Ahsoka Tano را جنگ ستارگان داستان (تا کنون)

اولین بار آنجا بود که جنگ ستارگان: جنگ های کلون. پس از آن وجود دارد Star Wars Rebels. سپس به طور معجزه آساییوجود دارد کلون دوباره. داستان Ahsoka Tano است بسته شده است و بازگشایی بسیاری از موارد بیش از رشد او به یکی از ستارگان محبوب ترین قهرمانان. داستان او است که به مراتب بیش از این که آیا آن را در فصل آینده از این Mandalorian و یا فراتر از آن. اما آنچه ما می دانیم در مورد شکاف بین کسانی که دهانه و انتهای?

Ahsoka در حال حاضر زندگی می کردند از طریق نتیجه گیری از دو تلویزیون را نشان می دهد (اتمام او بهترین لحظات ما در ویدئو بالا!) و حتی او را با نام رمان است. کسانی که داستان باید مجموعه خود را به نظر می رسد و حتی بیشتر در جنگ ستارگان‘ جدول زمانی از ما می خواهم در حال حاضر قرار داده و او را نه فقط به زمان اصلی فیلم اما گذشته آنها را و به دوره بین آنها و دنباله (و چه کسی می داند اگر دیو filoni داخل است راه خود را شاید بیشتر از آن?). هنوز هم وجود دارد بسیار ما نمی دانیم که در مورد زندگی او فراتر از آنی وقایع جنگ های کلون و شورشیان. اما ما می دانیم که برخی از.

تبلیغات


جنگ های کلون‘ پایان حداقل به ما می گوید که که بلافاصله پس از محاصره Mandalore Ahsoka و رکس فرار از اعدام سفارش 66 و نتیجه گیری از جنگ و پس از رزمناو سقوط کرد (با تشکر از کمک کمی از آن مکار حقه باز Darth چکش زدن یا کوبیدن) ناشناخته ماه. این رویداد کشته اکثریت قریب به اتفاق 332nd کلون گردان بود که همراه آنها به Mandalorian homeworld. ما نمی دانیم که چه مدت Ahsoka و رکس در واقع صرف با هم در پی کلون پایان جنگ ،

تبلیغات

اگر چه آن تفسیر خود را از وقایع محاصره Mandalore انشعاب از آنچه ما می دانیم که ارائه شد در جنگ ستارگان: جنگ های کلون‘ نهایی قوس E. K. Johnson 2016 رمان Ahsoka به ما می گوید که آن عنوانی قهرمان و کلون از دوستان جدا از راه نسبتا به سرعت. در این رمان پس از فرار حوادث سفارش 66 Ahsoka تقلبی هر دو او و رکس, مرگ, ترک, خود lightsabers در قبر او قبل از این دو راه از هم جدا و رفت به پنهان کردن. این رویداد می تواند هنوز هم تراز با آنچه ما می بینیم در جنگ های کلون‘ لحظات پایانی با Ahsoka زمانی که او وی رونمایی یک قبر برای کاهش کلون از 332nd و اپیدمیولوژیک یکی از lightsabers میان بدن.

ما می دانیم که پس از تقسیم رکس رفت و برای کمک به آزادسازی حداقل دو نفر از هموطنان خود را ازدیاد می گردد از شستشوی مغزی تراشه که مجبور بزرگ ارتش جمهوری اسلامی با رعایت نظم 66: سابق کلون تکاور CC-5576-39, گرگور و ساف Koon دوم در دستور CC-3636, premier fst. سه نفر در نهایت در بر داشت خود را زندگی در کویر جهان Seelos به زندگی خود را اصلاح زندگی در صلح—تا چند دهه بعد و در Ahsoka دستور آنها به نام به عمل توسط رو به رشد شورش—اما Ahsoka خودش رفت و در یک مسیر متفاوت است.

خیلی از Ahsoka‘s داستان می گیرد در اولین سال از امپراتوری استقرار حدود یک دهه و نیم قبل از ما خود را دوباره در Star Wars Rebels. پس از به طور خلاصه به صرف زمان به عنوان یک پیک در این سیاره Thabseka و عامل تحت نام Ashla Ahsoka حرکت می کند به یک argicultural ماه در بیرونی لبه Raada نما به عنوان یک مکانیک برای ارضاء خودش با کشاورزان که کار و زندگی می کنند وجود دارد. چه Ahsoka می آموزد در Raada است که امپراتوری را افزایش لمس حتی دورترین-پرت می رسد از کهکشان و همچنین که او Ahsoka Tano و بنابراین از لحاظ جسمی ناتوان از کمک به افرادی که به آن نیاز دارید.

تبلیغات

So many adventures.

بسیاری از ماجراهای.
تصویر: لوکاس فیلم

زمانی که امپراتوری در نهایت می آید به Raada, آن را به شکار Ahsoka را به عنوان او در ابتدا معتقد است اما به دلیل imperial ها می خواهید برای بهره برداری از آن جوامع به محصولات کشاورزی برای حفظ ماشین جنگی خود را. اگر چه در ابتدا او و کشاورزان با رعایت امپریالیستی حکومت و افزایش تولید سهمیه اعدام یکی از کشاورزان در یک مغازه خواربار یا مشروب فروشی اختلاف جرقه آتش شورش در Ahsoka. جمع آوری لوازم و تشویق کشاورزان به خرابکاری تولید به سرپیچی از امپراتوری سابق جدی ایجاد یک نوپای مقاومت سلول—اما آن را به سرعت منجر به فاجعه زمانی که بداهتا حمله در محلی امپریالیستی فرماندار پاسگاه منجر به مرگ چند تن از دوستان خود و قرار گرفتن در معرض به عنوان Force حساس منجر به شاهنشاهی Inquisitorius تلاش برای ردیابی او را به عنوان یک اولویت بالا هدف.

تبلیغات

پس از فرار جهان برای حفظ بازمانده Raadans امن—به طور خلاصه از بازگشت به Thebaska قبل از اینکه مجبور به ترک وجود دارد بیش از حد—Ahsoka است که در نهایت قرار داده و در مسیر سناتور وثیقه Organa که شده است با داشتن ایده های خود را در مورد دامن زدن به شورش. این دو توافق را با هم کار کنند اما در بسیاری از شرایط از Ahsoka: یعنی که Organa و نوپای شبکه های شورشی کمک به او را محافظت Force حساس کودکان از امپراتوری را درک. اما برای اولین بار او را برمی گرداند به کسب و کار ناتمام در Raada. پس از Inquistorius اعزام یک نماینده به فریب او را از پنهان کردن Ahsoka رویارویی و شکست ششمین برادر—مصرف خراب Kyber کریستال از دو تیغه lightsaber به پاک کردن آنها را و آنها را تبدیل به سنگهای سفید که قدرت خود را جفت جدید از سلاح.

تبلیغات

آن را در اینجا است که او را برمی گرداند به قید وثیقه Organa رسما پیوستن به شورش به عمل نه به عنوان یک Jedi قهرمان برای او اما به عنوان یک اطلاعات و ارتباطات کارشناس ارائه پایه ای برای شبکه های مختلف سلول های کوچک از Organa را خواهد-بود-عملیات برای برقراری ارتباط از طریق. رها کردن هویت خود را به عنوان Ashla او در یکی دیگر از نام مستعار به منعکس کننده موقعیت خود را در شورش: Fulcrum.

Ahsoka Tano closes one chapter.

Ahsoka Tano بسته یک فصل.
تصویر: لوکاس فیلم

تبلیغات

آنچه در زیر برای ما حداقل یک شکاف بزرگ در Ahsoka روایت. ما در کنار دیدار با او در 4BBY—چهار سال قبل از وقایع جدید, امید, برای کسانی که نه در جنگ ستارگان گاهشناسی—هنگامی که Ahsoka باعث می شود خودش شناخته شده به سلول Lothal شورشیان سرب توسط Hera Syndulla پس از آن نشان داد وجود دو نیروی sensitives در میان آنها تعداد: سابق جدی Padawan کالیب Dume (عامل تحت نام مستعار Kanan Jarrus) و خود را شاگرد Lothalian یتیم عزرا Bridger.

ما واقعا نمی دانم چه Ahsoka در آن حدود 14 سال پس از امضای قرارداد به عنوان تکیه گاه دیگر از توان تکیه گاه ، در Rebels‘ فصل اول ما دوباره معرفی او به عنوان یک vocoder-نقاب صدای در هرا را گوش و مرموز عمل نگه داشتن یک فاصله و کمک از راه دور تا زمانی که آن را می شود کاملا ضروری است در این فصل اوج برای هرا و تیم خود را به معرفی می شود به هر دو Ahsoka و گسترده تر شورشی شبکه. و حتی زمانی که او ساخته شده است شناخته شده به شورشیان‘ قهرمانان او هنوز هم بیشتر چوب به خودش رفتن در خود ماموریت تا زمانی که سرنوشت و طولانی شبح Darth Vader هل او Kanan و عزرا با هم دوباره در این سیاره Malachor.

تبلیغات

این است که در اینجا او پیوست با شخص دیگری بیش از حد: او سابق استاد Anakin اسکای واکر در حال حاضر تبدیل به Darth Vader که خود را سپری کرده است در دهه های پس از مناقصه خود را Padawan وداع و نابودی آنچه که باقی مانده بود از جدی سفارش. اگر چه Ahsoka تقریبا قطع توسط Anakin در دوئل خود را در این سیاره او را نجات داد توسط عزرا…اما نه عزرا او جرأت به Malachor با. مرتب کردن بر اساس. نوع. این جایی است که حتی این بخش از Ahsoka داستان ما می دانیم که می شود عجیب و غریب.

تبلیغات

اگر چه Ahsoka انتخاب برای برگزاری این کاربر Vader در ظاهر هزینه زندگی خود را به اطمینان حاصل شود عزرا و Kanan می توانید فرار Malachor عزرا بازگشت به او را از برخورد یک ضربه مهلک توسط این کاربر Vader…دو سال پس از او گریخت و جهان در وهله اول. این بدان معنا نیست که Ahsoka نبرد با Vader شد exhaustingly طولانی; عزرا در واقع موجب صرفه جویی در Ahsoka توسط غم انگیز خود را از طریق زمان و فضا است. او کشف می خواهم یک برزخ محدود nexus Force در homeworld در راز جدی معبد تنها به عنوان شناخته شده جهان بetween جهان است. فراتر از زمان و فضا به عنوان ما آن را می دانم, Ezra سهوا با استفاده از آن هزاران دروازه به جلو Ahsoka از نبرد او با Vader سال قبل و به او “حاضر.”

پس از کمک به عزرا جلوگیری از امپراتور از به دست آوردن دسترسی به جهان بetween جهان Ahsoka بازگشت به Malachor از طریق یکی از پورتال خود اگر چه آن را به سمت چپ و مجزا مشخص نیست که آیا یا نه او را حمل و نقل وجود دارد فقط از نظر جسمی در فضا و یا از طریق زمان به عقب در این دو سال او فقط می خواهم از دست رفته. آنچه که شناخته شده—با تشکر از همه چیزهایی که یک سری از دیجیتال کارت بازرگانی ترسیم توسط شورشیان co-creator دیو filoni داخل برای جنگ ستارگان کارت گر برنامه—این است که در Malachor او سرمایه گذاری بیشتر به Sith معبد او تا به حال مبارزه Vader در بالای تنها به کشف بیشتر مسیر را در جهان بین جهان…ظاهرا دوباره وارد آن برای برخی نامعلومی دوره از زمان است.

تبلیغات

هر Ahsoka و با این حال زمانی که توسط یکی دیگر از 13 سال بعد او در “عادی” galaxy—ظاهر می شود و در پایان از Star Wars Rebels‘ خاتمه تنظیم مدت کوتاهی پس از پایان بازگشت جدیبه استخدام سابین رن در یک ماموریت برای پیدا کردن خود را دوست سابق عزرا پس از او به ظاهر خود را قربانی برای کمک به آزادسازی خود homeworld از چنگال دریاسالار بزرگ Thrawn. آنچه او در این میان و چقدر از آن connnected به حتی رمز و راز عمیق تر از جهان بین دنیاهای ناشناخته باقی مانده در حال حاضر. بسیار شبیه Ahsoka خودش.

تبلیغات


حتی در حال حاضر, آن را حذف وجود دارد خیلی بیشتر به Ahsoka داستان. در این Mandalorianما می خواهیم یک وسوسه انگیزی به روز رسانی بر روی یک شخصیت است که در آن نقطه ما دیده نمی شود هر چیزی از نزدیک به یک دهه از جنگ ستارگان حوادث—مسلما مهم ترین دهه های کهکشانی جنگ داخلی. بیشتر هنوز هم وجود دارد داستان که گفته خواهد شد که فراتر از آن با شورشیان‘ خاتمه نقاشی آینده برای Ahsoka (و سابین بیش از حد).

تبلیغات

اگر یکی از چیزهایی است که یک رمز و راز به ما با این حال, این است: سعی کنید آن را به عنوان ممکن است این کهکشان دور نمی تواند خلاص شدن از شر Ahsoka Tano. او در اینجا او را پایدار و او می تواند در اینجا در حالی که خوب است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>