آمازون آخرین Fire HD 8 قرص به رخ کشیدن sleeker به نظر می رسد و شارژ بی سیم

Amazon Fire HD 8 Plus tablet (2020)

آمازون

آمازون است که به آن آتش HD 8 قرص قابل توجهی تعمیرات اساسی از جمله بصری بسیار مورد نیاز refresh. جدید Fire HD 8, آتش, HD, 8 به علاوه و آتش HD 8 بچه ها نسخه هنوز بسته 8 اینچ 1,280 x 800 صفحه نمایش اما در یک حقه باز به دنبال طراحی — ناهنجاری نیست تقریبا به ضخامت آنها در گذشته. آنها همچنین به اشتراک گذاری سریع تر 2GHz dual-core MediaTek 8168 تراشه است که بنا به گزارش ها 30 درصد سریع تر حداقل 32GB از ذخیره سازی و (در نهایت!) USB-C.

پایه Fire HD 8 و کودکان خود را به نسخه همتای نمی تواند دیدنی و جذاب با 2GB RAM, 2 مگاپیکسلی جلو و دوربین عقب و 12 ساعت ادعا عمر باتری. ستاره واقعی این زمان در اطراف آتش HD 8 به همراه. در بالای 3GB RAM, و سریع تر سیمی شارژ (از طریق یک 9W آداپتور) آن را نیز پشتیبانی از شارژ بی سیم اگر شما سازگار حوض و یا دستگاه های مشابه است. آمازون پیش بینی با استفاده از آن به عنوان یک الکسا-مجهز به صفحه نمایش هوشمند مانند اکو نشان می دهد اما آن را نیز می تواند مفید باشد اگر شما فقط می خواهم به سرعت گرفتن قرص هنگامی که شما در حال خواندن یک کتاب.

شما می توانید قبل از سفارش از به روز رسانی Fire HD 8 $90 پیش از آن در ماه ژوئن 3rd, انتشار, در حالی که HD 8 به علاوه می رسد همان روز برای $110. بسته نرم افزاری ساخته شده برای آمازون حوض از ANGREAT و آن را به شما هزینه $140. بچه ها نسخه هزینه های همان $140 اما آن را شامل مرسوم بچه-آماده مورد یک سال از FreeTime نامحدود و دو سال “نگران-رایگان تضمین کند.” این جدید آمازون قواره نیست انقلابی, اما آنها ممکن است این ترفند را انجام دهد اگر شما مانند اندازه و فقط می خواهیم چند زواید است.

Amazon Fire HD 8 tablet (2020)

آمازون

در این مقاله: Amazon Fire HD 8, آتش, HD, 8 به علاوه Fire HD 8 Kids Edition, قرص, قرص اندیشه, افروختن آتش, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر