AMD Ryzen 6000 می تواند برای اولین بار در جهان 6nm دسکتاپ پردازنده

داشتن ضرب و شتم رقبای Nvidia و Intel در مسابقه به 7nm AMD هل دادن حتی کوچکتر گره هنگامی که آن را راه اندازی

توسط DOSTEMANSALAM در 7 خرداد 1399

داشتن ضرب و شتم رقبای Nvidia و Intel در مسابقه به 7nm AMD هل دادن حتی کوچکتر گره هنگامی که آن را راه اندازی و در عین حال-به-اعلام Ryzen 6000 چیپ ست. این شرکت به بیرون درز محصول نقشه راه نشان می دهد که AMD در نسل بعدی Ryzen 5000 APU — کد-نام سزان — اولین 2021. در ضمن Ryzen 6000 APU — کد-نام رامبراند — خواهد رسید در سال 2022 با 6nm گره.

رامبراند خواهد بود بخشی از AMD 6-نسل Ryzen محصول وارد زمین و موفق خواهد شد سزان است که انتظار می رود برای رسیدن به 2021. اگر نشت ارسال شده توسط کاربر توییتر @Komachi دقیق است, وجود خواهد داشت تعداد قابل ارتقاء با رامبراند از جمله AMD حرکت به کوچکتر 6nm فرآیند تولید. این APU به احتمال زیاد تولید شده توسط TSMC با ذن 3 به همراه پردازنده معماری ارائه بهتر بهره وری انرژی و عملکرد بیشتر بالا بردن بیش از استاندارد ذن 3 پلت فرم.

پس از رامبراند یک APU های سمت گرافیک را با استفاده از AMD جدید RDNA 2 گرافیک معماری. علاوه بر حمایت از ری ردیابی RDNA 2 است که انتظار می رود به ارائه یک گرافیک افزایش می دهد. AMD است گفت: به پرش RDNA 1 آن را به عنوان ارتقاء از وگا هسته مستقیما به RDNA 2 گرافیک معماری در رامبراند.

ویژگی های دیگر شامل پشتیبانی برای DDR5 حافظه LPDDR5 USB 4.0 و PCIe 4.0. متاسفانه AMD خواهد بود ترک آن AM4 سوکت زمانی که Ryzen 6000 آغاز بکار حرکت به جدیدتر AM5 پلت فرم به طوری مادربرد جدید مورد نیاز خواهد بود برای کسانی که مایل به ارتقاء از یک موجود Ryzen پلت فرم به رامبراند.

با توجه به محصول نقشه راه AMD راه اندازی خواهد شد آن Ryzen 4000 مبتنی بر APU, همچنین شناخته شده به عنوان رنوار برای کامپیوترهای رومیزی در ماه ژوئن. پس از رنوار AMD خواهد شد مشغول به کار در آن سزان APU که از ویژگی های ذن 3 معماری پردازنده و یک وگا پردازنده گرافیکی. سزان تقسیم خواهد شد به یک عملکرد بالاتر محصول خانواده است که توسط سزان-H نام تجاری و پایین مجهز به تراشه مشخص شده توسط سزان-U. مثل قبلی اعضای Ryzen خانواده سزان صف انتظار می رود برای حمایت از AM4 سوکت ساخت ارتقاء آسان است.

در CPU سمت ما می توانیم انتظار برای دیدن عمده عملکرد uplifts هر چند جزئیات گزارش شده است در Wccftech. گرافیک این APU رانده خواهد شد با افزایش وگا GPU. زودتر نشت پیشنهاد کرد که سزان خواهد بود زوج با RDNA 2 گرافیک اما Wccftech در حال حاضر حدس که APU را به جای ادامه به تکیه های قدیمی تر وگا هسته با RDNA 2 پشتیبانی از تنزل به سیستم های با گرافیک گسسته در 2021.

هنگامی که این آمده است ؟ APU خواهد شد به احتمال زیاد در CES معرفی کرد 2021 و راه اندازی می تواند اتفاق می افتد کامپیوتکس 2021. از نظر کلی APU نقشه راه ما می توانیم انتظار برای دیدن رنوار در این سال سزان در سال آینده و رامبراند در سال 2022.

برای کم طراحی سیستم های AMD نیز گفته می شود شاخص های آن ون گوگ چیپ ست به رقابت در برابر اینتل Y-پردازنده های سری. ون گوگ است که به عنوان یک سفارشی سیستم روی تراشه (SoC) متشکل از ذن 2 هسته پردازشگر و RDNA 2 گرافیک با حداکثر TDP از 9 وات. این کم-طراحی SoC است که انتظار می رود برای راه اندازی زمانی در 2021.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب