امریکا نژادی بزرگ حساب می آید به صنعت خودرو به عنوان سیاه و سفید فورد کارکنان تماس برای پایان ماشین پلیس تولید

برخی از شرکت های آمریکایی مجبور به آمدن به عیسی در چند هفته گذشته با تقدیرنامه های نژادی کوردلی شکست در محل کا

توسط DOSTEMANSALAM در 19 تیر 1399

برخی از شرکت های آمریکایی مجبور به آمدن به عیسی در چند هفته گذشته با تقدیرنامه های نژادی کوردلی شکست در محل کار تنوع و سهم دیگر به نژادپرستی نهادی — اما برای اکثر این حساب را تا حد زیادی کنار صنعت خودرو است. یا بنابراین ما فکر, قبل از شنوایی است که شرکت فورد موتور دارای یک وضعیت دم است که می تواند منجر به یک بررسی مجدد از خودروساز نقش در اجرای قانون است.

تبلیغات

با توجه به یک نکته در Jalopnik صندوق تعدادی از کارکنان فورد آمد و با هم به افزایش نگرانی در مورد کارفرمای خود را تولید وسایل نقلیه پلیس. فورد نخواهد بود اولین شرکت به آمده و تحت بررسی برای ساخت تجهیزات برای اجرای قانون به عنوان مردمی در سراسر کشور در حال بالا بردن پرچم مورد که می شود قرارداد برای تولید و چه برای استفاده توسط پلیس. از بازیکنان کوچک مانند دوچرخه شرکت — مانند بازحمت حرکت کردن که باعث می شود پلیس دوچرخه — به عظیم مانند آمازون و صورت-تکنولوژی تشخیص تعدادی از شرکت ها رو فشار در حال حاضر و فورد قطعا نیست اولین شرکت داخلی با شورش.

اما پرسش از فورد به اشتراک گذاری در اجرای قانون بازار می تواند در بیشتر زمان نا مناسب برای این خودروساز به عنوان حوادث در علاوه بر این به قیام مرتبط با مرگ جورج فلوید ممکن است به زور برخی از مکالمات ناراحت کننده برای فورد مدیر عامل جیم هاکت — که بنا به فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه به سرعت رد ایده فورد توقف فروش خودروهای پلیس.

داستان پشت: فورد می شود تن از رایگان دید از ساخت ماشین پلیس حتی اگر آنها غیر قابل تعویض بخشی از درآمد تصویر. در نسخه های اخیردو سوم از خودروهای پلیس در آمریکا فورد است. تاج ویکتوریا رهگیر احتمالا به ذهن می آید اما از آن متوقف شد که در سال 2011 است. امروز فورد اجرای قانون کسب و کار رول با فایده نسخه از کاشفان F-150s, اعزامی, اتصالات و گذر. بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند و یا جایی که شما بروید شما تضمین شده است برای دیدن حداقل یک سرویس وسیله نقلیه در عمل پوشیدن یک بیضی آبی. آن را تقویت نام تجاری در ذهن خود را. و به عنوان یک پاداش بودن انتخاب خودرو از سازمان های اجرای قانون می دهد فورد یک حق لاف زدن بیش از خود آمریکا رقبا.

چون فورد در اصل صاحب پلیس بازار و از آنجا که ادارات پلیس در حال رفتن به تبدیل به دوچرخه و اسکوتر در هر زمان به زودی خودروساز احتمالا در یک عجله به پرش به بیرون از ماشین پلیس, کسب و کار, حتی اگر آن را نمی خواهد ارسال آنها را در یک مسیر به ورشکستگی است. فکر می کنم در مورد خود شهر. آیا شما مانند اکثر آمریکایی ها زندگی در یک کشور و یا یک شهر و یا با یک دولت که به خود می بالد در خرید های ساخته شده در امریکا کالا و شاید کاملا برداشت غلطی بخش هایی از قانون اساسی ؟ تصور کنید روابط عمومی سردرد ناشی از مناطق مثل مال شما اگر فورد لغو هزاران نفر از عقد قرارداد در سراسر کشور با این نوع از مقامات منتخب و سپس تصور کنید اگر همه کسانی که در شهرها گفت: جمعیت خود را برای جلوگیری از خرید فورد به دلیل دیترویت شرکت متخلف در آزادی خود یا اول-اصلاح حقوق و یا برخی از دیوانه گه.

از دست دادن آنچه بر روی کاغذ به مقدار یک انگشت شماری از ناوگان فروش به راحتی می تواند با گلوله برف زدن به چیزی بیشتر است به همین دلیل این خودروساز است که به سرعت نزدیک شدن به اخلاقی چهارراه. فورد آفریقایی تبار شبکه یا FAAN یکی از شرکت های داخل دفتر گروه پیوسته که همچنین شامل شبکه های فردی از همجنسگرایان و زنان اسپانیایی ادیان کارکنان و بیشتر — که به ترویج در محل کار تنوع در حالی که همچنین انجام خدمات اجتماعی به نمایندگی از خودروساز در خارج از دفتر. با توجه به ما tipster آن اعضای FAAN که پیشنهاد پایان دادن به فروش به برخی سوء استفاده ادارات پلیس در طول این های اخیر چشم انداز مثبت در پلیس مربوط به مرگ و میر و دیگر اعمال خشونت آمیز نشان می دهد که فورد تامین وسایل نقلیه پلیس به نظر می رسد بیشتر و بیشتر ضد و نقیض به این شرکت اظهار داشت: ارزش.

نامه ای به هاکت و رئیس شرکت بیل فورد در گردش است در فورد ستاد با کارکنان خواسته شده به صورت دیجیتالی ثبت نام. با توجه به برخی از متن این نامه (که می توان به طور کامل در نظرات):

در ژوئن 1st, شما ابلاغ به شرکت تعهد خود را به "سرب از جلو و به طور کامل متعهد به ایجاد این نمایشگاه فقط و فراگیر فرهنگ است که کارکنان ما سزاوار است." ما با تشکر از شما برای رهبری خود را در این ابتکار است. ما همچنین درک و به طور کامل پشتیبانی بیانیه خود را در برابر "اقدامات سطحی" و ما نوشتن به فشار برای عمل توسط شرکت فورد موتور به آدرس ما نقش مهمی در ساختار است که تداوم نژاد پرستی در جامعه است.

در 25 ماه مه سال 2020 جورج فلوید بود به قتل توسط پلیس مینیاپولیس در کنار یک Ford Police Interceptor. روز بعد ماموران پلیس سوار فورد رهگیر پلیس به جمعیت معترضان در شهر نیویورک و لس آنجلس. در طول هفته های گذشته این وسایل نقلیه ما استفاده شده است به استقرار سلاح های شیمیایی ممنوع شده توسط کنوانسیون ژنو.

در طول تاریخ ما از وسایل نقلیه است که فورد کارکنان طراحی و ساخت استفاده شده است به عنوان لوازم جانبی به خشونت پلیس و سرکوب. ما می دانیم که در حالی که بسیاری از پیوستن به پشتیبانی و یا تامین اجرای قانون با نیت خوب این نژادپرستانه پلیس شیوه که طاعون جامعه ما تاریخی و سیستمیک—سابقه و تداوم سیستم توسط فورد برای بیش از 70 سال—همیشه پس از معرفی فورد اولین پلیس بسته در سال 1950. به عنوان یک غیر قابل انکار بخشی از این تاریخچه و سیستم ما دیر به فکر و عمل متفاوت" در نقش ما در نژاد پرستی.

چیزی که به من ایستاده بود فورد مبنی بر "اقدامات سطحی" که من حدس می زنم زیر نسبت به بسیاری از بسیاری از حرکات داد به زندگی ماده اعم از کسانی که خالی #brand اظهارات از متن سفید روی پس زمینه سیاه برای نقاشی های دیواری نقاشی در خیابان ها که ما در حال حاضر در حال فراموش کردن در مورد. واضح فورد پیشنهاد آن را می خواستم برای جلوگیری از این نوع از خالی لب سرویس و در عوض متعهد به ایجاد تغییر واقعی زمانی که فرصت خود را ارائه.

از به نظر می رسد از آن هیچ کس در فورد C-suite در واقع انتظار چنین فرصتی را به آمده است.

هاکت گزارش گرفتار باد نامه اولیه در گردش خون آن و یا حداقل با نوک انگشتانش کردن به احساسات و بلافاصله با صدور یک دفتر یادداشت — در چیزی به نام "Huddle" داخلی — گفت: در حالی که فورد بوده صوتی در مورد حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر تلاش ها با هدف به سمت تنوع و شمول این شرکت معتقد است که هیچ درگیری بین انجام این کارها و در ادامه به ماشین پلیس. در اینجا بخشی از این یادداشت:

اول باید روشن شود هر دو لایحه فورد و من عمیقا معتقدم که وجود دارد هیچ جایی برای سرکوب سیستماتیک و نژاد پرستی است که به نمایش گذاشته شده توسط اجرای قانون برخوردهای اشتباه رفته است. ما گفته ایم که به وضوح سیاه زندگی مهم نیست و من شخصا رانندگی بررسی ما تنوع و شمول و آداب و رسوم و شیوه ها و رفتارها. ما به شدت اعتقاد دارند که بیشتر شفافیت و پاسخگویی لازم است در عملیات پلیس.

ما همچنین بر این باورند که پاسخ دهندگان برای اولین بار است که از ما بازی فوق العاده مهمی در نشاط و سلامت جامعه ما است. جهان ما نمی خواهد تابع بدون شجاعت و فداکاری از افسران پلیس که حفاظت و خدمت. اما امنیت جامعه باید فراگیر شود تمام اعضا و امروز نیست.

برگزاری این افکار دو با هم در ذهن است که ممکن است, اما در حال حاضر وجود دارد تنش است. این باور ما مسائل اخیر رویه از جورج فلوید تراژدی در حال آوردن یک کار بسیار فشرده و لازم ویژه در آموزش پلیس و اصلاحات است. در واقع من نشستن بر روی کسب و کار میزگرد یک سازمان متشکل از مدیران اجرائی از امریکا شرکت های پیشرو که مرتکب شده خود را به اشتراک گذاشته انرژی به کار در آموزش پلیس و اصلاحات است.

(ما خواسته فورد نماینده برای اظهار نظر در این داستان ما با اشاره به هاکت پیام در ازدحام.)

من سعی کنید به nit-انتخاب کنید اما دقیقا همان چیزی است که یک تنوع "آیین?" آیا شما را به بازیگران جادوها برای ایجاد یک محیط سالم برای فورد کارکنان رنگ ؟ وجود دارد جادوگران در دیربورن اثبات زمینه ؟ آیا یک priestess افسون می گویند یک شعار بیش هود بیش از هر سوم موستانگ به طوری که یک مشتری خواهد بود مسحور به خرید یکی از لحظه ای که قدم به یک فروشنده ؟ اما از شوخی گذشته من سوال چه هاکت می گوید زمانی که او می گوید: "جهان ما" به این دلیل است که او واقعا صحبت کردن در مورد جهان خارج دیربورن یا فقط جهان برای غنی, سفید ساخت 17 میلیون دلار در سال ؟

اما در اینجا که در آن, به نظر من, آن را می شود کمی آه...اوه. پررنگ بخش من هستند تاکید:

این نه بحث برانگیز که Ford Police Interceptor کمک می کند تا ماموران با انجام کار خود را. مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک پلیس اعتبار باید چیزی برای انجام با وسایل نقلیه آنها در حال رانندگی. در واقع همانطور که ما تصور آینده قدرت ما متصل وسایل نقلیه دقیق فورد وسایل نقلیه استفاده می شود نه تنها به بهبود افسران توانایی محافظت و خدمت اما نیز ارائه داده است که می تواند به پلیس امن تر و بیشتر پاسخگو. فقط فکر می کنم که قدمت آن به مدل T فورد بیش از 100 سال در خدمت اولین پاسخ دهندگان و رهبری در طول چند دهه به دست آورده شده است توسط شرکت ما در حال توسعه هدف ساخته شده وسایل نقلیه و فن آوری با پلیس و اورژانس سازمان ما را از وسایل نقلیه شماره یک انتخاب است.

با در نظر گرفتن دور ما رهگیر پلیس ما انجام می شود و آسیب به ایمنی خود را و ساخت آن را سخت تر برای آنها را به انجام کار خود را. دوباره, این است که چرا با توجه به ما بینش قابلیت های جدید و رهبری اعتقاد من این شرایط ناگوار در حال حاضر فورد با حتی بیشتر فرصت نه تنها به نوآوری و راه حل های جدید بلکه اهرم ما موقعیت منحصر به فرد برای حمایت از گفت و گو و اصلاحات مورد نیاز برای ایجاد جوامع امن تر برای همه.

من یک بازاریابی غژغژ کردن اما من با عقل سلیم و فکر نمی کنم عاقلانه برای فورد به سعی کنید به "اهرم" مرگ سیاه مردم را بهتر و ماشین پلیس.

اما هر دو FAAN نگرانی و هاکت را یادداشت رفت و در اطراف قبل از یکشنبه که در طول یک تظاهرات در دیترویت — که اتفاقا فورد در حال برنامه ریزی برای حرکت تعداد زیادی از کارکنان که ما دوباره فقط در یک ثانیه — تعدادی از معترضان شد ضربه دیترویت افسران پلیس رانندگی را از طریق جمعیت است. وسیله نقلیه خود را? یک Ford Police Interceptor Utility یا یک پلیس نسخه از اکسپلورر.

در این ویدئو وحشتناک, مهم نیست که کدام طرف شما. اما شما ممکن است به یکی از تاپیک بحث در مورد دقیقا آنچه در اینجا اتفاق افتاده است: فعالان می گویند آنها صلح آمیز است و پلیس به عمد ضربه قاره در حالی که دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ* گفت که یکی از معترضان شکست را پشت پنجره از SUV که ماموران تصور می شد یک گلوله باعث آنها را به خارج شدن از صحنه به سرعت به عنوان آنها می توانند.

(*و در اینجا که من فاش دو چیز است: یکی در دیگری زندگی من برای نوشتن کپی آگهی فورد از جمله برخی بسیار خسته کننده خطوط مورد شهر های کوچک ادارات پلیس با استفاده از تاج Victorias در 1950s در حالی که کار برای فورد آگهی آژانس ثبت شده است. و در اخیر زندگی من با استفاده از به کار Detroit city, دولت و نشست پشت رئیس کریگ [هنوز هم یک راز Jalop من فکر می کنم] هر صبح روز چهارشنبه برای یک ساعت در شهردار در جلسات کابینه. شما ممکن است می گویند من مغرضانه اما من می گویم من دیده ام سوسیس ساخته شده است در بسیاری از کارخانه ها که به من می دهد برخی از چشم انداز منحصر به فرد. که همه گفت: من همیشه گرفته و موقعیت است که نه عمومی کارکنان من استفاده می شود به کار با و نه پیمانکاران از یک میلیارد دلار کنگلومرا بالاتر از انتقاد و یا موشکافی پس با من استدلال می کنند بعد.)

اگر فورد سیاه کارکنان هر چیزی مانند من آنها احتمالا تعجب در مورد چگونه این همه بازی کردن به عنوان کارفرمای خود حرکت می کند بیشتر به شهر دیترویت پس از سال ها در دیربورن که این باعث می شود حتی پیچیده تر است. شما ممکن است به یاد بیاورید که دو سال پیش فورد خریداری میشیگان ایستگاه مرکزی است که در داخل دیترویت محدوده شهربا grand قصد دارد به نوبه خود, پیر خالی, ایستگاه قطار به یک نوآوری و تحرک hub. (شیرین بخشی از این دفتر شهردار گیگ بود تماشای همکاران من وز وز مانند کافئین-addled زنبورها در روزهای منتهی به اعلام نكرده است. من فکر کردم که ما رفتن به دور دیگری لعنتی کلید به شهرستان و یا برخی از گه.)

دیترویت شهر که نزدیک به 80 درصد سیاه و Corktown محله فورد را در حال حرکت به شده است تمرکز از یک بیت از چالش خود را. دوم آن-تشخیص ترین نقطه عطفی در پشت ایستگاه قطار محبوب-در-خودرو-نمایش-زمان کباب رستوران متعلق به یک مرد سفید پوست که وارد در دیترویت پس از یک لباس زیر مدل سازی حرفه ای و سپس تبدیل به نماد این شهر در طول زمان هنگامی که اکثریت ساکنان آن شد و در پریشانی مالی. آن مرزها را به شدت لاتین بخشی از دیترویتاست که باعث نگرانی gentrification وجود دارد اگر فورد می شود بیش از حد راحت است. (و ما نمی خواهد به این واقعیت است که فورد در حال حاضر شهر دیربورن واقع تا به حال یک supremacist شهردار برای چند دهه است که متعصب آرمان هنوز معطل به این روز است.)

بدیهی است که یک خودروساز ساخت تجهیزات پلیس زمانی که خشونت پلیس علیه سیاه پوستان در آن ارتفاع ایجاد تنش در اطراف گفت: خودروساز ایجاد برنامه های زیادی رد پای سیاه و قهوه ای شهرستان — یکی از آنها ممکن است به طور تصادفی gentrify. (یا شاید نه در صورتی که خودروساز نگه می دارد به تعدادی از مزایای جامعه موافقت نامه های امضا شده با برخی از سابق و همکاران.)

و شما می شود بی مبالات به ذکر فورد طولانی و پیچیده تاریخ با Detroiters که تقریبا به عنوان به عنوان شرکت خود را. سیاه Detroiters نمی توانید انکار است که بسیاری از ما می پوشند که شناسه چون هنری فورد عملا ساخته شده است این شهر به عنوان ما آن را می دانم. چند تن از اجداد ما آمد به دیترویت از جنوباز جمله من بزرگ نجف, به کار در فورد کارخانه. فورد ریشه های در هم تنیده در تمام خانواده ما درختان در اینجا. پدر من پدر بازنشسته از فورد گیاه و تبدیل به یک کارآگاه پلیس رانندگی تاج ویک. من مادر و پدر متعلق به یک خانه به معنای واقعی کلمه متعلق به فورد در قانون. تقریبا همه اقوام من رانندگی فورد با تشکر از همه از ما عبور در اطراف دوستان و خانواده پین (که از لحاظ فنی شما قرار است به انجام اگر شما فوری نسبی اما فریاد استراحتی به زحمتکش فروشندگان خودرو و saleswomen برای نگه داشتن بازار سیاه رفتن) هنگامی که ما می خواهیم اتومبیل های جدید. دوستان من هم که رفت به هنری فورد دبیرستان در سمت غرب نیمی از شهر رفت و آمد در Edsel فورد آزادراه در سمت شرق, شما به احتمال زیاد برای رفتن به بیمارستان هنری فورد اگر شما مریض و هر کس ریشه برای فورد متعلق به خانواده شیرها دیترویت فورد در میدان مرکز شهر.

هنری فورد هنوز نوع هارد نژادپرستانه (و anti-Semite) که bafflingly منفور و مبارزه در برابر گسترش موسیقی سیاه, شاغل, سیاه, کارگران یکهو اما هنوز هم فکر سفید مردم نسبت به آنهاو با وجود چگونه برخی از مورخان ممکن است به یاد داشته باشید آن رااساسا redlined چند سیاه و سفید فورد کارکنان خود از شهر, چیزی که هنوز اثرات موج دار شدن در سال 2020 آن را به عنوان در حال حاضر یکی از لحاظ اقتصادی دچار سوء تغذیه در ایالت میشیگان. ما به نوع حساب با این تاریخچه; همه از این است که اذعان کرد در بعضی از فرم یا مد در هنری فورد یک موزه است که به خوبی به نام بعد از این هنری فورد. اما در طول این زمان, با صدای بلند, عمومی دست و پنجه نرم کردن با تخلف شرکت های بزرگ, من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از مردمی خارج از مترو دیترویت می دانم که همه این زمینه.

که ما به ارمغان می آورد به عقب برای فورد معضل جدید در اطراف وسایل نقلیه پلیس. با توجه به نامه گردش توسط FAAN فورد سیاه کارکنان به دنبال عمل ژوئیه 15. "ما نمی توانیم ادعا می کنند برای حمایت از مبارزه با نژادپرستی نظاممند در حالی که تامین و حمایت از سیستم های بسیار که مرتکب خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید...ما امضا کارکنان فراخوان فورد برای توقف توسعه تولید و فروش سفارشی وسایل نقلیه پلیس و محصولات است. منابع ما می تواند و باید منحرف شود به دیگر اشکال اول و پاسخ ایمنی عمومی" این گروه می نویسد.

دیگر از معمولی خود را — به دلیل رشد ما با خیلی از این زندگی در مترو دیترویت که شما تقریبا بی حس شدن به آنها — مسابقه-مربوط به حوادث در خط مونتاژ, من نمی تواند فکر می کنم از زمانی که یک دیترویت خودروساز تا به حال برای عموم مقابله با آن خود را اجتماعی اقدامات در این مرحله بزرگ است. جنرال موتورز نزدیک آمد; آن را تا به حال شانس به روی چیزی حساب کردن با آن بحث استفاده از دامنه برجسته (فعال سابق دیترویت شهردار کلمن جوان) به فشار از ساکنان Poletown محله (اکثریت قریب به اتفاق آنها طبقه کارگر قطب بلکه چندین نژادهای آسیای جنوبی و مهاجران از سراسر اروپا) به ساخت آن Poletown گیاه. جنرال موتورز گفت: هیچ چیز در مورد آن, اما پس از آن دوباره این کشور نبود در آتش وقتی که آن اتفاق افتاد. این مسئله در حال حاضر به هر حال به عنوان جنرال موتورز در حال حاضر در فرآیند تبدیل کارخانه برای تولید.

فورد خروج پلیس بازار به معنی این شرکت را به فروش رسید که می تواند به معنای اخراج برای کارکنان کارخانه در طول یک بیماری همه گیر. آن را به احتمال زیاد بسیاری از این کارمندان خواهد بود مردم از رنگ ؛ Ford Police Interceptor Utility برای مثال ساخته شده است در کنار اکسپلورر در خودروساز شیکاگو کارخانه مونتاژ و من فکر نمی کنم من باید به شما بگویم چه جمعیتی از شیکاگو هستند.

اما نگه داشتن وسایل نقلیه پلیس در تولید قطعا به معنای تنش بیشتر بین کارکنان و مدیریت داخلی و در حال حاضر یک تصویر منفی از خارج.

اما این را در نظر بگیرید: شرکت فورد موتور پیچیده میراث و همه اطراف بوده است 1903. آن را اب و هوای تقریبا هر اقتصادی پس از طوفان بود و تنها از دیترویت سه به پرونده ورشکستگی در aughts و به نوعی زنده می ماند و حتی بدتر از رسوایی که آمده راه خود را. فورد سختی است شرکت و شاید اگر وجود داشت همیشه یک وقت برای این نوع از گفتگو که آن را به یک انتخاب دشوار در خدمت ارزشهای آن را در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب