آمازون به شما اجازه استفاده از کسب و کار آن جریان انقباض تکنولوژی برای livestreams

g-stockstudio via Getty Images خدمات وب سایت آمازون اعلام کرده است یک محصول جدید است که به کس

توسط DOSTEMANSALAM در 26 تیر 1399
Intelligent young African man in shirt showing chart and telling something while making social media video
g-stockstudio via Getty Images

خدمات وب سایت آمازون اعلام کرده است یک محصول جدید است که به کسب و کار یک راه آسان برای ادغام تصویری livestreams به وب سایت خود را و برنامه های. آن را به نام آمازون تعاملی تصویری خدمات (IVS) و آن را اجازه می دهد علامت های تجاری و شرکت ها برای ارائه یک تجربه شخصی برای مخاطبان خود را نسبت به YouTube و یا کشش livestreams. صحبت از حرکت یا کشش ناگهانی, IVS با استفاده از همان فن آوری است که قدرت های آمازون متعلق به پلت فرم های ویدئویی را livestreams.

مارتین Beeby آمازون اصلی توسعه دهنده مدافع نوشت: در یک پست وبلاگ که او "دور توسط چه ساده این تیم را ساخته اند آن را به ادغام interactive, زمان تاخیر کم می کنند به یک نرم افزار است." AWS مشتریان می تواند از شروع این روند با ایجاد یک کانال و سپس با استفاده از هر استاندارد پخش آنلاين نرم افزار به جریان فیلم ها به آن است.

آنها می توانند خود را به فرد جریان به وضوح نشان می دهد کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید روی دکمه هنگامی که محصولات خاص به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. اما IVS می کند بلند کردن اجسام سنگین به مطمئن شوید این ویدئو قابل مشاهده خواهد بود به هر کسی در جهان. حتی بهتر این خدمات شامل دسترسی به یک بازیکن SDK که باعث یکپارچه سازی ویدئوها به وب سایت ها و برنامه های ساده.

دیدن به عنوان کسب و کار باید به تکیه بیشتر به شدت در livestreams و دیگر مجازی وسیله ای برای رسیدن به مشتریان بالقوه این روزها IVS می تواند در نهایت به یک ضربه بزرگ در میان AWS مشتریان. "مشتریان درخواست شده است به استفاده از کشش جریان ویدئو تکنولوژی خود به خود سیستم عامل برای طیف وسیعی از استفاده از موارد مانند آموزش و پرورش, خرده فروشی, ورزش و تناسب اندام و بیشتر" آمازون IVS مدیر کل مارتین هس در بیانیه ای گفت. "در حال حاضر با آمازون IVS مشتریان می توانند اهرم همان فن آوری های نوآورانه است که گرفته شده با کشش بیش از یک دهه برای ساخت و اصلاح. هر توسعه دهنده می تواند ساخت تعاملی زندگی می کنند جریان تجربه به خود نرم افزار بدون نیاز به مدیریت زمینه ای تصویری زیرساخت ها است."

در این مقاله: آمازون تعاملی تصویری خدمات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن