آمازون و گوگل و آرزو جلو و نژادپرستانه محصولات پس از بررسی

بیتا Zawrzel/NurPhoto via Getty Images عمده خرده فروشان اینترنتی هنوز هم موضوع را با نژادپرست

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
Amazon fulfilment center in Sosnowiec, Poland on 13 May, 2019. The fifth Amazon fulfilment center in Poland is built in the Upper Silesia region. The property totalling 135,000 sqm is built on a 21-hectare site near Panattoni Park Sosnowiec. Amazons fulfilment centre in Sosnowiec is adapted to the high-bay storage system and dedicated to the distribution of shoes and clothes in Western Europe. (Photo by Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images)
بیتا Zawrzel/NurPhoto via Getty Images

عمده خرده فروشان اینترنتی هنوز هم موضوع را با نژادپرستانه محصولات در فروشگاه خود را. آمازون و گوگل و آرزو را برداشته و سفید supremacist محصولات در فروش از طریق سیستم عامل خود را پس از یک, کلیک کنید تحقیقات نشان داد نمونه های متعددی. این پورتال آنلاین نه تنها به فروش می رسد پرچم هود و دیگر نئو نازی ها و KKK مواد توصیه می شود اما محصولات مشابه به خریداران.

سه شرکت گفت: همه آنها بان کی مون نژادپرستانه محصولات but didn't در جزئیات توضیح دهید که چگونه آنها را بیشتر جلوگیری نژادپرستانه کالا از ظاهر می شود. آنها نیز کشیده مواد مربوط به "boogaloo" جنبش که بیشتر شدید اعضای مرتبط شده اند به دنیای واقعی تهدید و خشونت است.

کشف برجسته با مشکلات نگه داشتن بازرگانان از لیست نفرت مواد و با توصیه الگوریتم. در حالی که سیاست می تواند به جلوگیری از برخی از محصولات از لغزش از طریق آن آشکار دیگران هنوز هم از طریق دریافت کنید. این الگوریتم در ضمن این ریسک را نشان می دهد محتوای نژادپرستانه و بیشتر قادر می سازد کسانی که سود حاصل از آن. آن ممکن است مشکل به طور کامل حذف این موارد اما این نشان می دهد هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود.

در این مقاله: آمازون, گوگل, مایل, خرید, اینترنت, نژادپرستی نازی, e-commerce, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب