوگل مشغول به کار بود در اضافه کردن ی

توسط DOSTEMANSALAM در 6 اردیبهشت 1399
Google Pixel 4
Engadget

در اوایل سال جاری یک APK teardown نشان داد که گوگل مشغول به کار بود در اضافه کردن یک ویژگی ضبط تماس به تلفن خود را برنامه. این هفته XDA توسعه دهندگان گزارش شده است که آن را ممکن است در حال حاضر نورد از برای برخی از گوشی های نوکیا در هند. در حال حاضر ورود این ویژگی به نظر می رسد حتی بیشتر احتمال دارد که خود گوگل نوشته شده پشتیبانی سند در مورد نحوه استفاده از برنامه تلفن برای ضبط یک تماس. این سند پس گرفته شده است اما ما اسیر یک عکس و ارسال آن را در پایین این پست.

با توجه به گوگل پشتیبانی صفحه به منظور ضبط یک تماس دستگاه باید اجرا آندروید 9 یا بعد از آن و آن را به آخرین نسخه از این نرم افزار تلفن "در پشتیبانی از دستگاه و کشور و یا منطقه است." اما مشخص نیست چه کسانی که با دستگاه های کشورها یا مناطق شد. ضبط یک تماس است که ظاهرا به عنوان ساده به عنوان باز کردن برنامه تلفن ساخت و یا دریافت تماس و هدف قرار دادن دکمه ضبط روی صفحه نمایش است.

این سند در ادامه می گویند که هنگامی که شما ضبط تماس برای اولین بار به شما توصیه می شود که شما مسئول مطابق با قوانین محلی (بسیاری از مناطق نیاز به رضایت همه طرفین قبل از ضبط تماس). آن می گوید: "هنگامی که شما شروع به ضبط طرف دیگر می شنود و افشای اطلاع آنها که تماس در حال ثبت. هنگامی که شما را متوقف ضبط طرف دیگر می شنود و افشای اطلاع آنها که ضبط تماس به پایان رسیده است." علاوه بر این سند گفت که شما می توانید ضبط تا زمانی که طرف دیگر برداشت تا اگر تماس در انتظار نگه داشته و یا قطع و یا اگر شما شروع یک کنفرانس تلفنی.

ثبت تماس ها ذخیره شده بر روی دستگاه و نه در ابر. شما می توانید دسترسی به آنها را از طریق نرم افزار تلفن; به سادگی شیر تازه ها و سپس نام تماس گیرنده. از آنجا شما می توانید ضبط آن را حذف کنید و یا به اشتراک گذاری تماس از طریق ایمیل و یا برنامه های پیام رسانی.

هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال فقط در زمانی که خواهیم دید این ویژگی می رسند در آندروید, اما با چند مشتریان در هند در حال حاضر شاهد آن است و گوگل انتشارات (و سپس برداشت) خود را حمایت رسمی سند برای آن ما در حال حدس زدن آن می تواند بسیار به زودی.

Google Call Recording
گوگل
در این مقاله: گوگل, آندروید, ضبط تماس ها, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب