آمازون نگه می دارد, فرانسوی, انبارها بسته در بن بست بر سلامت حمایت

رویترز/پاسکال Rossignol آمازون گسترش آن به انبار تعطیلی در فرانسه آن را به عنوان چنگ زدن با

توسط DOSTEMANSALAM در 31 فروردین 1399
The logo of Amazon is seen at the company logistics center in Lauwin-Planque, northern France, March 19, 2020. Several hundred employees protested in France, calling on the U.S. e-commerce giant to halt operations or make it easier for employees to stay away during the coronavirus (COVID-19) epidemic. REUTERS/Pascal Rossignol
رویترز/پاسکال Rossignol

آمازون گسترش آن به انبار تعطیلی در فرانسه آن را به عنوان چنگ زدن با COVID-19 اقدامات ایمنی. اینترنت خرده فروش در حال حاضر به نگه داشتن آن شش امکانات بسته حداقل تا آوریل 22nd, در حالی که درگیر در یک حقوقی بست با اتحادیه های کارگری بیش از سلامت اقدامات احتیاطی. آن را قبلا گفت: تعطیلی گذشته خواهد بود حداقل تا آوریل 20th, اما منتظر بود "با بهره" در درخواست (با توجه آوریل 21) به چالش در دادگاه ادعا ناکافی حفاظت در برابر جدید کروناویروس.

شرکت بسته انبارها به زودی پس از یک دادگاه فرانسه دستور داد آن را فقط به انجام برسانند ضروری سفارشات. آمازون گفت: در این مرحله شدید آن را به عنوان باور نمی کند منظور روشن بود و می خواست برای جلوگیری از جریمه.

آمازون گفت: آن سعی خواهد کرد برای جلوگیری از اختلال با تکیه بر دیگر اروپایی انبارها برای رسیدگی به سفارشات و آن را اشاره کرد که فروشندگان با تدارکات خود هنوز هم باید تحویل. آن را نیز بهبود اقدامات ایمنی در جای دیگر. در این میان هر چند این باعث مشکلات قابل توجهی را برای ساکنان. آنها ممکن است یک زمان سخت تر شدن ملزومات اجازه دهید به تنهایی خوب-به-آیتم های است که می تواند کمک به آنها را تحمل بیماری همه گیر.

در این مقاله: آمازون فرانسه Covid-19, کروناویروس, اینترنت, ایمنی کار, حقوق کار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن