Amped استودیو ارائه می دهد ‘تجربی’ VST, پلاگین, پشتیبانی آنلاین آن DAW

Amped Studio online DAW supports VST plugins
Amped استودیو

آنلاین ایستگاه کاری صوتی دیجیتال (DAW) تولید موسیقی برنامه های محبوب هستند زیرا بر خلاف برنامه های محلی آنها می تواند اجرا بر روی دستگاه های که لزوما فوق العاده قدرتمند. اما یک حرکت نزولی این است که شما نمی توانید با استفاده از قدرتمند VST پلاگین ها که توابع مانند کاهش سر و صدا auto-tune یا ابزار نمونه برداری.

Amped استودیو اعلام کرده است که حل این مشکل البته در یک محدود راه با یک تجربی جدید به روز رسانی به نام VST/کنترل از راه دور. این اجازه می دهد تا شما را به اجرای 64 بیتی VST2 پلاگین ها (افکت یا synths) در macOs یا ویندوز 10 سیستم. وجود دارد برخی از محدودیت های جدی ، این پشتیبانی از دیگر فرمت ها و یا سیستم عامل تنها یک افزونه می تواند فعال در یک پروژه در یک زمان و VST پارامتر اتوماسیون کار نخواهد کرد.

این شرکت در حال حاضر ارائه می دهد مبتنی بر وب WAM (وب ماژول های صوتی) پلاگین اما می خواهد به کاربران انتخاب بیشتر. “اگر چه تمرکز اصلی ما این است که همچنان به توسعه و حمایت از WAMs ارائه کاربران با این گزینه اضافه کردن مورد علاقه خود را VSTs به Amped استودیو یک گزینه عالی است” Amped استودیو Bil برایانت گفت MusicRadar. اگر شما علاقه مند شما می توانید جدید نسخه بتا با VST/از راه دور در اینجا.

در این مقاله: Amped استودیو آنلاین ادم کند و تنبل ایستگاه کاری دیجیتال صوتی VST, پلاگین تجربی, بتا, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de