آمازون ویندوز 10 نخست تصویری برنامه به ارمغان می آورد مشاهده آفلاین به عدد

ایگور Bonifacic / Engadget آن بوده است مدت طولانی صبر کنید اما ویندوز 10 کاربران در نهایت می

توسط DOSTEMANSALAM در 13 تیر 1399
Amazon Prime Video Windows 10
ایگور Bonifacic / Engadget

آن بوده است مدت طولانی صبر کنید اما ویندوز 10 کاربران در نهایت می توانید دانلود Amazon Prime تصویری به کامپیوتر خود را. این UWP برنامه قابل توجه ترین ویژگی این است که آن را اجازه می دهد تا شما را به دانلود مطالب به صورت آفلاین ، که خواهد بود مفید هنگامی که آن را امن برای سفر دوباره.

منوی تنظیمات شامل سه دانلود با کیفیت ایستگاه از پیش تنظیم: "خوب است" "بهتر" و "بهترین است." با بالاترین کیفیت تنظیم یک ساعت از فیلم طول می کشد تا حدود 2.4 گیگابایت حافظه داخلی. شما همچنین نیاز دارید که به همان مقدار از داده ها اگر شما برنامه ای برای دانلود ویدئو بیش از یک اتصال سلولی.

آن را نیز ممکن است به استفاده از برنامه به تماشای هر فیلم و نشان می دهد شما خریداری و از طریق آمازون است. فیلم مشترکین در هر نقطه می تواند انجام دهد همان است که هست. در برخی از کشورها این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا شما را به اجاره محتوا و همچنین به عنوان اشتراک نخست کانال های ویدئو مانند HBO و Showtime. برای اکثر کسانی که تمام ویژگی های شما می توانید دسترسی به نخست ویدئوها web client, اما آنها به خوبی به داخل برنامه.

در حالی که این نرم افزار دارای چهار و نیم امتیاز ستاره در 29 بررسی آن کامل نیست. برای یک, شما نمی توانید انتخاب کنید که در آن فروشگاه های هر یک از مطالب شما دانلود. پخش نیز محدود به 1080p. هنوز هم این به نظر می رسد مانند یک شروع خوب برای آمازون به ارمغان می آورد و آن را به رقابت با Netflix و Hulu. سر به فروشگاه مایکروسافت برای دانلود نخست تصویری برنامه.

در این مقاله: موبایل, اینترنت, کامپیوتر شخصی, آمازون, ویندوز 10, مایکروسافت, Microsoft Store, amazon prime, تصویری, جریان, تصویری, جریان, خبر, سرگرمی, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب