آمازون جزئیات جنگ مکانیک از آن ‘دنیای جدید’ MMO

Amazon

آمازون

آمازون دنیای جدید MMO خواهد شد ظاهرا باید پیچیده دقیق جنگ سیستم در این شرکت بر اساس آخرین پست در مورد بازی. به عنوان بخشی از دنیای جدید را توسعه دهنده خاطرات سری آمازون نشان داد چه بازیکن قادر خواهد بود برای به راه انداختن جنگ علیه یکدیگر و نشان داد که محاصره سیستم عامل و تله آنها می توانید استفاده کنید.

یک جناح تنها می تواند اعلام جنگ در برابر دیگر اگر آن را تضعیف کرده است یک قلمرو به اندازه کافی پست می خواند و جنگ خواهد بود و برنامه ریزی برای جلوگیری از یورش و مبارزه ناخوشایند در طول ساعت برای شرکت کنندگان است. این بازی خواهد پرتو بازیکنان به میدان جنگ از هر کجا که آنها هنگامی که زمان می آید برای نبرد. و هنگامی که آنها وارد آنها نیاز به گرفتن سه نقاط تجمع در مقابل مدافعان’ فورت اگر آنها در حال آنهایی که حمله به قبل از آنها می تواند نقض قلعه گیتس و تصرف این سرزمین است.

مهاجمان را مجبور به پرداخت برای سلاح های محاصره — توپ آتش, لانچر سریع آتش برج — آنها برنامه ریزی برای استفاده است. اما مدافعان می ساخت ballistas توپ, آتش سریع و حساس و یا دیگر سلاح های محاصره بر روی دیوار خود را بدون هیچ هزینه. هر دو طرف همچنین می توانید محل تله برای جلوگیری از دشمن را از حرکت رو به جلو پس از آنها گذشته سلاح های محاصره است.

متاسفانه شما باید به صبر کمی طولانی تر برای تجربه یک دنیای جدید جنگ خود را. آمازون به تازگی به حال به عقب راندن تاریخ انتشار آن به ماه آگوست 25th, 2020 و آن بتا بسته راه اندازی به ماه ژوئیه به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این مقاله: آمازون, جدید, جهان, MMO, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>