آندروید 11 بتا hands-on: بیشتر کنترل بیشتر درهم و برهمی

گوگل به تازگی راه اندازی آندروید 11 بتا عمومی و برای بسیاری از ما این خواهد بود که ما شانس اول برای پیش نمایش تغییرات در آینده به این سیستم عامل. این 1.72 GB به روز رسانی وعده کشت و بهبود اطراف پیام ناوبری چند وظیفه ای و حفظ حریم خصوصی به ذکر back-end پیشرفت برای توسعه دهندگان. اگر شما مایل به تجارت پایدار خود را تجربه آندروید برای یک برنامه به طور بالقوه حشره دار پیش نمایش و شما باید یک صفحه 2 و یا جدیدتر شما می توانید ثبت نام در برنامه بتا و تست آن را امروز. اما به یاد داشته باشید که اگر شما تغییر ذهن خود را پس از گرفتن پیش نمایش و می خواهید به بازگشت به طور منظم آندروید خود را داده خواهد رفت.

پیام با سازمان بهتر و یادآوری

یکی از قابل توجه ترین به روز رسانی های آینده برای آندروید 11 توسط حباب های کوچکی از orbs که شناور بر روی صفحه نمایش خود را بالاتر از همه برنامه های دیگر است که به شما اجازه باز کردن پیام ویندوز در هر نقطه. این بسیار شبیه به سر چت در Facebook را دريده و حباب در دسترس خواهد بود با هر برنامه که باعث می شود استفاده از API. در حال حاضر تنها برنامه است که با استفاده از حباب است… Facebook Messenger. که عجیب و غریب است که توجه به آن به نظر می رسد به پشتیبانی از آندروید پیام های خود گوگل تصویر متحرک نشان دادن ویژگی های جدید. اما در طول تست حباب کار نمی کند که در همه.

گالری اندروید: 11 beta دست | 9 عکس


9
  • +5

توسعه دهندگان خواهد شد که برای فعال کردن حباب ها برای شما شروع به دیدن برنامه های بیشتر کار با این. ما رسیده ایم به تلگرام و واتساپ برای دیدن اگر آنها برنامه ریزی برای پشتیبانی از این ویژگی, و دومی کاهش یافته است به نظر. تلگرام هنوز به پاسخ در حالی که گوگل می گوید پیام های پشتیبانی است که به زودی.

این که آیا شما به نفع Wechat, WhatsApp, پیام, Instagram, Facebook Messenger و یا هر یک از مجموعهای از برنامه های چت موجود امروز می توان آن را بکشید به ماندن در بالای همه مردم در تلاش برای تماس با شما. آندروید 11 بتا ویژگی های یک منطقه در اطلاعیه سایه که باعث تمام پیام های خود را بنابراین شما می توانید آدرس هشدار که نیاز به پاسخ قبل از حضور خود Instagram likes یا توییتر قلب. اگر شما نمی توانید پاسخ بلافاصله شما همچنین می توانید یک یادآوری برای رسیدن به آن است. من مانند در اختیار داشتن تمام مکالمات سازمان منظمی در بالای صفحه وجود دارد اما چیزهای دیگر نیز در نظر گرفتن فضای در سایه اطلاع رسانی مانند کنترل رسانه که ممکن است این کمتر مانند ماری کوندو-ing و بیشتر شبیه به هم ریختن.

آسان تر دستگاه و کنترل رسانه ها

یکی از چیزهایی که در اتاق سریع به قسمت تنظیمات در بالای لیست خود را از اطلاعیه جدید مداوم media player. در این نسخه بتا شما می خواهم که به فعال کردن گزینه های توسعه دهنده (توسط بارها و بارها هدف قرار دادن شماره ساخت در پایین در مورد گوشی صفحه) و سپس فعال کردن “رسانه سرگیری” تنظیم می باشد. اگر شما این کار را انجام نمی, رسانه, کنترل نگاه همان است که آنها در اندروید 10.

Android 11 beta screenshot of media widget

تصویر توسط Cherlynn کم

پس از من فعال از ویژگی های یک ویجت کوچک در مورد اندازه 3×2 تنظیمات سریع آیکون به نظر می رسد ارائه دکمه play/pause بعدی و آهنگ قبلی. این یک روش هوشمند برای گوگل برای ارائه دسترسی آسان به این کنترل بدون در نظر گرفتن فضا در هشدار لیست زیر اگر آن را ندارد, نمایش هنر آلبوم راه های اطلاع رسانی مبتنی بر کنترل انجام دهید. من تحت تاثیر قرار است که گوگل موفق به حفظ همان شش کلید های میانبر در پانل تنظیمات سریع که قبلا تنها یک ردیف از آیکون ها در حال گسترش به دو خط و فشردن اصلی مجموعه ای از گزینه های به حق است. به این ترتیب آن موفق به محل این رسانه ویجت را به سمت چپ برای کنترل بیشتر. اگر شما می خواهم به جای یک رابط ساده تر شما می توانید غیر فعال کردن رسانه ها از سرگیری.

در آندروید, 11, شما دیدن تنظیمات بیشتر پاپ تا زمانی که شما دکمه پاور را فشار دهید. علاوه بر کلید های میانبر برای گوگل, پرداخت, اضطراری, اطلاعات, خاموش کردن و راه اندازی مجدد مثل قبل صفحه نیز خود را نشان می دهد دستگاه های متصل. من تا به حال به مطمئن شوید که گوگل صفحه اصلی برنامه نصب شده بود و پس از من, همه من همگام سازی چراغ نشان داد. من هوشمند بلندگو نمایش و ساعتهای نیست هر چند. گوگل گفت: Engadget که همه دستگاه ها در صفحه اصلی برنامه در حال حاضر نشان می دهد که “ما در حال کار بر روی اضافه کردن پشتیبانی برای دستگاه های بیشتر.”

هر نور تا به حال یک فرد کاشی در کاشی از شبکه کنترل می شود همه آنها را — شما می توانید تنظیم مجدد این منظور اگر شما ترجیح می دهند. من فقط در مورد پنج دستگاه متصل به این صفحه نسبتا قابل کنترل اما من تصور آن را می خواهم سنگین اگر شما بیش از ده متصل می شود. بهره برداری از “همه چراغ” کاشی و هنگامی که تبدیل همه آنها را در 8 درصد است که شبیه به یک روال از پیش تعیین شده. من همکار کریس Velazco او چراغ تبدیل تمام راه را تا 100 درصد زمانی که او این کار را پس از آن روشن ما تجربه متنوع است. ما رسیده ایم به گوگل برای روشن شدن این آثار چگونه و به روز رسانی خواهد شد زمانی که ما گوش به عقب. من می توانم پیدا کردن یک راه برای اضافه کردن تنظیمات دیگر را هر چند مانند تبدیل آنها به 50 درصد پس از 8 درصد سطح بنابراین من احتمالا هنوز بر روی صفحه اصلی گوگل به صورت از پیش تعیین شده من روشنایی پروفایل.

کریس Velazco / Engadget

پیشنهاد برنامه های ردیف و سایر ترفند کوچک

آندروید 11 نیز به معنای احساس شهودی درک بهتر آنچه شما انجام و ارائه پیشنهادات مناسب است. صفحه کلید و تکمیل خودکار برنامه های, به عنوان مثال قادر خواهید بود به “ایمن ارائه چارچوب خاص اشخاص و رشته ها” به طور مستقیم در نوار پیشنهاد. آن را بسیار روشن و در عین حال که این چه معنی ای غیر از شاید یک نقشه پین برای یک رستوران اشاره کردید در چت و یا یک لابرادور GIF زمانی که شما صحبت کردن در مورد آزمایشگاه به جای corgi یکی. مفید برای افرادی که تا حد زیادی با استفاده از کنترل صوتی برای ارتباط برقرار کردن با خود گوشی های اندروید, 11 را دریافت کنید عاقلانه تر در مورد چه چیزی بر روی صفحه نمایش و تولید برچسب برای عناصر مانند تصاویر یا منو برای ناوبری آسان تر است.

نه از این ترفند در دسترس بود برای تست و در عین حال از توسعه دهندگان مجبور به ساخت پشتیبانی از آنها را به برنامه های خود را. اما من یک فرصت برای دیدن جدید گوگل پیشنهاد ردیف از برنامه های. هنگامی که شما نصب پیش نمایش روی صفحه برنامه را بی درنگ شما برای فعال کردن این ویژگی. اگر شما یک ردیف جدید از آیکون به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را در بالای نوار جستجو و زیر موجود خود را پایین خط از برنامه.

من تست Android beta برای همه است که مدتها پس از آن تعجب آور نیست که پیشنهاد برنامه نیست بسیار مفید است. آن را به من نشان داد چیزهایی مانند یوتیوب, Clock, Gmail, راهنمایی و Netflix در ابتدا هر چند من بعد از نصب Google صفحه اصلی برنامه جایگزین آن Netflix بکشد با آن به جای. به عنوان آن می ایستد, من مطمئن هستم که اگر من می خواهم به رها کردن یک ردیف از فضا برای برنامه های است که معمولا آنچه من می خواهم به استفاده از فقط رتبهدهی نشده است (و من در حال حاضر پیدا کردن پیشنهادات در 10 اندروید همه برنامه های صفحه بسیار سودمند). شما می توانید این را در تنظیمات اما hilariously برگ پشت یک ردیف از فضای خالی در صفحه اصلی خود را که وجود دارد قبل از.

من درک جدید یک بار مجوز گزینه که آندروید 11 می افزاید: هر چند. زمانی که من نصب Infinite بود و به کمک مالی برنامه دسترسی به میکروفون و دوربین من داده شد, گزینه های اجازه می دهد “در حالی که با استفاده از برنامه” “تنها در این زمان” و یا انکار در دسترس نباشد. دیگر وجود دارد یک محیط است که به نرم افزار دسترسی تمام وقت, که فوق العاده است. من هم سپاسگزار برای یک بار مجوز از آنجایی که من تمایل به نصب برنامه ها فقط برای چک کردن آنها را برای کار و پس از آن فراموش نکنید که برای حذف آنها را پس از. این به من می دهد برخی از صلح از ذهن است که یک سرکش برنامه دسترسی ندارد به من محل و یا میکروفن در پس زمینه.

خلاصه

وجود دارد یک تن بیشتر تغییرات آینده که ما نمی به اتمام عمدتا به دلیل آنها در حال back-end ویژگی های است که نیاز به تست بیشتر. چیزهایی مانند بهتر 5G پشتیبانی به عنوان مثال و همچنین به عنوان مجوز بازنشانی پس از یک دوره طولانی عدم استفاده خواهد نیاز به زمان بیشتری از این دست اجازه می دهد تا. بیشتر توسعه دهندگان نیاز به حمایت برخی از ویژگی های جدید برای ما به یک درک بهتر از چگونه مفید آنها در واقع هستند.

در حالی که قابل توجه ترین ویژگی های جدید در آندروید 11 beta احساس نمی پیشگامانه آنها می تواند برای مفید تر بهتر سازمان یافته با سیستم عامل. آن را فقط باید بیشتر توسعه دهنده پشتیبانی می کند. در حال حاضر اکثر مردم باید جست و خیز این پیش نمایش. در واقع فقط منتظر نسخه پایدار برای راه اندازی است که پیش بینی ما اتفاق خواهد افتاد اکتبر زمانی که گوگل انتظار می رود که به پرده جدید صفحه flagships.

کریس Velazco کمک به این مقاله است.

در این مقاله: آندروید, Android, 11, گوگل, پیکسل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>