آمازون اکو استودیو در مقابل گوگل صفحه اصلی حداکثر

بسیار عالی smart سخنران است یک راه عالی برای تکمیل مرکز سرگرمی های خود را و یا به عنوان یک بلندگوی مرکزی برای

توسط DOSTEMANSALAM در 22 تیر 1399

بسیار عالی smart سخنران است یک راه عالی برای تکمیل مرکز سرگرمی های خود را و یا به عنوان یک بلندگوی مرکزی برای تمام خانه خود را. هر دو آمازون و گوگل را رقیب قوی با اکو استودیو و خانه حداکثر دو هوشمند بلندگو است که تمرکز بر روی کیفیت صوتی بالاتر از همه.

کدام بهترین است ؟ که ممکن است بستگی دارد که چه ویژگی برای شما مهم هستند: اجازه بدهید با یک شیرجه عمیق به نحوه سخنرانان بازی کردن است که توصیه می کنیم به طور کلی.

ما به عنوان خوانده شده Amazon Echo Studio نقد و بررسی کامل.

ما به عنوان خوانده شده صفحه اصلی Google حداکثر نقد و بررسی کامل.

طراحی

Google Home Max Review
جولیان Chokkattu/Digital Trends

در حالی که این هوشمند بلندگو ممکن است پر کردن مشابه نقش را در خانه یا محل کار آنها بطور قابل توجهی متفاوت طرح است.

اکو استودیو یادآور سنتی اکو بلندگو طراحی: استوانه ای پوشش داده شده با پارچه با فاصله به سمت پایین برای صدای بهتر طنین. آن را به یک پورت 3.5 mm و یک مینی اپتیکال Toslink خط علاوه بر آن بند ناف قدرت. بالای بلندگو توابع به عنوان رابط آن با کلاسیک الکسا نور دایره برای نشان دادن وضعیت و چندین دکمه برای کنترل حجم و قدرت. اکو استودیو طراحی شده است را می توان در طیف گسترده ای از مکان های.

گوگل را متفاوت است: Home Max مستطیلی سخنران بیش از 13 اینچ گسترده و بیش از 7 اینچ بالا. آن را با استفاده از مجموعه ای از سه چراغ نور نقطه برای نشان دادن وضعیت (به عنوان دیگر لانه صفحه اصلی محصولات) و با استفاده از آن جالب لمس نوار در بالای بلندگو برای کنترل قدرت و حجم. وجود دارد هر دو صوتی 3.5 میلیمتری و پورت USB-C پورت در علاوه بر این به کابل برق. حداکثر طراحی شده است قرار داده می شود در یک منطقه و صورت ظاهری به طوری که آن را نه به عنوان خوب به صورت 360 درجه صدا می کند و کمی بیشتر فکر کردم زمانی که تصمیم گیری که در آن دقیقا به آن قرار داده است. این اندازه اجازه می دهد برای بزرگتر درایور صدا در داخل است که ما لمس در زیر.

کیفیت صدا

اکو استودیو مجهز به پنج سخنرانان اشاره در جهات مختلف – یک تویتر 1 اینچ سه 2-inch, mid-range و بلندگو و 5.25 اینچ ووفر باس. ترکیب سخنرانان طراحی شده برای ارائه 360 درجه اتاق پر صدا. در حالی که اکو Studio آیا این خوب است که با هدف کند تا حدودی همسترینگ عملکرد صوتی در موارد خاص. در آزمایش ما نشان داد که برخی از اواسط محدوده صوتی می توانید گاهی اوقات به نظر می رسد مبهم و یا از راه دور در حالی که سبک تر یادداشت ها می تواند گاهی اوقات احساس می کنم کمی شکننده. به طور کلی, اما, بلندگو, صدا موثر است و آن را به بهترین باس از هر هوشمند بلندگو ما تلاش کرده ایم.

برای خانه Max, این همه در مورد قدرت. در داخل این بلندگو شما پیدا کردن دو 4.5-inch dual voice-کویل ووفر و دو 0.7 اینچ تویتر. که ترکیب بسیار عالی برای باس و خوب به صورت صوتی با صدای بلند به طور کلی و از مزایای گوگل اتوماتیک صدا, نرم افزار بهینه سازی بر اساس اتاق آکوستیک. اگر شما واقعا لذت بردن از انفجار موسیقی وجود دارد مقدار زیادی برای عشق اینجا و آزمایش های ما نشان داد که بلندگو بسیار خوب است در پاسخ به دستورات صوتی حتی زمانی که صدا روشن است.

همچنین شایان ذکر است که Echo Studio پشتیبانی از هر دو Dolby Atmos صوتی و 3D audio (وجود ندارد بسیاری از دومی و شما نیاز به یک ویژه آمازون موزیک HD اشتراک برای آن درمان سرد برای دوست داران واقعی موسیقی). صفحه اصلی پشتیبانی از حداکثر نه.

ویژگی های هوشمند

Echo Alexa

برای هر سخنران ویژگی های هوشمند به کار گرفته شده توسط صدای خود را دستیاران بنابراین سوال می شود که آیا شما می خواهم بهتر الکسا یا گوگل دستیار ؟ الکسا تمایل به بهتر خانه های هوشمند سازگاری در حالی که گوگل دستیار تمایل به بازی بیشتر به سادگی با تلفن خود را. در نهایت آنها را بسیار شبیه خدمات و می تواند در هر دو دسته برنامه خود را به یادآوری, پاسخ به سوالات, بازی, بازی ها, جستجو در وب برای اطلاعات و انواع هوشمند قابلیت های. بسیاری بستگی دارد که یکی از شما در حال حاضر تجربه و که شما می خواهم بهترین.

سازگاری

خود را به بلندگو کار با بقیه tech در خانه خود را ؟ هر دو از این هوشمند بلندگوهای بزرگ سازگاری با خدمات آنلاین — صدای دستیاران کار با Spotify در (که به پژواک در سال 2019), پاندورا, و دیگر برنامه های محبوب.

اما در دستگاه های فیزیکی, سیستم عامل, ما شروع به دیدن تفاوت. اکو استودیو و الکسا مشهور هستند برای کار با یک انتخاب بسیار گسترده ای از دستگاه های هوشمند و پشتیبانی از هزاران نفر از مارک های مختلف برای الکسا کنترل صدا. اگر شما دیگر دستگاه های هوشمند خود را در خانه آنها به سادگی شانس بهتری از کار با الکسا. در حالی که گوگل دستیار پشتیبانی از سیستم عامل مانند اوت قناری, D-Link, Alarm.com و گوگل متعلق به لانه آن را ندارد همان سازگاری گسترده است که الکسا ارائه می دهد.

حال بیایید نگاهی دقیق تر در تلویزیون بلندگو سازگاری در خاص است. Google Home Max نمی تواند اتصال با تلویزیون به صورت بی سیم و پخش صدا. تنها گزینه خود را به برق وصل کردن آن به صورت دستی با 3.5 mm ورودی های صوتی و یا استفاده از USB-C پورت. اکو استودیو در ضمن پشتیبانی از Dolby Atmos و 360 واقعیت کدک های صوتی است که باعث می شود آن را آسان تر به استفاده از این بلندگو با تلویزیون. هر دو بلندگو پشتیبانی از اتصالات بی سیم خود را نسبت جریان دستگاه — استودیو کار می کند با تمام آتش دستگاه های تلویزیون و خانه Max کار می کند با Chromecast.

حریم خصوصی

Google Home Max review
جولیان Chokkattu/Digital Trends

یک نگرانی مشترک با هوشمند بلندگو است که آنها ممکن است گوش دادن زمانی که شما نمی خواهید آنها را به و یا نگه داشتن ضبط و یا دستورات خود را. خوشبختانه هر دو این سخنرانان بزرگ گزینه های حریم خصوصی.

هر دو اکو استودیو و خانه حداکثر باید دکمه فیزیکی برای کنترل و میکروفون خود را. هنگامی که شما به نوبه خود سوئیچ خاموش میکروفون هستند الکترونیکی غیر فعال شده — آنها قدرت نداشته و آنها نمی توانید انتخاب کنید تا هر گونه صدا در همه. هنگامی که شما می خواهید به استفاده از میکروفون فقط تلنگر به عقب و آن را به شروع به گوش دادن به شما دوباره.

توجه داشته باشید که الکسا نیز اجازه می دهد تا شما را به در بروید و مطمئن شوید که تاریخ خود را از دستورات پاک است هر زمان که شما می خواهید. گوگل دستیار مشابه است "حذف فعالیت" گزینه بیش از حد.

قیمت گذاری و در دسترس بودن

جان ولاسکو / Digital Trends

هر دو اکو استودیو و گوگل صفحه اصلی حداکثر آسان به سفارش آنلاین در سایت های مربوطه خود را.

اکو استودیو در دسترس است برای $200. وجود دارد گزینه های رنگ علاوه بر این پایه ذغال رنگی.

Google صفحه اصلی حداکثر در دسترس است برای $300. وجود گچ و ذغال گزینه های رنگ را انتخاب کنید.

در نهایت گوگل می خواهد شما را به پرداخت 100 دلار بیشتر برای یک تا حدودی بزرگتر بلندگو با باس بهتر در حالی که آمازون است که با تمرکز بر قیمت گذاری رقابتی به عنوان یک راه برای گرفتن مردم را به الکسا جهان است. برای کسانی که با بودجه محدود وجود دارد شکی نیست که اکو استودیو انتخاب بهتر است.

نتيجه گيری

در حالی که گوگل سخنران ممکن است بزرگتر صدا, آمازون اکو استودیو برنده هنگامی که می آید به سازگاری و قیمت مقرون به صرفه تر. به طور کلی کیفیت صفحه اصلی مکس عالی است اما نه کاملا به اندازه کافی برای غلبه بر سودمندی و پس انداز استودیو ارائه می شود به خصوص اگر شما در حال حاضر آتش دستگاه تلویزیون طوری که آنها می تواند در کنسرت.

در حالی که آنها هر دو هوشمند سخنرانان این نیز مهم است به یاد داشته باشید که اولویت خود را ممکن است بستگی دارد که چه دستیار صوتی دوست دارید و یا در حال حاضر استفاده از. آیا شما بیشتر از یک الکسا فرد و یا شما ترجیح می دهند به سازماندهی زندگی خود را با گوگل دستیار ؟

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن